Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 20.08.2006


Atik

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nugatika']mysmy wyslali zgloszenie na poczatku lipca, jak dlugo trzeba czekac na potwierdzenie?[/quote]

Ale potwierdzenie czego - zgłoszenia listem czy internetem?
Bo listu to Ci nikt nie potwierdzi - trzeba dzwonić - aż do otrzymania potwierdzenia przyjęcia psa, ale to dopiero na kilka dni przed wystawą.

Na stronie ZWKP Rzeszów jest wstępna lista psów przyjętych, tylko spokojnie to dopiero część, podejrzewam że zgłoszenia z netu tam są, bo ja sie zgłosiłem ostatniego i już jestem na niej.

Link to comment
Share on other sites

Pytałam już w tym topiku o tanie noclegi w Rzeszowie bądź okolicach, ale moje pytanie pozostało bez odpowiedzi :shake:

Spróbuję z jeszcze jednym pytaniem. Czy ktoś mógłby polecić jakieś pole namiotowe w Rzeszowie (nie wiem czy tam w ogóle jest pole), bądź w okolicach Rzeszowa :cool3: Po wystawie jedziemy na wakacje "pod namiotem", więc takie rozwiązanie też by nas urządzało :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz']Pytałam już w tym topiku o tanie noclegi w Rzeszowie bądź okolicach, ale moje pytanie pozostało bez odpowiedzi :shake:

Spróbuję z jeszcze jednym pytaniem. Czy ktoś mógłby polecić jakieś pole namiotowe w Rzeszowie (nie wiem czy tam w ogóle jest pole), bądź w okolicach Rzeszowa :cool3: Po wystawie jedziemy na wakacje "pod namiotem", więc takie rozwiązanie też by nas urządzało :razz:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=indigo]Kasia:[/COLOR][/B] bardzo blisko Rzeszowa nie ma chyba takich szczególnych miejsc...... blizej Bieszczad lub w odległości min. 40-70 km od Rzeszowa;[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]proponuję Wam zatrzymać sie w zajeździe np. Bogdanka w Łańcucie, albo w hoteliku pod zamkiem...... i przy okazji zwiedzić wspaniały parki i zobaczyć zamek oraz powozownię w Łańcucie; do parku można wchodzić z czworonogami, ale muszą być na smyczy; miasteczko jest bardzo urokliwe więc zapraszam :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Z tymi noclegami to jest tak,że jak się tu mieszka, to się nie wie naogół, bo się tu nie poptrzebuje, chyba,że się samemu prowadzi. Ale są pod Rzeszowem na pewno jakieś takie miejsca niedrogie, np hoteliki dla tirów( np w Głuchowie, może tez w Krasnem,) a taka Zabajka, czy Brzóza, to może pod namiot by się tam miejsce znalazło. Ja myślę,że to w internecie by można znaleźć, ale przez wyszukiwarkę, a nie na tym forum

Link to comment
Share on other sites

My tez będziemy na wystawie - piszę my, ponieważ będziemy ze schroniskiem. Udało mi się w tym roku wyprosić zgodę mamy. :multi: Mam nadzieję, że większość Was odwiedzi nasze stoisko, kupi kartkę cegiełkę i wrzuci symboliczną kwote na zwierzaczki. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...