Jump to content
Dogomania

Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc


bea100

Recommended Posts

[quote name='missieek']jesienny negro
dom ktory byl na niego chetny odpadl, po trzeciej mojej probie transportowej, mojej prosbie aby Pani raz jeszcze przemyslala, dostalam smsa ze jednak braknie czasu dla psiaka ktorego trzeba nauczyc zycia w bloku
[/QUOTE]

:mdleje: tego się obawiałam... że coś za mało zaangażowania :shock: wrr

a zdjęcia cudne! Negro ślicznie wyszedł! czy on jest na mikropsiakach? bo chyba się kwalifikuje co?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam chetny fajny domek ale musze wiedziec wszystko o niej,przedwszystkim czy nadaje sie do dzieci szkolnych i przedszkolnych i do mieszkania w bloku,takie wszystkie informacje jaka jest,czy strachliwa czy nie,czy boji sie miasta czy woli np domek z ogrodem,jak z innymi zwierzakami i ludziami...podstawy wszystkie.
Aha no i przedewszystkim gdzie przebywa teraz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Mam chetny fajny domek ale musze wiedziec wszystko o niej,przedwszystkim czy nadaje sie do dzieci szkolnych i przedszkolnych i do mieszkania w bloku,takie wszystkie informacje jaka jest,czy strachliwa czy nie,czy boji sie miasta czy woli np domek z ogrodem,jak z innymi zwierzakami i ludziami...podstawy wszystkie.
Aha no i przedewszystkim gdzie przebywa teraz[/QUOTE]
Sunia przebywa w Bukownie. Na pewno trzyma dystans do obcych, życia w bloku nie zna. Ciężko stwierdzić jak pies na miasto zareaguje, jak siedzi całe życie na wsi. To zależy jaki domek jest, czy chce psa "gotowego-bezproblemowego", czy poświeci jej trochę czasu. Może zadzwonisz do opiekunki i o wszystko wypytasz? Żadna z nas nie ma kontaktu z psem na co dzień, a tak przez 5 pośredników też bez sensu ;)
Natomiast podobna z wyglądu, ale ciut większa i inna z charakteru jest ta sunia [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=554[/URL] Bardzo przylepna, tuliś taki słodki i podobno lubi dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za odp,skoro dziewczynka nie zna miasta to nie ma szans,nie chce robic zamieszania,szukamy miastowej suczynki MIKRO,no nic jest przesliczna i słodziasta a te oczy to juz wogóle mnie najbardziej rozwaliły na łopatki....no nic poprzegladam jeszcze inne str moze wpadniemy z jakas bidota na siebie,dziekuje jeszcze raz za szybka odpowiedz ! pozdrawiamy i życzymy najlepsiejszych domków !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Dzieki za odp,skoro dziewczynka nie zna miasta to nie ma szans,nie chce robic zamieszania,szukamy miastowej suczynki MIKRO,[/QUOTE]
Ja mam niemiastową sukę, szybko się otrzaskała z miastem, bo to zrównoważony pies. Z tymi psami, to trzeba by sprawdzić, chociaż ja bym z Platą zaryzykowała ;) Ale jeśli ludzie chcą 100% pewności, to musicie szukać psów z tymczasów w mieście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ja mam niemiastową sukę, szybko się otrzaskała z miastem, bo to zrównoważony pies. Z tymi psami, to trzeba by sprawdzić, chociaż ja bym z Platą zaryzykowała ;) Ale jeśli ludzie chcą 100% pewności, to musicie szukać psów z tymczasów w mieście.[/QUOTE]

ja tez bym zaryzykowała ale wiesz jak jest czasami nie? chyba polukam jeszcze ale naprawde Plata jest super i to jest dziw ze jeszcze siedzi,a tak na marginesie one sa u kogos czy w jakim przytulu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']ja tez bym zaryzykowała ale wiesz jak jest czasami nie? chyba polukam jeszcze ale naprawde Plata jest super i to jest dziw ze jeszcze siedzi,a tak na marginesie one sa u kogos czy w jakim przytulu?[/QUOTE]
Wiem jak jest, dlatego piszę, że zależy to od ludzi ;) A Plata czeka od szczeniaczka, tak jak jej siostra i brat :(
One są u mamy missieek, ale tam jest [url=http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/]chmara psów[/url], więc na pewno DT by jej się przydał, żeby ją nieco ucywilizować ;) A tak to trzeba liczyć na cud.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Wiem jak jest, dlatego piszę, że zależy to od ludzi ;) A Plata czeka od szczeniaczka, tak jak jej siostra i brat :(
One są u mamy missieek, ale tam jest [URL="http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/"]chmara psów[/URL], więc na pewno DT by jej się przydał, żeby ją nieco ucywilizować ;) A tak to trzeba liczyć na cud.[/QUOTE]

DT powiadasz:razz:.....oj nie kus nie kus:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:....ale nie no przeca ja mam dwoje dzieci....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Ale wiesz jaka to odległosc????????????? 60 km !!! zerduszko to sie nie uda....jestem sceptyczna i trzezwa,a co z dziecmi/.jak ja przestrasza/.oni sa psiolubni krzywdy nie zrobia ale to sa chłopcy,głosni,biegajacy szczelajacy...nie no kurcze.....:-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE]
E, ani 50 tam nie masz :lol: Byłam tam w weekend, ode mnie to prawie 100 ;) A miałam już tymczasa z Sopotu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

no niby nie ma tyle ale co z tego,kurcze Zerduszko boje sie troche wiesz,no ja miastowa tak? sucz- nie,co bedzie jak sie nie da zaklimatyzowac ? takiego piesa jescze nie miałam?nie chce czegos wiesz sknocic...musze pomyslec ale powiem ci ze te jej oczy to takie wrazenie na mnie zrobiły ze normalnie nie wyrabiam,....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']no niby nie ma tyle ale co z tego,kurcze Zerduszko boje sie troche wiesz,no ja miastowa tak? sucz- nie,co bedzie jak sie nie da zaklimatyzowac ? takiego piesa jescze nie miałam?nie chce czegos wiesz sknocic...musze pomyslec ale powiem ci ze te jej oczy to takie wrazenie na mnie zrobiły ze normalnie nie wyrabiam,....[/QUOTE]
Wiem, wiem... sama mam takie rozterki. Weź to przemyśl, może chcesz nr do opiekunki, to razem przedyskutujecie? Też mieszkam w mieście, pracuje na pełen etat i jak psa wyciągam ze schronu, to nie wiem o nim nic. To jest młody psiak, nie chował się na dziko. Sporo zależy w jakiej okolicy mieszkasz. Wiem, ze jeden piesek z tego miotu znalazł dom niedawno i jest ok.
Moja Lizka, to się bała sznurka zawiązanego na szyi, taki burek wsiowy :D A teraz jakiekolwiek auto się otworzy, to ona już w nim siedzi, księżniczka miastowa ;)

Link to comment
Share on other sites

nie bo jezeli mała moze zostac tam u misiekmamy to chyba bez sensu zeby ja zabierac ale nurtuje mnie tez takie cos ze ona tam w sforze prawda?a tutaj bedzie sama u mnie tyle co sie zapoznamy z sofi od tesciowej(suczka z zielonej góry ze schronu),suczka szwagra Mey sznupek miniatura no i takie tam kundlosy na spacerniaku....a poza tym to mam tylko wielkie rzeczy dla psa,mały sweterek mi sie został po moim mikrusku
[*].....

Link to comment
Share on other sites

Ona tam na pewno może zostać, ale według mnie, to lepiej jej będzie w indywidualnym DT. Ludzie nie szukają psów, które dobrze odnajdują się w sforze, bo mało kto ma więcej niż jednego psa. Szukają psa, który będzie umiał się zachować w mieszkaniu i żyć z ludźmi. I póki ona nie trafi do indywidualnego domu, to się tego nie nauczy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kiedyś ogłaszałam Brazylię z takim tekstem - może być? Gdzie ona jest w Bukownie czy u Ciebie missieek?
[/B]
BRAZYLIA to młodziutka mała suczka (waży ok. 8 kg). Ma tylko 1-2 lata, a już poznała co to bezdomność i głód. Sunia jest wręcz idealna, nie sprawia problemów, nie potrzebuje wiele. To bardzo towarzyska, łagodna i wesoła suczka. Uwielbia być blisko ludzi, bawić się, biegać i towarzyszyć w domowych czynnościach. Bardzo fajnie dogaduje się z innymi psami i suczkami. Taka suczka to wspaniały kompan spacerów oraz wieczornego przesiadywania na kanapie, a jej uśmiechnięty pyszczek rozweseli każdą smutną chwilę. To łagodna sunia, może zamieszkać w domu z dziećmi. Sunia jest czysta i nie niszczy w domu.
W tłumie psów gaśnie, co widać na zdjęciach - a to taka radosna sunia. Pozwól jej się cieszyć życiem, daj jej dom.
Jest zdrowa, wysterylizowana, odrobaczona.

Link to comment
Share on other sites

napewno ma juz conajmniej 2 lata
co do niszczenia, potrafi rozerwac reklamowke ze smieciami, jak to mlody pies, ale to mozna uznac za brudzenie/niszczenie, potrafi wskoczyc na parapet aby zjesc kocie zarcie, nie jest to objaw wychowania, nie zawsze slucha jak sie ja wola, udaje ze nie slyszy, czasami do nnych psow dominujaca, warknie, ugryzie ostrzegawczo, wiec moze nie idealizujmy jej
na kanapie posiedzi, ale nie caly dzien, zacznie kombinowac co by tu z korzyscia dla siebie zrobic, wspomniane juz, wskoczyc na parapet bo tam cos do jedzenia stoi, wysprzatac kuwete kocia, bo sie zmarnuje conieco :)
jest w okolicy Miechowa
do ludzi barzdo fajna, ktokolwiek przyjedzie zobaczyc psy to ona sie tuli, wdzieczy.. [quote name='zerduszko'][B]Kiedyś ogłaszałam Brazylię z takim tekstem - może być? Gdzie ona jest w Bukownie czy u Ciebie missieek?
[/B]
BRAZYLIA to młodziutka mała suczka (waży ok. 8 kg). Ma tylko 1-2 lata, a już poznała co to bezdomność i głód. Sunia jest wręcz idealna, nie sprawia problemów, nie potrzebuje wiele. To bardzo towarzyska, łagodna i wesoła suczka. Uwielbia być blisko ludzi, bawić się, biegać i towarzyszyć w domowych czynnościach. Bardzo fajnie dogaduje się z innymi psami i suczkami. Taka suczka to wspaniały kompan spacerów oraz wieczornego przesiadywania na kanapie, a jej uśmiechnięty pyszczek rozweseli każdą smutną chwilę. To łagodna sunia, może zamieszkać w domu z dziećmi. Sunia jest czysta i nie niszczy w domu.
W tłumie psów gaśnie, co widać na zdjęciach - a to taka radosna sunia. Pozwól jej się cieszyć życiem, daj jej dom.
Jest zdrowa, wysterylizowana, odrobaczona.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']napewno ma juz conajmniej 2 lata
co do niszczenia, potrafi rozerwac reklamowke ze smieciami, jak to mlody pies, ale to mozna uznac za brudzenie/niszczenie, potrafi wskoczyc na parapet aby zjesc kocie zarcie, nie jest to objaw wychowania, nie zawsze slucha jak sie ja wola, udaje ze nie slyszy, czasami do nnych psow dominujaca, warknie, ugryzie ostrzegawczo, wiec moze nie idealizujmy jej
na kanapie posiedzi, ale nie caly dzien, zacznie kombinowac co by tu z korzyscia dla siebie zrobic, wspomniane juz, wskoczyc na parapet bo tam cos do jedzenia stoi, wysprzatac kuwete kocia, bo sie zmarnuje conieco :)
jest w okolicy Miechowa[/QUOTE]
Czyli normalny pies :) Nie ma psów samograjów, w każdego trzeba włożyć trochę pracy: minimum wyspacerować, żeby potem spał na tej kanapie, poduczyć wracania na wołanie i chować śmieci, jeśli psa do nich ciągnie ;)

Przerobiłam na taki, mam nadzieję, że może być ;)

BRAZYLIA to młodziutka mała suczka (waży ok. 8 kg). Ma około 2 lat, a już poznała co to bezdomność i głód, przez co zdarza jej się wyszukiwać pożywienia na własną łapę. To bardzo towarzyska, łagodna i wesoła suczka, może zamieszkać w domu z dziećmi. Uwielbia być blisko ludzi, bawić się, biegać i towarzyszyć w domowych czynnościach. Nie sprawia problemów, ale jak każdy pies potrzebuje rozsądnego właściciela i trochę zajęcia. Dogaduje się z innymi psami, ale potrafi bronić swojego. Taka suczka to wspaniały kompan spacerów oraz wieczornego przesiadywania na kanapie, a jej uśmiechnięty pyszczek rozweseli każdą smutną chwilę. Jest czysta i nie niszczy w domu.
W tłumie psów gaśnie - a to taka radosna sunia. Pozwól jej się cieszyć życiem, daj jej dom.
Jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...