Jump to content
Dogomania

Pies a owoce ;)


anuleq

Recommended Posts

[quote name='puli']A czy te wasze owocożerne psy sa karmione suchymi karmami,ćzy gotowanym żarłem + suplementy? [/QUOTE]
Moja jamniorka jada na przemian "chrupki" i gotowane + wspomagacze. A gdy gotuję dla niej żarełko i słyszy, że obieram marchewkę, to raz-dwa jest w kuchni i żebrze o kawałek. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli tylko psiakowi kukurydza pasuje to czasem czemu nie. Moje uwielbiają na sniadanko serek biały posypany płatkami ( takimi zwykłymi), a czasem jak ktoś je smakowe, z miodkiem to też się na troszkę załapią. Jedzenie owocków to chyba bardziej kwestia upodobań kulinarnych niż ewentualnych braków, Wita była karmiona głównie gotowanym i owocki szamała, obecne wcinają je zarówno w okresach suszkowych jak i wtedy gdy pańci się na gotowanie weźmie (ostatnio mam czas dobroci dla burych i micha pachnąca prawie codziennie)

Link to comment
Share on other sites

hih a Figa dzis pojadla sobie musli :) platki kukurydziane tez lubi tylko jej sie przylepia do zebow i pozniej chodzi i lapkami wydlubuje sobie z pyszczka takie zgniotki :)) a dzis zrobilam leczo z cukinii i koniecznie musialam dac Fidze bo nie odstepowala mnie na krok i surowa cukinie tez :) wydaje mi sie ze psom smakuja owocki bez wzgledu na to co jedza, Figa je gotowane jedzenie w domu na przemian z sucha karma i na owoce ma zawsze apetyt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anuleq']A jak sprawa sie ma do platkow kukurydzianych? (Corn Flakes np.)[/QUOTE]

Płatki kukurydziane i chrupki kukurydziane są pyszne :multi: Zwłaszcza chrupki. Włażą Malcie między zęby, później je usiłuje wydłubywać i znów prosi o chrupka :) Wg mnie to lepsza przekąska niż kupne przysmaki.

Link to comment
Share on other sites

Maxi,Sara i Gaja przepadaja za poziomkami leza na ogrodzie i obgryzaja z krzakow.Nastepnie pozeczki Maxi i Gaja czerwone,Sara czarne:mad: .
Czeresnie prosto z tych niskich galezi zjada(zjadala)bo juz sie skonczyly Sara i starannie wymemlana pesteczke wypluwala.Maxi agrest i tez samoobsluga.Jablka i banany jedza wszystkie.Sara zrywa sobie niedojrzale jablko i bawi sie nim,turla,podrzuca.
I troche z innej beczki Sara zjada tez....muchy-uwielbia na nie polowac,slimaka w pore zdazylam wyjac z pycha i ostatnio jak zauwazylam ze cos zuje i krzyknelam fe to wyplula juz tylko glowe konika polnego:crazyeye:
po czym rano zwymiotowala:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich ja i mój sznaucerek Harry'ś :loveu:

Mój pieso wcina prawie wszystkie owoce ale muszą być w małych kawałkach i to najlepiej z mojej ręki. Owoce tropikalne tylko w bardzo małych ilościach i to zimą, jak nie ma sezonowych naszych polskich :multi: to codziennie jako dodatek (jest żywiony suchą karmą RC) i rewolucji żołądkowych nie miał do tej pory:lol: a i nasza Pani weterynarz powiedziała że jak lubi to spokojnie niech sobie wcina
Najbardziej lubi jabłka, winogrona, arbuza, maliny, borówki trochę mniej banany. A warzywa też z chęcią wcina od małego!
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...