Jump to content
Dogomania

Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje


Lumix

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na dzień dzisiejszy z październikowymi wpłatami Krolika i rebus Czarek ma [B][COLOR=#ff0000]122,10zł.[/COLOR][/B](pierwsza strona post nr. 3)

Tak wygląda koszt paliwa w jedna stronę (do nowego domku Czarunia).

[IMG]http://i39.tinypic.com/2jcvh53.jpg[/IMG]

[B]a tak powrotny[/B]

[IMG]http://i44.tinypic.com/2lkxi10.jpg[/IMG]

[B]Paliwo [COLOR=#ff0000]488,58zł[/COLOR][/B] +[COLOR=#ff0000][B]28,45zł[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B](rulid)[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]=517,03zł[/B][/COLOR]

Żeby chociaż część kaski się zwróciła będę robiła bazarki (mam jeszcze fanty od Jassmin, Seci, koski, Agatki) i tu wielka prośba do Was, żebyście je rozpropagowali. Jeżeli macie jakieś uwagi lub pomysły piszcie proszę.

[B][SIZE=3][COLOR=#00ffff]I jeszcze jedno jak zmienić tytuł wydarzenia.[/COLOR][/SIZE][/B]

Edited by Lumix
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudakacha']Szczerze mówiąc to stało się TO w co nie wierzyłam i nie myślałam, że się stanie. Nie ogarniam już ludzi - z jednej strony bestie a z drugiej anioły o gołębich sercach. Beata, jeśli możesz to napisz coś więcej o adopcji.[/QUOTE]

Ja kiedyś napisałam Beacie na pw ,że może stanie się cud i jakiś lekarz zaadoptuje...te wszystkie ogłoszenia robiłam i zamawiałam pod tym kontem.

Link to comment
Share on other sites

jestem teraz ja nie wiem co napisac chyba to dobrze tez sie nie spodziewalem i myslalem co teraz bedzie po smierci tej Pani ,czy to jest gdzies w bieszczadach polodniowy wschod napisz gdzie ,rozumiem ze teraz bedzie mial opieke i finansowanie ,do paliwa cos przesle niebawem jak oni go znalezli czy wy ich znalazlyscie najwazniejsze aby byl w miare zdrowy i chodzil a bedzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lumix']Tak dotarło 50 zł. były już na drugiej stronie internetowego konta musiałam przewinąć, patrzyłam tylko na już na wpłaty październikowe. Przepraszam już odnotowuję, dziękuję z całego serca.[/QUOTE]
Nie ma za co dziękować. Twoje zaangażowanie i innych osób w ratowanie Czarka zasługuje na podziękowania.Jestem pełna podziwu.Pozdrawiam serdecznie i marzę żeby takich osób jak TY bezinteresownie ratujących psie życie było na dogo jak najwięcej.Wysłanie pieniędzy to niewielki wysiłek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krolik2014']jestem teraz ja nie wiem co napisac chyba to dobrze tez sie nie spodziewalem i myslalem co teraz bedzie po smierci tej Pani ,czy to jest gdzies w bieszczadach polodniowy wschod napisz gdzie ,rozumiem ze teraz bedzie mial opieke i finansowanie ,do paliwa cos przesle niebawem jak oni go znalezli czy wy ich znalazlyscie najwazniejsze aby byl w miare zdrowy i chodzil a bedzie dobrze[/QUOTE]

[h=5][SIZE=2]W poszukiwaniu domku czynnie uczestniczył jeden z weterynarzy, którzy leczyli Czarka. Był nim oczarowany sam nawet myślał o jego adopcji. Niestety mieszkanie w bloku nie jest dla Czarka. To mega sympatyczny doktor, skontaktował mnie z nowym domkiem. Nic wcześniej nie pisałam chociaż wiedziałam od dnia zabrania pani Joli do szpitala wiedziałam, że dobrze to się nie skończy (25 lat w służbie zdrowia robi swoje). Nie chciałam zapeszyć tak już mam, że jak się tylko z czegoś cieszę to nic z tego nie wychodzi a Czarek jak mało kto zasługiwał na stabilizację swojej sytuacji i odpowiedzialny dom. Dalej nie mogę uwierzyć, że znalazło się takie miejsce, pani jest weterynarzem cud czy co nadal się boję głośno o tym mówić i ma się rozumieć pisać. Wszystko dla jego dobra, żeby odpędzić tego pecha.
[/SIZE][/h]

Link to comment
Share on other sites

no to rozumiem ze jest to dom staly czy taki osrodek dla starszych schorowanych pieskow bo widze jak z opisu ze jest ich tam kilka ,super sprawa, faktycznie jak napisala rudakacha to na dogo juz bylo tyle roznych adopcji a potem jakies oddawanie psow bo cos nie tak mam nadzieje ze to bedzie jego wspanialy dom ,czy ktos cos wie o Oskarku Z Konina tego z jednym oczkiem wylowionym ze strumyka byl w domu tymczasowym watek sie urwal w maju Pani sie nie odzywa kase ludzie wplacali i co dalej .Margoth137 wie o czym pisze ,no czekamy na jakies wiesci o CZARUSIU niebawem pewnie jestes w kontakcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krolik2014']na paliwko doslalem 40 zl ,jak cos bedzie wiadomo o Czarku jak tam sobie radzi to napisz[/QUOTE]

Kroliku bardzo dziękuję. Niezwłocznie napiszę i umieszczę zdjęcia jak tylko zastaną przesłane. Sama jestem ciekawa, nie jestem z tych co to bombardują telefonami. Nie doczekam się ( a jest to możliwe, bo tam naprawdę jest co robić). W domku jest piesek z białaczką, rakiem kości, zespołem coushinga, suczka po wypadku ze zmiażdżoną miednicą porażonymi nerwami tej okolicy, która nie trzyma ani moczu ani kału), to jak pisałam wcześniej odbiję 130 km z drogi na groby i odwiedzę Czarka. Domek o tym wie. Nie wiem jeszcze tylko czy w drodze na groby czy w drodze powrotnej. Idę uzupełnić Twoją wpłatę Kroliku, jeszcze raz dziękuję(strona 1-sza post 3-ci).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...