Jump to content
Dogomania

Wigor- wyrok 9 lat (od szczeniaka w schronisku) KONIEC WYROKU,POJECHAL DO DOMU- Za TM


brazowa1

Recommended Posts

Aż nie wiem, co powiedzieć...

Jak ciocia [B]brązowa[/B] mówi, że może wydarzyć się coś ważnego dla Wigora, to ma chyba przeczucie (ciocia rzecz jasna, nie Wigor :cool3: choć on, jak taki inteligentny, to pewnie też już coś tam wie...)
Oby tak było...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam :))
Mam nadzieję, że wszelkie obawy dotyczące przyszłości Wigora zostaną rozwiane :)) Zapraszamy go do ... hm ... miłej ferajny ... psiej i kociej ... trochę zwariowanej.... miłej .... ciepłej i rodzinnej.
Znajdzie tu swój dom na zawsze :)) Hm .... samochód jutro zostanie sprawdzony ... przygotowany ... a za dwa dni w drogę ...niedzielny dzień odmiany dla Wigora :))

Pozdrawiamy
Ela i Krystian

Link to comment
Share on other sites

Elakrystian, witajcie na dogo!!!!!!!!!!!!
Nawet nie wiem, co napisać?! HURRRRRRRRRAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

Dwa lata czekał na dogo, wisiał i wisiał, aż tu taka wielka chwila :multi::multi::multi: Nie będzie w tym roku na dogo Wigora w postaci świątecznej bomki, nie!!! Gabi, gdzie Ty jesteś? Zobacz, co tu się wyprawia! :lol:

Wigorkowie, życzymy udanej wyprawy, szczęśliwego powrotu, a potem dłuuugiej relacji i fotorelacji z wigorowego życia. Jej!!!!!!!!!
Świat jest piękny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiola, Ty twarda jesteś, nie?!

Link to comment
Share on other sites

Witam
Pozdrowienia dla Wszystkich no i oczywiście dla Wigora :) Dom z ogrodem pod Wrocławiem już czeka :)
Moja żona już wszystko zaplanowała :) :) a to oznacza, że wszystko będzie dobrze !!
Obiecujemy, że zdjęcia Wigora i całej naszej ferajny będą przesyłane :) Ha ! Sam już nie mogę się doczekać :)

Pozdrowienia
Ela i Krystian

Link to comment
Share on other sites

Hihihihi, Wy nawet nie wiecie, na co sie porywacie! Spokoju Wam nie damy. To adopcja roku, zdecydowanie :multi:
Gdy Brazowa opisała mi przyszły dom Wigora, to przyszła mi do głowy tylko jedna myśl - SPEŁNIENIE MARZEŃ WOLONTARIUSZKI WIOLI!!!! O nas już nie wspomnę - cieszę się podwójnie, bo naszej szefowej spadnie z serca wieloletni kamień ;)

Wiolu, szepnęłaś mu już coś do uszka?

Link to comment
Share on other sites

Szuwarku! SA NIESAMOWITYMI LUDZMI.Czekalam na telefon od elakrystian 9 lat:)
Problemy beda-nie ma co sie oszukiwac.Na pewno przy jedzeniu trzeba Wigora oddzielac,bo bedzie pilnowal misek-chociaz przy suczkach,do tego wiekszych-moze odpuscic. Moze tarzac sie w poscieli-on to uwielbia. Czasem,zeby mu zrobic frajde,wpuszczam go do magazynu z starymi kocami i ubraniami,ktore podsciela sie psom.
Przez pierwszy tydzien trzeba go mocno pilnowac-Wigor zna tylko schronisko i moze stwierdzic,ze idzie szukac schroniska.Tak ,jak bylo z Czarna-Darma,pamietacie?
No i moze dostac głupawki,ale to trzeba przeczekac i spowolnic głupawke na jedzonko.
Przed adopcja i tak pojdziemy na spacer,pokaze na jakie gesty Wigor reaguje i jakie mamy spacerowe zasady:)
Bylam z nim wczoraj na spacerze,powiedzialam mu :)

Link to comment
Share on other sites

[I] Moze tarzac sie w poscieli-on to uwielbia. Czasem,zeby mu zrobic frajde,wpuszczam go do magazynu z starymi kocami i ubraniami,ktore podsciela sie psom.[/I]

Jej! Będzie się tarzał we własnej pościeli :evil_lol: No który pies nie skorzystałby z takiej okazji?!

[I]No i moze dostac głupawki,ale to trzeba przeczekac i spowolnic głupawke na jedzonko.[/I]

Jak na stół wskoczy, to stół to z pewnością wytrzyma :diabloti:


[I]Bylam z nim wczoraj na spacerze,powiedzialam mu :)[/I]

I jestem ugotowana... ech...

Cały czas się zastanawiam, czy on nie bedzie szukał punktu obserwacyjnego na wysokości. Bo przez tyle lat to przywykł chyba, co?
A foteczkę mutną dałaś :-( jeszcze trzy chłopaki zostały... Bajuś słoneczko i Bax jak zawsze sam... Może Gołębiowo wskoczy na Wigorowe miejsce na dogo?

Link to comment
Share on other sites

Gdyby któryś miał wskoczyć na miejsce Wigora na dogo, to może i na jego miejsce w ogłoszeniach?...


Ale skórę na niedźwiedziu dzielimy :evil_lol:

[B]elakrystian[/B]?...
Teraz to już musicie zabrać Wigora, bo już wszystko ustalone i majątek, który Wigor zostawi po sobie - podzielony :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)
a ja chyba nie bede mogla wykapac Wigora przed podroza,bardzo mi przykro,po prostu nie ma gdzie,chyba,ze jakos uda mi sie w umywalce.:oops:
Wszyscy u ktorych mozna wykapac pieska,mieszkaja poza Sopotem.
Wiec troche bedzie smierdzial,poza tym-w wannie nie ma z nim problemow z kapiela,spokojnie stoi i chyba nawet to lubi.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczka Yona :loveu::loveu::loveu:, to ona te domki czaruje!!!! To już drugi, pierwszy był dla Atosa, który "nie lubił dzieci" i dlatego oddano go po 6 latach do schronu :angryy: Teraz bryka z młodą pancią aż miło!

Wigor ma dom z Allegro :lol:, tam ustrzelił swoich ludzi. Dłuuuuugo na nich czekał, ale są :B-fly: :sweetCyb: :B-fly:

"Zakupy dla Wigora" - ale fantastycznie to brzmi!


Elakrystian, o której wyruszacie w trasę? Rany, to kawał drogi :razz:

Link to comment
Share on other sites

Witamy :)
Wszystko gotowe :) :) Zakupy dla Wigora udane !! Wyjazd z Wrocławia o piątej rano.
Żona kupiła nawet zabaweczkę dla Wigora na podróż :) :). Przygotowane wygodne legowisko z poduszeczką ( śmiałem się z niej :) ). Legowisko jest duże na wszelki wypadek gdyby jeden z kotów postanowił spać z nim :)
Jeżeli Wigor będzie czuł potrzebę znalezienia sobie w domu jakiegoś punktu obserwacyjnego .... to jest ich wiele .... :)
Żona podekscytowana ..... samochód gotowy do drogi .... a ja idę przespać się przed podróżą :)

Trzymajcie za nas kciuki .... za Wigora i jego opiekunkę aby ta zmiana wyszła im obojgu na dobre ... i za wszystkie pozostałe zwierzaki :) :) :)

Pozdrowienia
Ela i Krystian

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...