Jump to content
Dogomania

Harley - znów chory czyli powtórka z rozrywki:(


Madie

Recommended Posts

Noc przełna wrazen.Mlody sie wyspal od 22-2 rano i jak sie budzil to do 4 30 nie dawal nikomu zyc. Chyba czuje sie lepiej, bo jak dzwonilam o 8 do wspolokatora to co 2 zdanie bylo " tak tak w porzadku, auaaa!!!!!! zostaw !!!!"

ryz poranny zostal zezarty, potrzeby zalatwione na dworze. Do zabawy dalismy dwa freesbie skoro czuje taka chec do gryzienia plastiku ( listwy) i zostawilismy na pocieche wyjscia kosc cieleca.
Wracam do domu 16 30, dosniose co i jak, mam nadzieje ze wszystko sie uspokoi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madie']Noc przełna wrazen.Mlody sie wyspal od 22-2 rano i jak sie budzil to do 4 30 nie dawal nikomu zyc. Chyba czuje sie lepiej, bo jak dzwonilam o 8 do wspolokatora to co 2 zdanie bylo " tak tak w porzadku, auaaa!!!!!! zostaw !!!!"

ryz poranny zostal zezarty, potrzeby zalatwione na dworze. Do zabawy dalismy dwa freesbie skoro czuje taka chec do gryzienia plastiku ( listwy) i zostawilismy na pocieche wyjscia kosc cieleca.
Wracam do domu 16 30, dosniose co i jak, mam nadzieje ze wszystko sie uspokoi.[/QUOTE]

A o której się kładziesz zwykle? My ze szczeniakami robimy tak, że nie dajemy im spać, dopóki sami się nie położymy - kładziemy się ok północy - pies kładzie się z nami. Wtedy śpi dlużej.

Link to comment
Share on other sites

wspolokator wytrzymuje do okolo 23 gora i idzie spac u siebie, ja klade sie zazwyczj 1:30- 2, wstaje o 6, czasami wczesniej, rzadko pozniej. Ale mlody wychodzac kolo 21/22 na dluuugi spacer wlasni sie kladzie spac...Moze powinnam go w tym ukladzie pozniej zbierac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyswallow']a o której się kładziesz zwykle? My ze szczeniakami robimy tak, że nie dajemy im spać, dopóki sami się nie położymy - kładziemy się ok północy - pies kładzie się z nami. Wtedy śpi dlużej.[/quote]
muszę to z moimi wypróbowac ,bo się wyśpia z wieczora a jak ja ide spac to one szaleją

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madie']Daleki spacer- ok. Spania w ciagu dnia nie moge kontrolowac bo najczesciej mnie nie ma. Co najwyzej bede mu jakies ciekawsze zabawki wymyslac.

dziekuje wszystkim za rady, mam nadzieje ze bedzie dobrze jak wroce, jeszcze 4 h.[/QUOTE]

Przy tak małym psie, nie musisz kontrolować spania w dzień - wystarczy, że jak przyjdziesz, to nie dasz małemu zasnąć - gwarantuje, że jak będziesz kładła, pies padnie i nie wstanie już o 2 rano :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie zostawiaj mu frisbee, jak jest sam. Frisbee jest tylko do zabawy we frisbee - czyli do rzucania i aportowania. Popsujesz sobie później możliwość fajnej zabawy a mały może sobie zrobić krzywdę talerzem, jak go np. przegryzie (chyba, że to gumowe - ale wtedy może zjeść gumę, więc też może być niefajnie).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...