Jump to content
Dogomania

Swiss-14 lat,rasa sznaucer średni.


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko']Jak on przestanie wyć, to ja przestanę wierzyć we wszytko co wiem o psach ;) Przecież jak się psa nie dało nauczyć zostawania cicho przez prawie 14 lat, to mi się to niby ma udać teraz? Ale cuda się zdarzają.[/QUOTE]


wierzę w Ciebie :kciuki: tamci ludzie nie mieli pojęcia żadnego a Ty masz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']wierzę w Ciebie :kciuki: tamci ludzie nie mieli pojęcia żadnego a Ty masz[/QUOTE]
Jasne :) W parze są ważne obie strony, w Swissa też wierzysz :razz:

Przerabiam z nim program dla psów z lekiem separacyjnym, ale jak z takim śpiochem zrobić wystarczającą ilość powtórek? :roll: Jak on śpi, a nawet jak jest zaspany to wypuszcza mnie bez problemu. Problem polega na tym, że po spacerku muszę siedzieć z pół godziny i czekać aż się zaśpi. Jak wyjdę od razu - syrena. Bądź tu mądra :eviltong:

Betbet - Swiss to nie żaden drań, tylko kochane bydle :loveu: Ma swój charakterek, ale widać nikt do niego nie próbował podejść odpowiednio. Widać, że oddany z niego pies. To można bardzo fajnie wykorzystać w jego "wychowaniu".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']:Myslisz ze to by cos zmieniło[/QUOTE]
Rozładowałoby napięcie :sg168:

To jest pies wychowywany baaardzo tradycyjnie. Na niego właśnie takie metody działają. Mam wrażenie, że pozytywne podejście odbiera jako słabość i próbuje wleźć na głowę. Smutne. W ogóle ten pies mnie zasmuca.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Pilnie szukam kubraka dla tego bydlaka :evil_lol:[/SIZE]

Ten niby 14-o letnie staruszek dzielnie towarzyszy nam w dłuższych spacerach, nawet nie chce iść spać po powrocie :razz: Robi się coraz zimniej, a on potrzebuje ruchu.


Waszka - udało Ci się coś z nr tatoo dowiedzieć? Dzwonie od kilku dni do tej bazy danych, nikt nie odbiera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Melduję się na wątku Kamili i Swissa :-)
Będę kibicować i trzymać kciuki a jak dostanę pensję to postaram się podesłać grosik na niego.
On mnie strasznie zasmuca .....[/QUOTE]
Miło mi Cię tu widzieć :)
Swiss wszystkich zasmuca, włosów siwych nam przyprawia, a sam jest nieprzejęty. Oczywiście dopóki nie wyjdę z domu ;)

Szkoda, że nikt nie przyłożył się do nauczenia go zostawania w ciszy. On potrafi całą noc spać sam. W dzień też mogę go odesłać do spania i sama się zdrzemnąć. Gorzej jak mnie słyszy albo widzi, że wyszłam. Widać, ze był troszkę szkolony - rozumie wyjdź i siad. Ale jest strasznie zaskoczony jak go za to nagradzam :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hej Malawaszka :-)
Kamila mnie tu ściągneła z innego forum żebym kibicowała Swissowi .
Bo jeśli chodzi o rady na jego zachowanie to Kamila pewno jeszcze lepiej niż ja wie co z nim robić .
Trochę już rozmawiałyśmy z Kamilą o czytelnym postępowaniu wobec niego i nagradzaniu pożądanego zachowania . No ale na jego najgorszy problem czyli próby ataku to taki miłośnik psich sportów jak ja rady nie ma. Tylko cierpliwośc i czas.
On jest staruszkiem i trudno u takiego psiaka zmienić nawyki które tworzyły się tyle lat .Można mieć tylko nadzieje , że jak zaufa swojemu człowiekowi to nie będzie czuł potrzeby ciagłej obrony.
Wielki podziw dla Kamili -Zerduszka , że zdecydowała się tymczasowo zaopiekować Swissem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...