Jump to content
Dogomania

Wigor- wyrok 9 lat (od szczeniaka w schronisku) KONIEC WYROKU,POJECHAL DO DOMU- Za TM


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moze ta sama osoba.

Sluchajcie,czy na allegro mozna podawac watki do opisu wystawianych psow?Watki z dogomanii?

A tymczasem Wigor do gory!Wczoraj jego boks dostal nowa kolezanke-maluska jamnikowata,bardzo pocieszne stworzenie.Wigor szalal ze mna na spacerze,nawet dostal "glupawki",jak za starych, dobrych ,szczeniecych czasow.Wariat jeden.

Link to comment
Share on other sites

Ktos sie pytal o Wigora.Planujemy przyjecie gosci w ta niedziele,ale oczywiscie na razie rozwazamy czysto hipotetycznie te mozliwosc,bo w domu jest drugi pies.Sprawa jest dopiero rozwazana i jesli nie bedziemy pewni,ze to dobry uklad dla obu psow,nie bedziemy nawet probowac.

Ale zawsze milo,ze komus sie podoba,im wiecej osob o nim wie i angazuje sie w szukanie domu,tym wieksze szanse na udana adopcje :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy lethesse!
Jak milo,ze sie pojawilas na dogo.Mamy nadzieje,ze na dlugo.

"fajna kobitka" sama jest "wigorowata",wiec istnieje prawdopodobienstwo,ze trafi swoj na swego.

jejku,co sie dzieje!!!

zrobie tak,zeby na pewno w tym tygodniu pokazac Wigora.Najbardziej optymalnie jest w weekend,ale Wigor pewnie bedzie zachwycony ponadprogramowym spacerem w ciagu tygodnia :)

Link to comment
Share on other sites

Relacje macie jak w banku, nagramy Wigora i wkleimy na forum, posrednicto zawsze bowiem wypacza tresc. w pracy juz oczywiscie protest jaki pies po co pies, matka sie do mnie nie odzywa, bo wiecie sa setki tysiace takich psow i co ja sie uparlam jak gooopia. Fakt, ze nie mam za wiele czasu i nie chcialabym, zeby biedak trafil z deszczu pod rynne. Tylko jakos mysle, ze bardziej potrzebuje ciepla niz czegokolwiek innego, no nie wiem. Co myslicie? Tylko szczerze plizzz

Link to comment
Share on other sites

nie no w pracy to porazka juz wiem na pewno, padlo pytanie a po pieciu sekundach odpowiedz ze absolutnie nie ma mowy; jak sie pozniej okazalo, ze mnie to nie zrazilo to kurde byla obraza majestatu, ze ja bez pozwolenstwa o psie mysle a ja i tak sie moge urwac na lanczbrejka i co to kogo obchodzi, ze bede ze psem wokol bloku latac, tylko szkoda w bloku mieszkac on jest jednak przyzwyczajony do towarzystwa .... hehe powinnam od razu pyknac dwie sztuki co by sie riebiata nie nudzili, ale palpitacja by moja rodzine zabila mimo ze kurde ze mna nie mieszkaja, tylko siostra mnie wspiera takze dzieki jej wielkie!

Link to comment
Share on other sites

Lethesse,zmien nika na "fajna kobita",bo tak funkconujesz na dogo :)

Wigor byl dzis na super spacerku,zjadl swoja nadprogramowa karme,wiem,ze on ma malo ruchu i lekka nadwage,ale nie potrafie mu odmowic.Tak myslalam dzis,co mi sie w nim najbardziej podoba.Chyba ten bigiel w oku i szybkosc.Predko biegnie,predko wraca,siada jak na sprezynach,kladzie sie wyrzucajac nogi do tylu.Gdy bawi sie ze mna,uzywa zebow z duza kontrola.Super pies.

No i gdy zobaczy sie go na wysokosciach,to jest dopiero wrazenie.

Dzis odwiedzil nas pan,ktory czytal o Wigorze.Ustalilismy,ze na pewno znajdziemu odpowiedniego dla niego psa.Gdy zobaczyl WIGORA wygladajacego gora bramki,szczerze sie usmial :evil_lol: .Wzial ze schroniska 7-8 letniego OLKA,ktory byl juz pol roku w psim wiezieniu.Zamkniety w sobie, srednio urodziwy pies znalazl dom :loveu: dzieki ogloszeniu na allegro o wigorowatym wariacie :) Juz mialam smsa od nowego pana OLKA,ze pies bardzo ladnie przywital sie z domownikami,a teraz spi pod stolem i wyglada na zadowolonego.Oby im bylo dobrze!

Lethesse, przeciez mozna pogodzic piwo z posiadaniem psa.;) A co stoi na przeszkodzie,zeby piwkowac z psem?oczywiscie rozpijania psa Ci nie wybaczymy,ale towarzyszyc moze.:lol:
On potrafi sie zachowac,prawdopodobnie polozy sie.

a ja tak sobie mysle o towarzystwie...hmmm... ta Pynia,co z nim razem siedzi.Znaja sie,ladna sunia...ale nie namawiam.I akucha ma racje,nie pisz tego tak glosno na dogo,hihihi.

Myslisz,ze Wigor bedzie mial pragnienie innych psow?jak bedzie zmeczony po spacerku?a pancia nauczy go bawienia sie pilka?pies go nie poglaszcze,nie zabierze na spacer,nie pogada,nawet sie nie pobawi.

Acha,pies bylby doskonaly w agility,a w Gdyni jest fajna trenerka i tor.Wigor to prawdziwy talent.
Gdyby Wigor mial w schronie fajnie i gdybym uwazala,ze nie pragnie ludzi-nie szukalabym mu domu.

Wigor wie,ze nie mozna wychodzic z boksu i nigdy tego nie robi,z jednym wyjatkiem-gdy wie,ze ja jestem w schronie.Wtedy zapomina o calej dyscyplinie.W ogole zapomina o bozym swiecie,kiedys jego kamrat chwycil go za grzbiet,gdy wychodzil,a Wigor zachowywal sie jakby tego w ogole nie poczul.Nie odgryzal sie,nie reagowal,bo mial w glowie spacer.

A najlepiej,spotkac sie.Jezeli mozesz jutro-super.Zobaczyc psa,porozmawiac.

Link to comment
Share on other sites

Lethesse,ale juz napisalas :diabloti: ,wiec bede bezlitosna.

taaak,Pynia.Jeden pies swirek,wulkan energii,drugi poduszka do łóżka.Jeden zapewnia witalnosc,optymizm,dobra figure;drugi cieplo na zimowe dni,dlugie patrzenie w oczy,wdzieczne ukladanie koldry...(Pynia jest mistrzem w udeptywaniu legowiska)

Link to comment
Share on other sites

fuj,straszne:evil_lol:

taki zawsze grzeczny piesek,co to w padlinie sie nie wytarza,na trawniku nie poczestuje sie zdechla mysza,nie obsika wycieraczki sasiada.Zawsze poprawny,dobrze wychowany,czyta w myslach.Nawet filmy oglada te same co pancia,nie ma swojego zdania i hobby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...