Jump to content
Dogomania

Wymioty i biegunka od kilku dni masakra


Nat & Timon

Recommended Posts

Pomożcie, bo mi już ręce opadają...... :(
Mój pies shih tzu od kilku dni wymiotuje i ma biegunke. Wymioty są zawsze rano, pies śpi w moim pokoju i kiedy zaczyna się oblizywac/mlaskac to już wiem, że za sekunde zwymiotuje........ Na początku wymiotował żółcią, a teraz te wymioty są jakieś brązowe.. wyglądają jak sraczkowata kupa.... :-o Po kilku minutach jak już zwymiotuje to ma srake.. dzisiaj narobił w domu, bo nie zdążyłam.. ta kupa ma kolor brązowy. Później na polu robi jeszcze kilka razy.

Nie jadł nic oprócz swojej karmy. Tylko w niedziele dostał kości..

Co to może byc???? Może ma robaki(wyczytałam gdzieś takie objawy)???? Boje się myślec, że to coś gorszego... :(

Link to comment
Share on other sites

Żadnych kleików i innego jedzenia - [U]ścisła[/U] dieta i biegiem do weta. Z opisu wygląda to bardzo groźnie zwłaszcza w zestawieniu z tą wzmianką o kościach.
I nie żartuję ale to co sie dzieje może stanowić nawet zagrożenie zycia zwierzęcia ( niedrożność, perforacja, krwotoczne zapalenie żołądka i jelit) więc daruj sobie porady internetowe i migiem szukaj do weta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj na forum:) Mimo wszystko uważam,że podstawą będzie tutaj wizyta u weterynarza. Zastanów się też,czy na pewno podawałaś swojemu pupilowi tylko karme,może zjadł coś na spacerze i po prostu się zatruł? Nie ma na co czekac,bo stan pieska może sie pogorszyc.. raczej wykluczam robaki,objawy byłyby inne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...