Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 20.08.2006


Atik

Recommended Posts

[quote name='Em-ka'][FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=indigo]Kasia:[/COLOR][/B] bardzo blisko Rzeszowa nie ma chyba takich szczególnych miejsc...... blizej Bieszczad lub w odległości min. 40-70 km od Rzeszowa;[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]proponuję Wam zatrzymać sie w zajeździe np. Bogdanka w Łańcucie, albo w hoteliku pod zamkiem...... i przy okazji zwiedzić wspaniały parki i zobaczyć zamek oraz powozownię w Łańcucie; do parku można wchodzić z czworonogami, ale muszą być na smyczy; miasteczko jest bardzo urokliwe więc zapraszam :)[/FONT][/quote]

[B]Em-ka, [/B]bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Myślę, że właśnie w Łańcucie zatrzymamy się na nocleg. Pomysł bardzo mi się spodobał, tymbardziej, że są miejsca gdzie można spacerować z psiakami :painting: Jeszcze raz bardzo dziekuję za pomoc :Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonka_']Z tymi noclegami to jest tak,że jak się tu mieszka, to się nie wie naogół, bo się tu nie poptrzebuje, chyba,że się samemu prowadzi. Ale są pod Rzeszowem na pewno jakieś takie miejsca niedrogie, np hoteliki dla tirów( np w Głuchowie, może tez w Krasnem,) a taka Zabajka, czy Brzóza, to może pod namiot by się tam miejsce znalazło. Ja myślę,że to w internecie by można znaleźć, ale przez wyszukiwarkę, a nie na tym forum[/quote]

Zawsze szukam takich informacji przy użyciu internetowych wyszukiwarek, ale o wiele bardziej cenne są dla mnie sprawdzone informacje, od osób, które wcześniej poznały dane miejsce. Poza tym topik dotyczy wystawy a dla niektórych wystawa wiąże się z noclegiem, więc postawienie takiego pytania na tym forum uważam za jak najbardziej na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz'][B]Em-ka, [/B]bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Myślę, że właśnie w Łańcucie zatrzymamy się na nocleg. Pomysł bardzo mi się spodobał, tymbardziej, że są miejsca gdzie można spacerować z psiakami :painting: Jeszcze raz bardzo dziekuję za pomoc :Rose:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS]Tutaj podaje linka do strony [B]Bogdanki[/B] - motelu; trzeba zadzwonić i zapytać o wolne pokoje i sprawy psiaków :) polecam ten motel ze względu na bardzo dobre jedzenie....[/FONT]
[URL="http://www.motelbogdanka.com.pl/oferta.html"][FONT=Comic Sans MS]http://www.motelbogdanka.com.pl/oferta.html[/FONT][/URL]

[FONT=Comic Sans MS]może hotel przy traie E4 [B]Sezam[/B] w Kraczkowej:[/FONT]
[URL="http://noclegi.e-nocleg.pl/sezam"][FONT=Comic Sans MS]http://noclegi.e-nocleg.pl/sezam[/FONT][/URL][FONT=Comic Sans MS] połozony[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]5 km od Łańcuta w strone Rzeszowa - ma bardzo pozytywne opinie.... i jest możliwosć noclegu ze zwierzętami;[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS]jest jeszcze za Łańcutem w kierunku Leżajska [B]zajazd Dymarka[/B], który niekoniecznie polecam;[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][B]hotelik pod zamkiem:[/B] [/FONT][URL="http://www.podzamkiem.net.pl/"][FONT=Comic Sans MS]http://www.podzamkiem.net.pl/[/FONT][/URL]

[FONT=Comic Sans MS]pensjonat [B]Szwadron[/B],[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]pensjonat [B]Pałacyk[/B],[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]pole namiotowe na MOSiRze w Łańcucie - koło torów kolejowych (na terenie basenów);[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS]no i jeszcze kwatery prywatne pozostają, ale namiarów niestety nie posiadam :)[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS]myślę, ze coś na pewno wybierzecie[/FONT] ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Em-ka, [/B]jesteś wielka :klacz: Jeszcze raz bardzo, bardzo Ci dziękuję za wszystkie namiary :calus: Zaoszczędziłaś nam sporo pracy :multi:

Wysłałam już maila do motelu Bogdanki z zapytaniem, czy akceptują równiez pobyt psów. Prześledziłam też całe menu, wygląda naprawdę apetycznie :cool3: Skontaktuje się również z motelem Sezam, więc napewno gdzieś znajdzie się dla nas miejsce :p

Pozdrowionka :hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']A ja mam pytanie
Czy zgłaszając psa formularzem zamieszonym na stronie dostaliście od razu potwierdzenie zgłoszenia na skrzynkę emialową ?? :roll:[/quote]

Ja wysłałam już z miesiąc temu zgłoszenie formularzem, ale żadnego potwierdzenia nie dostałam, więc zaniosłam zgłoszenie osobiscie. Przestałam juz wysyłać zgłoszenia formularzami interetowymi, bo ostatnio w Krośnie przez to nie zostaliśmy przyjeci:mad: . Swoją drogą już miesiąc czekam na zwrot wpłaconych pieniędzy i nic.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, pewnie tak jest. Zdecydowanie wiecej mają psów na zimowej, a ja tam tego nie rozumiem, wole te na świerzym powietrzu, psy nie sa takie nerwowe od setek zapachów w zamknietym pomieszczeniu, mogą sie nie daleko załatwić, a w zamknietych halach najbardziej denerwują mnie te malusie ringi wielkosci mojego małego pokoju, co w rasie w której najważniejszy powinien byc ruch, ledwo można się obrócić, pies ledwo co zacznie ładniutko biec, a tu już trzeba zakręcać, ehhhh:Dog_run:

A tak na marginesie to już nie mogę się doczekać tej wystawy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']A ja mam pytanie
Czy zgłaszając psa formularzem zamieszonym na stronie dostaliście od razu potwierdzenie zgłoszenia na skrzynkę emialową ?? :roll:[/quote]

Ja dostałam potwierdzenie e-mail na drugi dzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Ja dostałam potwierdzenie e-mail na drugi dzień.[/QUOTE]
Będziecie? Fajnie! :)

[quote]Hmm, pewnie tak jest. Zdecydowanie wiecej mają psów na zimowej, a ja tam tego nie rozumiem, wole te na świerzym powietrzu, psy nie sa takie nerwowe od setek zapachów w zamknietym pomieszczeniu, mogą sie nie daleko załatwić, a w zamknietych halach najbardziej denerwują mnie te malusie ringi wielkosci mojego małego pokoju, co w rasie w której najważniejszy powinien byc ruch, ledwo można się obrócić, pies ledwo co zacznie ładniutko biec, a tu już trzeba zakręcać, ehhhh[/quote]

Weź pod uwagę, że w lutym jest bardzo mało wystaw, wielu wystawców postanawia rozpocząć sezon wystawowy od rzeszowskiej halówki. A sierpniu są inne wystawy w tym samym dniu, tydzień wcześniej czy później.

Ja tam wolę halówki. :) Nie muszę się bać, że przyjdzie mi wystawiać psa w błocie,w deszczu i moja suka lepiej się prezentuje na hali. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Ja dostałam potwierdzenie e-mail na drugi dzień.[/quote]

Ja tak samo. Jak coś nie gra - to nic nie zaszkodzi posłać zgłoszenie formulazem internetowym jeszcze raz.

A psó już koło 500, mogło byc gorzej, jhak dojdzie do 600 to taki letni standart - to nie Śląsk coby po 1000 na krajowych biegało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl']Będziecie? Fajnie! :)



Weź pod uwagę, że w lutym jest bardzo mało wystaw, wielu wystawców postanawia rozpocząć sezon wystawowy od rzeszowskiej halówki. A sierpniu są inne wystawy w tym samym dniu, tydzień wcześniej czy później.

Ja tam wolę halówki. :) Nie muszę się bać, że przyjdzie mi wystawiać psa w błocie,w deszczu i moja suka lepiej się prezentuje na hali. :)[/quote]

Będziemy - jakoś musimy teraz tego Intera odrobic :):)

Faktycznie jest akurat 20-go sporo wystaw i w kraju i poza Polską: najbliższa we Lwowie, w Bratysławie np. Z tego, co wiem sporo ludzików się tam wybiera.Nas też niosło na Slowację, ale coś sie pokręciło ze zgłoszeniem i wylądujemy w stolicy województwa:)

Justyna przyjedziesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Widać mało zgłoszeń mają.[/quote]

Dlatego bym przeniosł wystawę na wrzesień - połączył z Przemyślem na zasadzie sobota-niedziela, czyli tzw dwa w jednym.A możliwości promocji wszelich przy tej okazji są nieograniczone.
Bo tak ogólnie to nie lubie jak w rasie jest mniej sztuk niż grup FCI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...