Jump to content
Dogomania

Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)


Paula95

Recommended Posts

Dziewczyny spokojnie,transport na pewno sie znajdzie, a domek na Kubusia czeka:) Dziś jada ode mnie 2 sunie do nowego domu,jeśli tylko Kajtek do mnie dojedzie poproszę dziewczyny o ogłaszanie go,od nas sporo psiaków jeździ na Kraków a z dowozem tam nie ma problemu bo jest świetna dziewczyna z Fundacji która je tam dowozi kiedy jedzie do szkoły. Mały może u mnie zostać tyle ile będzie trzeba i obiecuję wstawiać Wam zdjęcia i pisać co u niego. Teraz najważniejszy jest transport i sterylka,rachunek za zabieg prześlę komu trzeba i też wkleję na watek. A o jedzonko się nie martwcie:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aga38']Dziewczyny spokojnie,transport na pewno sie znajdzie, a domek na Kubusia czeka:) Dziś jada ode mnie 2 sunie do nowego domu,jeśli tylko Kajtek do mnie dojedzie poproszę dziewczyny o ogłaszanie go,od nas sporo psiaków jeździ na Kraków a z dowozem tam nie ma problemu bo jest świetna dziewczyna z Fundacji która je tam dowozi kiedy jedzie do szkoły. Mały może u mnie zostać tyle ile będzie trzeba i obiecuję wstawiać Wam zdjęcia i pisać co u niego. Teraz najważniejszy jest transport i sterylka,rachunek za zabieg prześlę komu trzeba i też wkleję na watek. A o jedzonko się nie martwcie:)[/QUOTE]

Aga, szukam i pytam, na pewno znajdziemy cosik :lol: Puscilam jeszcze PW do Tuli, ona tez rozwozi sieroty.

Na jedzonko musimy zrobic zrzute bo nie wyobrazam sobie, zeby jeszcze obciazyc Cie kosztami karmy :eviltong:
Chyba wypowiadam sie za wszystkich zainteresowanych losem Kubusia, ze jestesmy Ci ogromnie wdzieczne za Twoja nieoceniona pomoc :loveu::kiss_2: Mikrusek nareszcie przestanie marznac i bedzie mial ludzia i super warunki :multi:

Foteczki bardzo sie przydadza do ogloszen i jako ukojenie. Fajnie bedzie ogladac malego szalaputa, juz szczesliwego i odchuchanego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Upss, to mamy pecha. Trzeba szukac dalej, moze przerzucac go etapami, byleby w dobrym kierunku.
Paula, jesli mozesz - [B]dopisz w tytule watku transportowego - skad dokad ma dojechac psiak[/B].;):lol:

Czy maluch jest zaszczepiony na wscieklizne? Czy schronisko wyda ksiazeczke z wpisanym szczepieniem i nr chip?[/QUOTE]

Tak, tak szczepienia obowiązkowo. Kubuś posiada także książeczkę i chip.

Aga, jesteś wielka! Bardzo Ci dziękuję za to, co robisz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje'] Zapytalam Ajule z Poznania o mozliwosc transportu. Jej TZ wybiera sie do Wwy, [/QUOTE]
niestety jednak nie będzie jechał do warszawy, bo pies którego miał wieźć jedzie gdzie indziej innym transportem
sorry, że nie pomożemy
jakbym coś słyszała o jakims transporcie to dam wam znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']niestety jednak nie będzie jechał do warszawy, bo pies którego miał wieźć jedzie gdzie indziej innym transportem
sorry, że nie pomożemy
jakbym coś słyszała o jakims transporcie to dam wam znać[/QUOTE]

Ajula :lol: Milo ze sie odezwalas na watku. Szkoda, ale miej pliss na uwadze tego malucha. Dziekuje za chec pomocy :lol: Bo kto jeszcze nie wie to zdradze sekret :eviltong: Ajula i Jej TZ to bardzo solidni i uczynni ludzie. Nie znam osobiscie, ale dowodow na to co pisze - mnostwo na dogo i jesli tylko moga pomoc - nie odmawiaja :loveu:

Szukamy az do skutku. Musi sie udac.

Paula, czy rozwazalas opcje dowiezienia malucha PKP? Wprawdzie ostatnio same zadymy z koleja, ale pewnie wkrotce PKP zacznie normalnie funkcjonowac. Bilet dla mlodziezy z ulgami wiec moze warto przemyslec? Pod warunkiem ze z kims do towarzystwa ;) Nie daj Bog sama!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja jeszcze napiszę do baaardzo fajnej osoby i może ogłosimy Kubusia na mikropsiakach? Może ktoś stamtąd będzie jechał zbliżoną trasą albo ktoś zakocha się w KUbusiu i maluch szybciutko znajdzie DS. Ja ciągle na niego czekam i będę go też ogłaszać. Jest taki malutki i taki słodki zasługuje na wspaniały domek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga38']Dziewczyny ja jeszcze napiszę do baaardzo fajnej osoby i może ogłosimy Kubusia na mikropsiakach? Może ktoś stamtąd będzie jechał zbliżoną trasą albo ktoś zakocha się w KUbusiu i maluch szybciutko znajdzie DS. Ja ciągle na niego czekam i będę go też ogłaszać. Jest taki malutki i taki słodki zasługuje na wspaniały domek:)[/QUOTE]

Aga :lol: Maluch juz tam jest. Nawet 2 razy wciagniety na liste hehe, bo ja nie wiedzialam i tez go tam zameldowalam:cool3:

Wiesz? Juz sama mysl, ze moze jechac do Ciebie, dodaje skrzydel :multi: Jesli nikt go nie pokocha........... a byloby to co najmniej dziwne zjawisko - oglosze go na stronie fundacji w Holandii i nie ma bata :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Czy wiecie ile potrzeba na transport. Hej ciotki krajowe ???[/QUOTE]

Tego nie wie nikt. Wszystko zalezy od wszelakich czynnikow, ale pewnie nalezy liczyc sie z kwota minimum 150 zl.

Doloze sie rowniez, Kubus moze na mnie liczyc :lol:

Szarotko, jesli dobrze zrozumialam, jestes na Fejsie. Czy moglabys zalozyc Kubusiowi to tzw. wydarzenie i prosic o pomoc dla niego? Wiem, ze dzieki temu Twix z Radomia zyskal sympatykow i sporo pieniazkow. Jesli mozesz to dzialaj, pliss. Ja, kobieta wiekowa, szykujaca sie juz pomalu w ostatni rejs, nie ogarniam... nawet nie probuje :evil_lol: W sumie niewazne kto i jak - idzie o Kubusia i jego wyprawke; ja pelna nadziei, ze byc moze ktos z FB zakocha sie w malenstwie i zapragnie podpisania umowy adopcyjnej;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki przyznam wam się szczerze, że po raz pierwszy organizuję transport. Ja, jeśli w ogóle rodzice by pozwolili, mogłabym jechać dopiero podczas ferii, a to spory kawałek czasu, bo mamy dopiero od 31 stycznia ;/

Teraz nie mogłabym jechać, bo nauczyciele postanowili, że dołożą nam nauki przed feriami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Cioteczki przyznam wam się szczerze, że po raz pierwszy organizuję transport. Ja, jeśli w ogóle rodzice by pozwolili, mogłabym jechać dopiero podczas ferii, a to spory kawałek czasu, bo mamy dopiero od 31 stycznia ;/

Teraz nie mogłabym jechać, bo nauczyciele postanowili, że dołożą nam nauki przed feriami...[/QUOTE]
Kurcze ja też nie jestem za tym żeby Paul jeździła pkp,czasy dziwne a i droga daleka. Myślę że jak poogłaszamy Kubusia gdzie się da to jakos szczęście mu dopisze i dotrze do mnie. Ode mnie 2 sunie już dzis w Krakowie:)Reszta intensywnie ogłaszana,a Kubuś może siedzieć u mnie tyle ile będzie trzeba. Fajnie dusje ze mu pomagasz,taki psiak zasługuje na szanse ,jest taki maleńki a już tyle przeszedł w życiu

Link to comment
Share on other sites

Transport Gostyń - Wąchock pilnie potrzebny !!!
Na mikropieska Kubusia czeka BDT !!!
Nie pozwólmy, aby psiak, który już bardzo wiele wycierpiał stracił tą szansę i zamarzał w schronisku ! (trochę przegięłam aj noł)

Umie ktoś robić wydarzenia na fb ?
Trzeba by zrobić i wstawić tu link.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Transport Gostyń - Wąchock pilnie potrzebny !!!
Na mikropieska Kubusia czeka BDT !!!
Nie pozwólmy, aby psiak, który już bardzo wiele wycierpiał stracił tą szansę i zamarzał w schronisku ! (trochę przegięłam aj noł)

Umie ktoś robić wydarzenia na fb ?
Trzeba by zrobić i wstawić tu link.[/QUOTE]

Jak chodzi o wydarzenia na f.b. to notoryczna jest Marinkaa, ale zrobic moze kazdy kto ma konto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...