Jump to content
Dogomania

Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje


Lumix

Recommended Posts

Uf uzupełniłam rozliczeniowy. Z grudniowymi wpłatami od krolika i Rebus było [B]292,10[/B]. Uregulowałam [B]240zł[/B] długu za hotelik zostało[B] 52,10zł[/B]. Dojdzie jeszcze bazarek mam nadzieję 88zł jak wszyscy dopiszą, czekam. Szykuję kolejny bazarek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uf uzupełniłam rozliczeniowy. Z grudniowymi wpłatami od krolika i Rebus było [B]292,10[/B]. Uregulowałam [B]240zł[/B] długu za hotelik zostało[B] 52,10zł[/B]. Dojdzie jeszcze bazarek mam nadzieję 88zł jak wszyscy dopiszą, czekam. Szykuję kolejny bazarek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='krolik2014']Mam nadzieje ze wszystko OK zycze wszystkim WESOLYCH SWIAT[/QUOTE]

Z Czarkiem wszystko ok. Wczoraj rozmawiałam z córką pani u której jest Czarek. Mieszka w Gdyni, pojechała do domu na Święta mam obiecane zdjecia.
Martwi mnie tylko brak wpisu(o otrzymaniu pieniążków 240zł) z hoteliku gdzie Czarek przebywałał w lecie w czasie diagnozowania w Wa-wie.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry. Przepraszam, że z takim spóźnieniem, ale potwierdzam, że Lumix wpłaciła pieniądze za pobyt Czarka w naszym hoteliku i za transport do Doktora Sterny. Korzystając z okazji, przesyłamy życzenia zdrowych, spokojnych Świąt osobom, które wspierają Czarusia, jego nowej rodzinie i samemu Czarusiowi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='krolik2014']czy cos wiadomo jak sie miewa Czarek ,mamy nadzieje ze wszystko ok .Zycze wszystkim sympatykom i opiekunom pieska Szczesliwego Nowego Roku[/QUOTE]



Z noworocznymi pozdrowieniami dla krolik2014

[IMG]http://i43.tinypic.com/20ie5qh.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Super, że u Czarka wszystko w porządku :)

Dziewczyny, rozważałyście zmianę tytułu wątku? Czarek przecież ma już dom... ;)[/QUOTE]

Zwracałam się z prośbą o pomoc w tym temacie, nie potrafię tego zrobić. Podtytuł zmieniłam już nie raz a tego nie mogę, nie wiem jak. Wtedy nikt się nie odezwał możne teraz ktoś mi wytłumaczy jak to to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Edytuj normalnie pierwszy post. Tylko pamiętaj, żeby edytować pole "tytuł". Jeśli to nie pomoże, gnęb moderatorów, w końcu po coś są, nie tylko od wymigiwania się od odpowiedzi na trudne pytania...[/QUOTE]

Niestety nie tędy droga tytuł zmieniłam dawno brzmi Czarek ♥ chodzące nieszczęście. Ma dom. Chodzi o nazwę wątku tego zrobić nie mogę, nie widzę takich możliwości możne Secia się odezwie zza oceanów i coś poradzi.

Link to comment
Share on other sites

prosze edytować pierwszy post w edycji zaawansowanej tylko tam można zmienić tytuł wątku. Przed chwilą to robiłam i działa. Niestety od dłuższego już czasu mam poważne problem z edycją na dogo moż one też dotyczą ciebie Lumix.

Edited by Secia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']prosze edytować pierwszy post w edycji zaawansowanej tylko tam można zmienić tytuł wątku. Przed chwilą to robiłam i działa. Niestety od dłuższego już czasu mam poważne problem z edycją na dogo moż one też dotyczą ciebie Lumix.[/QUOTE]

to tytuł wątku
[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/195267-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosz%C4%99-Czarek-po-DTw-hoteliku-potrzebne-deklaracje/page94"]Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje[/URL][/h] a to podtytuł

[B]Czarek ♥ chodzące nieszczęście. Ma dom. [/B]

ze zmiana tego drugiego nie ma problemu, ale pierwszego ruszyć nie mogę

Link to comment
Share on other sites

Tu ma Czarek na długi bazarek.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250189-%E2%99%A5%E2%99%A5%E2%99%A5Na-d%C5%82ug-d%C5%82u%C5%BCszy-ni%C5%BC-100noga-Do-31-01-14-do-20-00?p=21754268#post21754268"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250189-%E2%99%A5%E2%99%A5%E2%99%A5Na-d%C5%82ug-d%C5%82u%C5%BCszy-ni%C5%BC-100noga-Do-31-01-14-do-20-00?p=21754268#post21754268[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...