Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[B]Polecę w punktach, skrótami, wiecie o co mi chodzi: [/B]


[LIST=1]
[*]Przyszłe miejsce pobytu Kadeta – Grudziądz, kamienica, tam ogromne mieszkanie, zero problemów z administracją (a propos posiadania psa), przy kamienicy ogród, ponadto parking ze sporą zielenią obok.
[*]Pani ma sunię krzyżówkę, jeśli dobrze zapamiętałam, dalmata z chartem (sunia przygarnięta z Włoch jako... zmaltretowane szczenię). Osobno pomocowe i osobowe (tuż obok) wsparcie najbliższych jej osób oraz psią pomoc sąsiedzką, a w razie potrzeby petsitterki.
[*]Ogarnięta okoliczność: psy a ewentualne wyjazdy pani.
[*]Doświadczenie ze zwierzakami – TAK.
[*]Stabilność finansowa – TAK, w planie ubezpieczenie Kadeta.
[*]Cyrk z alergiami – NIE.
[*]Zgoda na zapowiedziane i niezapowiedziane wizyty poadopcyjne, przedadopcyjną oraz umowę.
[*]Kwestia przewidywania potrzeb akcesoriowych dla psa – na max.
[*]Jedyny problem – transport.
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Wizyta dograna z [B]kkasiiiar,[/B] której pięknie dziękuję za chęć pomocy (termin - sobota). :loveu:

Jeśli wszystko pójdzie OK podróż Misia dograna na nd. By nie stresować Misia przesiadkami całość trasy zrobi z nim[B] jubu[/B], któremu również gorąco dziękuję, że chce poświęcić na to dzień luzu. :loveu: Gdyby miała to nie być nd. to trudno byłoby przewidzieć kiedy. Z kolei pani specjalnie bierze urlop od przyszłej sb., by zgrywać psiaki z sobą, pobyć z nimi, poznać Misia.


Koszt transportu i odległość, jaką musi zrobić jubu. Plus minus [B]830km[/B]. Kosz rzędu [B]450zł - 460zł[/B].

Czekam na Wasze sugestie, przyklepnięcie albo wręcz przeciwnie na słowa sprzeciwu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mira145']A TO CI PIĘKNA NIESPODZIANKA:multi: ale będzie mi ciężko rozstać z Misiuniem:-( no ale najwyższa pora mieć swój domek.Będę trzymać kciuki za kochający domek a jeszcze jak będzie ogródek to już super!:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
A moge wiedzieć jak daleko ode mnie!?[/QUOTE]

nooo, Mireczko, przyznaj sié tylko ladnie, czy Michowski dostal juz na obrozé adresówké z diodá od cioci Emilii? ;ppp jesli nie ma to mu proszé zalóz Mireczko, coby nie pojechal bez swiatla w ciemnosci na swojej szyjce :lol:

co za wiesci! miodzio! Podoba mi sié ta pani.

Link to comment
Share on other sites

Miśku kochany, ogromnie się cieszę, że będziesz wreszcie miał kochająca własna Panią, własny, odpowiedni to Twojej pozycji Domek, własną kanapkę, osobistą psiapsiółkę i choć wszyscy będziemy za Tobą ogromnie tęsknić, z całego serca życzę, żebyś jak najszybciej znalazł sie w objęciach Pani, obwąchiwany przez psiapsiółkę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']nooo, Mireczko, przyznaj sié tylko ladnie, czy Michowski dostal juz na obrozé adresówké z diodá od cioci Emilii? ;ppp jesli nie ma to mu proszé zalóz Mireczko, coby nie pojechal bez swiatla w ciemnosci na swojej szyjce :lol:

co za wiesci! miodzio! Podoba mi sié ta pani.[/QUOTE]


Emi,migającą adresówkę od Ciebie Miś dostanie w dniu wyjazdu ,jak również kocyk ode mnie chociaż tak naprawdę powinien zabrać fotel jego ulubiony:loveu: Będzie mi Miśka baaaaardzo brakowało :-(:placz::-(....ale trzymam kciuki za jego nowy domek:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki oświadczam, że spalę Dogo!!!! Mam swobodny dostęp do netu nocą, a wtedy Errory, zamknięte możliwości wejścia, a tu się tyle pysznego dzieje!!!! Izuś jesteś wielka, ale to wiesz:lol:. Pani na którą tyle czekałyśmy wreszcie się odnalazła, huraaaa, a najważniejsze, że z Kadecikiem się namierzyli:) Byłam w kontakcie z Izą, dzięki Izuś, bo bym zdechła, też uważam, że Pani to TEN DOMEK. Co do transportu to mamy jeszcze kasiorke, więc chyba nie ma problemu. Oby było tak cudownie jak się zapowiada, Kadetto, dzwońcu kochany, wreszcie będziesz miał ukochaną Pańcię!!! Mireczko, a dla Ciebie pokłony, podzięki, że dałaś naszemu Przyjacielowi spokój, bezpieczeństwo i miłość:loveu:
Izulku, jestem w biblio teraz, więc polecę jeszcze na CZK, tfu tfu, tak na wszelaki...tfu!
DZIEWCZYNKI, ALE SIĘ CIESZĘ, ŚWIĘTA MŁOKOS SPĘDZI Z RODZINKĄ, HURAAAAAAAA:):):):), a swoją drogą szacun dla Pani, że uratowała tę sunię!!!
Jedno mnie tylko martwi bardzo dogłębnie, jak teraz AtaK odda prawie 1000zł Kadecikowi????????:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No to ten etap, który okazał się formalnością mamy za sobą.

[COLOR=#0000cd][B]Spokojnie Miś/ Kadet może się szykować w drogę!!!!!!!!!![/B][/COLOR]

Relacja z wizyty max.
Od Kasi, której powtórnie gorąco dziękuję za pomoc :loveu:, dowiedziałam się, że pani rozmawiała z Mirą, Mira coś tam szepnęła, że... więc zaskutkowało to tym, że pod kątem urządzenia wszystkiego pod Misia i funkcjonowanie dwóch psów pani przestawiała meble. :crazyeye:

Kolejno, wymiękłam, gdy się dowiedziałam, że pani... zamówiła większe, ludzkie spanie, bo... gdyby Miś jednak nie na tych poduchach chciał spać, co ma je zorganizowane, a w łóżku z sunią i panią, to cała trójka musi mieć wygodniej.

Wiecie co?
[COLOR=#0000cd][B]Obudźcie mnie bodaj kopem, bo ja nie wierzę w to, co się dzieje. :smokin::ghost_2:[/B][/COLOR]

Wyjazd niedzielny Misia pod znakiem zapytania, bo jubu ma awarię kanalizacyjną w domu i walczy teraz na tym froncie ale...

Jeśli nie jutro to przyszyły tydzień na pewno. Mira wie, pani zaraz się dowie.

Aha... Kasa... Z jubu uzgodniłam, że na razie przelewamy 400zł, a jeśli wyjdzie coś ponad dopiero będzie dopłata. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']...
[COLOR=#0000cd][B]Spokojnie Miś/ Kadet może się szykować w drogę!!!!!!!!!![/B][/COLOR]
...
[COLOR=#0000cd][B]Obudźcie mnie bodaj kopem, bo ja nie wierzę w to, co się dzieje. :smokin::ghost_2:[/B][/COLOR]
...[/QUOTE]

A ja od zawsze, tzn. odkąd poznałam Misia, wiedziałam, że jemu tylko super domek pisany jest :loveu:

Jak będzie ustalone komu, ile z kasy Misiakowej, proszę namiary na konto i kasa leci.

[CENTER][SIZE=3]Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [/SIZE]

:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:









[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam nieustający mętlik w łepetynie, bo co na wątku to na wątku, wiadomo, że nie wszystko się pisze, ale ja po rozmowach z panią, po rozmowie z Kasią, padłam. :-)
To jest nie do wiary. :shake: Misiu, nie daj tylko plamy, a będzie Ci się w pupie przewracać. Widać, takie rzeczy nie tylko w erze. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Izuś ja tylko wspomnę, że zostałaś Matką Chrzestną Misia kiedyś i teraz wiemy dlaczego:):):):) HURAAAA, HURAAA, HIP HIP HURAAAAAAAA, szacun dla Pani za serducho i dziękóweczka Izuś za dogranie sprawy:) No, Przyjacielu, odnalazłeś swój kącik domowy na ziemi:):):):) Odetchnę po pierwszej porcji fotek i relacji zakochanej Pani;) Sunieczko przyjmij miło nowego kumpla!
Agucho a pomysł z FB okazała się genialny!!!!! Wszystkie Dziewczynki jesteście cegiełką tego sukcesu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...