Jump to content
Dogomania

Bernardynka KLARA i jej 10 szczeniaków -wszyscy szczęśliwi w swoich nowych domach


mrs.ka

Recommended Posts

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jakoś nie bardzo się martwię ,że pan nie zadzwonił:diabloti:
prawdpodobnie justysiek zabierze sunie w niedzielę do siebie bo świetnie scocjalizowała KOKO ,także żeby nie tęskiniła za bardzo ...:lol: o te maluchy jest naprawdę dużo teleonów skoro tyle domów przeszło "sito" moich i Ani weryfikacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Oby tylko jeszcze ta Kalina dała się złapać i już będzie pełnia szczęścia:lol:.[/QUOTE]

pełnia szczęścia to będzie jak uda nam się znaleść dla KLARY i ewentualnie KALINY stały dom :) bo nie o to chodzi,żeby u mnie zostały:shake:
KLARE można już ogłaszać i szukać jej domu bo moge zagwarantować ,że pies jest idealny i bardzo w typie rasy jeśli chodzi o zachowanie. Oczywiście,że ją już uwielbiam i takich psów to mogłabym mieć dwadzieścia ale właśnie dlatego,wole jej poszukać lepszego domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrs.ka']jakoś nie bardzo się martwię ,że pan nie zadzwonił:diabloti:
prawdpodobnie justysiek zabierze sunie w niedzielę do siebie bo świetnie scocjalizowała KOKO ,także żeby nie tęskiniła za bardzo ...:lol: o te maluchy jest naprawdę dużo teleonów skoro tyle domów przeszło "sito" moich i Ani weryfikacji.[/QUOTE]
sunie wezme prawdopodobnie w ndz jesli do ciebie dojade;) dziekuje za uznanie co do socjalizacji, duzo nie potrzeba tylko cierpliwosc, milosc, i jedzenie;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Monice z okolic Poznania bardzo dziękuję za pieniązki i za akcje na nk[/B]:loveu:

[B]justysiek[/B] zakochasz się w tej małej KITTY ,co prawda jest nadal nieufna ale już wie ,że na łóżku jest fajnie i sama wskakuje:evil_lol:

[B]Ania102[/B] jak będzie tyle śniegu co dziś to my tam wogóle nie wjedziemy naszymi samochodami,musi być napęd 4x4 czyli tylko Nadja:razz:

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś podzieli się zdjęciami? :cool3:


[quote name='mrs.ka'][B]Ania102[/B] jak będzie tyle śniegu co dziś to my tam wogóle nie wjedziemy naszymi samochodami,musi być napęd 4x4 czyli tylko Nadja:razz:[/QUOTE]
Wystarczy zrobić zaprzęg: sarny i pozostałe zwierzęta z Twojej zagrody. :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Rzeczywiście Bona była bardzo wystraszona... ale nasza WENUS przejęła inicjatywę a ja narazie trzymam się na dystans. Mała podchodzi i podszczekuje - zaczepia mnie ale nie podchodzi bliżej niz na pół metra. Kotów nie zjadła :-), ignoruje je. Obecnie jest przedłużeniem ogona WENUS - chodzi za nią krok w krok więc jak podchodzą do mnie to obydwie. Aktualnie śpi sobie wtulona w ciocię WENUS ale... nie chce się chować ... śpią obydwie na tarasowej, skórzanej sofie... Nawet w tą śnieżną zawieję mała nie chce iść do budy ani kojca. Jak ją zaniosłam to za 5 sekund siedziała przy ogonie WENUS i tak jak WENUS woli taras. Nie dały mi spokojnie odśnieżać tylko szalały dookoła mnie. Dziecka na razie unika ale wszystko powoli...
Zdjęcia są z niedzieli więc praktycznie było centymetr śniegu... a obecnie jest 30 cm...

[IMG]http://images49.fotosik.pl/426/eb8f71a1af49e8f4med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Nie wiem jak pojedziemy do Kaliny, wszystkie wsie zasypane.[/QUOTE]

jest tragedia z tym śniegiem , ja sama wczoraj byłam odcięta od świata ,nawet syna do szkoły nie zawiozłam bo moja droga została odsnieżona dopiero...dzisiaj w nocy i to tak ,ze jadąc autem TZ-eta z napędem x4 wyladowałam w zaspie i pług mnie odkopywał:placz::placz::placz: nawet nie wyobrażam sobie jak dojechać w te pola do KALINY, nie pozostaje mi nic innego jak jechać do gminy i prosić o pomoc ,niech SM i Policja pomoże w łapaniu,teraz trudniej by było jej przez ten śnieg uciec ,a może i głodna będzie bardziej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...