Jump to content
Dogomania

Kremówki są pyyyyyycha-ma domek-za TM [']['][']['][']


bigos

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

" Mamy problem z Kremówką- niknie w oczach:shake: . Wet bezradnie rozkłada ręce. Ona jest bardzo delikatna a musi przebywać z innymi psami, które ją przewracają, popychają, nadeptują.. Myślę ,że zimy w schronisku nie wytrzyma..Może znajdzie się ktoś , kto da jej normalny dom na ten chyba już krótki czas......."

Opiekunka Ewa:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']" Mamy problem z Kremówką- niknie w oczach:shake: . Wet bezradnie rozkłada ręce. Ona jest bardzo delikatna a musi przebywać z innymi psami, które ją przewracają, popychają, nadeptują.. Myślę ,że zimy w schronisku nie wytrzyma..Może znajdzie się ktoś , kto da jej normalny dom na ten chyba już krótki czas......."

Opiekunka Ewa:-(:-(:-(:-([/quote]

Nie znam jej historii, ja wiem, że to nie to samo co dom ale może jest w waszej okolicy jakich fajny hotel, który by ją przyjął?
CZy wiadomo co jej jest? ?
Ja mogłabym na razie zaoferować 100 pln na początek
Ona wygląda zupełnie jak Mlina tylko na krótszych nóżkach.
Jak jej pomóc skoro domku brak?:-(

Link to comment
Share on other sites

Ona jest malutka, taka kruszynka, wystraszona wśród tych wszystkich dużych psów.
Je za dziesięciu, ale cały czas biedactwo chudnie-starość:shake::shake::shake:Tak jak napisała Ewa-lekarz ją badał, ale nie wiadomo dlaczego się tak dzieje, jest coraz chudsza:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Jakie to okrutne, ze nikt jej nie chce wziac na te jej ostatnie chwile do domu !
[B]Ludzie sa wstretnymi egoistami[/B] [B]! ! ! ! ![/B]
[U]Jak slysze tekst w stylu[/U] : " [I]... oj, ja tak przezylam odejscie swojego ukochanego psiaczka, ze juz wiecej nie chce zadnych pieskow.... [/I]" - to jestem przerazona tym EGOISTYCZNYM podejsciem i .... oczywiscie nie odmawiam sobie, zeby taki tekst natychmiast odpowiednio podsumowac [B]! ! ![/B]

Biedna psinka, tak malutko miejsca potrzebuje !

[B]Moze tytul watku zmienic[/B], [B]ze to malenka starowinka[/B] ( czytajac [I]Kremowka [/I]- mam przed oczami [U]psine wielkosci labradora[/U] - i dlatego tak pozno tu zajrzalam...:oops: ).

Ona potrzebuje domku natychmiast !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Ona jest malutka, taka kruszynka, wystraszona wśród tych wszystkich dużych psów.
Je za dziesięciu, ale cały czas biedactwo chudnie-starość:shake::shake::shake:Tak jak napisała Ewa-lekarz ją badał, ale nie wiadomo dlaczego się tak dzieje, jest coraz chudsza:-(:-(:-([/quote]
Kurcze co robić, szanse na domek pewnie niewielkie.:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...