Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie tematu


Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sabusia']pies na razie bez zmian no moze tyle ze sie nie wygryza do krwi :))[/QUOTE]

Niestety wszystkie zmiany hormonalne,a tym bardziej ,te,które są już tak daleko posunięte, bedą leczyły się stosunkowo wolno...ale powinna sukcesywnie następować poprawa.Ważne jest by regularnie podawać leki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A wiecie już jak jest ze zbieraniem pieniędzy na psy, które mają dom?
I czy TOZ pomoże, bo Asior pisała, że sabusia dostał zgodę na leczenie Blakiego ale sabusia nie chciała na niego więc ja juz nie wiem na czym stanęło...
A i jaki jest ten dług?

Link to comment
Share on other sites

jezu no nie róbcie zamieszania gdzie go nie ma.. KTOZ ( a nie TOZ, bo to dwie różne instytucje) dał zgodę na leczenie psa o którym pisała sabusia w piśmie. nie wazne czy to pikuś czy reksio czy inny pies..
Zgoda jest i pies jest dawno w leczeniu, tzn w trakcie diagnozowania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']jezu no nie róbcie zamieszania gdzie go nie ma.. KTOZ ( a nie TOZ, bo to dwie różne instytucje) dał zgodę na leczenie psa o którym pisała sabusia w piśmie. nie wazne czy to pikuś czy reksio czy inny pies..
Zgoda jest i pies jest dawno w leczeniu, tzn w trakcie diagnozowania[/QUOTE]

leczona przez TOZ ma byc Sara
Blecky potrzebuje pomocy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabusia']blekiemu zostaly zrobione badania na koszt budryska w bielsku kupilam mu juz leki[/QUOTE]

[quote name='BUDRYSEK']
sabusia od poczatku pisała i ze mna równiez to ustalała,[B]ze ze mna leczy Bleckiego[/B] a do TOZu pisze w sprawie Sary
i dla mnie to jest jasne

[B]na Bleckeigo mamy tutaj pomóc[/B] a Sarze miał pomóc Toz[/QUOTE]

wydawało mi się, ze Ty jej pomagasz... :roll:
ja już nic nie kumem.. tzn, ze to była jednorazowa pomoc?? To po co tłumaczyłyście w postach, ze blacky nie potrzebuje pomocy....
Podanie mogło dotyczyć dwóch psów, a tak to nie wiem czy kolejne podanie przejdzie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']wydawało mi się, ze Ty jej pomagasz... :roll:
ja już nic nie kumem.. tzn, ze to była jednorazowa pomoc?? To po co tłumaczyłyście w postach, ze blacky nie potrzebuje pomocy....
Podanie mogło dotyczyć dwóch psów, a tak to nie wiem czy kolejne podanie przejdzie....[/QUOTE]

zalatwiłam znizke w lecznicy ale prosiłam o pomoc w spłacie długu, który jest zapisany na mnie
prosiłam o fanty na bazarek, zrobiłabym go na moje dlugi w lecznicy
nigdy nei pisalam ze pokryje koszty bo nie jestem w stanie tego zrobic, mam za duzo zwierzaków na dt

Link to comment
Share on other sites

Tak jak już wcześniej mówiłam staram się zgromadzic coś na bazarek żeby chociaż częściowo zwrócić BUDRYSEK to co wydała na Blekiego w lecznicy . Ale to jeszcze chwilę potrwa .
Z tego co rozumiem sabusia potrzebuje długotrwałej pomocy ( leki , specjalistyczna karma ) . Uważam że najlepiej by było zobaczyć na miejscu jakie są potrzeby . Czy ktoś mógłby umówić się i odwiedzić ją w Wadowicach ? Oczywiście za jej zgodą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']To po co tłumaczyłyście w postach, ze blacky nie potrzebuje pomocy....
Podanie mogło dotyczyć dwóch psów, a tak to nie wiem czy kolejne podanie przejdzie....[/QUOTE]
No właśnie ja też zrozumiałam, że nie potrzeba pomocy dla Blekiego tylko dla jakiejś suczki i też się w tym szczerze mówiąc pogubiłam...
Czy w takim razie sabusia może napisać podanie do KTOZu w sprawie Blakiego skoro jednak nadal i cały czas potrzeban mu pomoc? Naprawdę nie rozumiem czemu wtedy pisała, że już nie potrzeba pomocy... ale to już zresztą nieistotne:roll:
BUDRYSKU - jaki jest ten dług w lecznicy?

Link to comment
Share on other sites

witajcie. sara juz po vbadaniach krwi na trzustke i nerki i watrobe....okazały się w normie.weterynarze powiedzieli że to pewnie czasowa? niewydolnosc trzustki (nie wiem czy cos takiego istnieje) mam jej kupic karme lekkostrawna dla psow z klopotami jelitowymi czyli sensitive ............ tylko czemu ten pies jest taki chudy skoro wyniki ma w normie?? ko,pletnie nie mam pojęcia co do blekiego to jakos na dlug trzeba skombinowac kase ja mam troche dlugów i jestem kompletnie splukana :(( ale mam troche fantow na bazarek w srode bede w krakowie moze by ktos odebral je ode mnie?

Link to comment
Share on other sites

z jedzeniem dla zwierzat jest ok mam karmy z urzedu miasta bo zglosilam :)) najważniejsze rzeczy to teraz: splacic dlug za bleka bo z tym bedzie problem ja jestem spłukana totalnie a kazda kase i tak wydaje na zwierzaki i swoje długi;.Mam rzeczy na bazarek książki i plyty mogę komus przekazac żeby zrobil bazarek na budryska mam tez dwie mise krysztalowe z prawdziwego krysztalu tez moge oddac na bazarek dla budryska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...