Jump to content
Dogomania

PROSIMY O PRZENIESIENIE.Sunia Charta ma juz własny kochajacy domek.


ajcka

Recommended Posts

no wiec ja bez auta- o tym wie ambra, wraca we wteorek ale nie wiem o ktorej godz, -dowiem sie zaraz i dam tu znac , wtedy mozna by ja przewiezc- jesli zdrowa do hotelu, jesli chora do kliniki, trza szybko sie zgrac bo moze byc za pozno, w razie cus ona nawet nie bedzie sie miala siely bronic:( zaraz gadam z ambra

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Transport własnie dogrywamy.
ewkabz i elviss macie pw,skontaktujcie sie telefonicznie ,i dograjcie w sprawie transportu,hotelik czeka.
Prosze podajcie adres tego hoteliku,zeby ewkabz wiedział gdzie sunie zawiezć.:lol:
Bedzie to chyba tak ze jutro(wtorek)elviss(Dominika) dowiezie sunie do Gliwic po pracy czyli bedzie tam z nią ok 20-21, tam odbierze ja ewkabz i zawiezie do hoteliku, tam zaopiekuje sie sunia Ambrai inne dziewczyny z okolicy.
Dajcie też jakis nr.Konta bo pare osób zaoferowało pomoc,i musi byc jakies konto gdzie bedziemy wpłacac na leki,jedzenie i hotelik,może jakies konto niech ambra poda jak wruci.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, pojawił się bałagan w sprawie suni są dwa linki w jej sprawie, podaję adres drugiego

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28003&page=2"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28003&page=2[/URL]


i tam dogrywają inaczej sprawę ona ma ponoć gdzieś mieć tymaczas w Poznaniu?

Poproszę tam o przeniesienie się na ten wątek

Link to comment
Share on other sites

W Poznaniu miałaby tez trafic pod opieke charcie j miłosniczki z charciego forum-tak zrozumiałam ale zupełnie na razie nie ma szans na transport.
Wiec już chyba hotelik lepszy no i mamy juz wszystko niemal dograne.
A z transportem do Poznania znowu byłby problem.
Pojawiła sie też szansa na stały dom u siostrzennicy forumowiczki bunia50- Mieli charta który odszedł na raka,teraz podejmują decyzje. Moze niech sunia zaczeka w tym hoteliku,tam Ambra bedzie nad nią czuwac.

Link to comment
Share on other sites

Wiec domek byłby na 99%.Tylko trzeba sunie podleczyć,i odkarmic.
Panstwo poczekają na sunieczke,pani jest na rencie bedzie miała czas dla suni, tylko z pieniązkami na powazne leczenie gorzej,wiec poczekają az sunia lepiej sie poczuje,zobaczymy co z nią,troche poobserwujemy,tak chyba bedzie lepiej.Kontakt do chetnych na sunie p.Diana tel;605203143.

Link to comment
Share on other sites

Podtrzymuję domek. Dzwoniłam teraz, żeby potwierdzić. Najlepiej niech któraś z was sama do nich zadzwoni. Niestety nie maja dostępu do netu. W każdym razie czekają na decyzję o stanie suni. Powalają mnie te schroniska i warunki w jakich te biedne psy tam żyją. Sama walczę teraz z taką porzuconą sunią z Żor. Leczenie jej psychiki potrwa parę miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bunia50']Przed chwilą dostałam telefon od dziewczyny z Kóz (k. Bielska Białej) - mojej siostrzenicy. Bardzo chce się tą sunią zająć i przewiezienie jej na Śląsk bardzo ją urządza. Proszę na pw lub gg: 1530164[/quote]
Czy mam rozumieć, ze jak sunia bedzie w Dabrowie Górniczej, to ta dziewczyna ja stad zabierze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajcka']Wiec domek byłby na 99%.Tylko trzeba sunie podleczyć,i odkarmic.
Panstwo poczekają na sunieczke,pani jest na rencie bedzie miała czas dla suni, tylko z pieniązkami na powazne leczenie gorzej,wiec poczekają az sunia lepiej sie poczuje,zobaczymy co z nią,troche poobserwujemy,tak chyba bedzie lepiej.Kontakt do chetnych na sunie p.Diana tel;605203143.[/quote]
Zdurniałam już do reszty. Ten domek to gdzie? w Kozach? To moze zamiast płacić za hotel, dac te pieniadze pani. Azrzutke na leki i weta tez. Na jedno w kasie wyjdzie, a dla suni lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bunia50']Podtrzymuję domek. Dzwoniłam teraz, żeby potwierdzić. Najlepiej niech któraś z was sama do nich zadzwoni. Niestety nie maja dostępu do netu. W każdym razie czekają na decyzję o stanie suni. Powalają mnie te schroniska i warunki w jakich te biedne psy tam żyją. Sama walczę teraz z taką porzuconą sunią z Żor. Leczenie jej psychiki potrwa parę miesięcy.[/quote]
Gdzie dzwonić? Jaki nr telefonu? Do kóz jest stad bliżej.

Link to comment
Share on other sites

Telefon jest pare postów wyżej, ale chyba oddanie suni do nowego domku w tym stanie może przerosnąć nowych włascicieli,nie wiadomo jak w tamtej okolicy z weterynarzem,jakby trzebabyło szybko działac itd. Zresztą bunia50 pisała ze siostrzennica wolałaby poczekac az z sunia bedzie lepiej zeby jej nie zrobić krzywdy,tym ze nie dadzą jej rady pomóc i sami sobie nie poradza by doprowadzic ja do zdrowia.Przynajmniej tak zrozumiałam to co napisała mi bunia50 w PW.
Ale jak chcesz to sama zadzwon i spytaj,czy sa przygotowani???

Link to comment
Share on other sites

nooo, wreszcie sie dogralo, czyli suka bedzie w dg? od jutra jak rozumiem, i jak tylko wydobrzeje to do domu docelowego, super, trza sie tu teraz zorganizowac na miejscu, spoko, aha pewnie ambra jak tu wspomniano poda nr konta na ktore bardzo bedziemy prosic o wplaty na hotel w dg i opieke weter.

ps: ja bardzo prosze o wyrozumialoac- mam problemy z komputerem i tel:( musze karte przekladac do tel innego zeby cosik sie dowiedziec, wiec na razie jak cus to sms ktorego odczytam:(

Link to comment
Share on other sites

Dopiero weszłam na watek. Pasuje im to wyjście z zrzutką na leki. Czekają i sa gotowe do przejęcia opieki. Mieszkaja w domu z ogródkiem, gdzie jest duzo miejsca i trawki ślicznej. Może nawet na rekonwalscencje suni tak będzie lepiej. Jotka dostałam Twój numer na komórkę od Wandul, ale zostawiłam wiadomość na sekretarce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...