Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 20.08.2006


Atik

Recommended Posts

[quote name='BabyCakes']To ja juz wole deszcz. Moj pies zle znosi upaly :shake: Wole, zeby zle wygladal i byl zmokniety i szczesliwy niz suchy i wykapany, ale zmeczony goracem.

Najlepsza opcja dla mnie to 20-25 stopni, sloneczko, lekki wietrzyk :cool1: Marzenie scietej glowy patrzac na prognozy :([/quote]

zaopatrz go w zestaw pielgrzyma

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/1549/pielgrzymur4.jpg[/IMG][/URL]
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BabyCakes']Kochana, jego tak latwo nie da sie zbyc :cool3:
Zazyczyl sobie 4 panny z wachlarzami, inaczej nie wejdzie na ring :cool1: :lol:

Wdal sie w pancie - nie lubi pielgrzymow :evil_lol:[/quote]

A na ring trzeba go wnieść w lektyce :loveu:
Zna swoja wartość facet :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ogromna prośba do wszystkich Wystawców ![/B]

Mimo, że ringi sa poza murawą stadionu, to z przyczyn niezależnych od organizatorów [COLOR=Red][B]obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia na murawę, a w szczególności wchodzenia na świeżo kładziony tartan[/B][/COLOR], psów i przewodników innych niż na pokazy i konkurencje finałowe. Dla tych osób będzie specjalnie wyznaczone miejsce !

[B]Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość ![/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]czy jest gdzieś dostępny plan sędziowania, albo katalog psów.
Jak nie: to może ktoś wie czy będzie wystawiany jakiś welsh terrier????[/QUOTE]

Nie zaszkodzi zajrzec na strone o/Rzeszow :cool3: Tam, u dolu strony z informacjami dla wystawcow znajdziesz plan sedziowania.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]BabyCakes, wielkie dzięki.[/QUOTE]

Nie ma za co. Przepraszam, ze sama nie sprawdzilam, bo mam ten plan zachowany w komputerze, ale wlasnie pracuje nad tekstem, ktory nie moze mi zniknac, a moj word stroi dzis fochy :angryy:

[QUOTE]No to chyba będziemy mieć upał, nie dobrze[/QUOTE]

Bardzo, bardzo niedobrze :shake: Chyba sie poswiece i zabiore pawilon ogrodowy :roll: Tylko kto to bedzie nosil? :roll: I rozkladal :roll:

Czy w Rzeszowie (lub okolicach, ale w strone Tarnowa/Krakowa) jest jakies bajoro, w ktorym mozna splawic psa? Najlepiej, zeby nie bylo to jakies oblegane miejsce, no i woda nie najbrudniejsza :roll: Cos sie psu od zycia nalezy jak juz pancia ciagnie na wystawe :p

Link to comment
Share on other sites

;) [quote name='gabryska']Nie przejrzlam calego watku i przepraszam jezeli takie pytanbie juz bylo. Od ktorej godziny przyjmuja z psami? Od 7-9?[/quote]

Psy są przyjmowane od 7-9.30, ale z tego co wiem jak to na każdej wystawie właściciele wchodzą i po 10;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...