Jump to content
Dogomania

Do Biedronki bo taniej? – Nasze „Biedronki” :(


urwisek

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol: - Tfu, tfu !!!
Jedna Biedronka (bez ogonka) pojechała dziś na wycieczkę i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już nie wróci.
Coś więcej jak wróci Iza i mi opowie - napiszę oczywiście - a jak nie dam rady to będę telefonicznie prosił którąś bardziej "uNetowioną" Cioteczkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='urwisek']:lol::lol::lol: - Tfu, tfu !!!
Jedna Biedronka (bez ogonka) pojechała dziś na wycieczkę i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już nie wróci.
Coś więcej jak wróci Iza i mi opowie - napiszę oczywiście - a jak nie dam rady to będę telefonicznie prosił którąś bardziej "uNetowioną" Cioteczkę.[/QUOTE]

Jedna Biedroneczka ta bez ogonkowa ma juz domek, potwierdzone przez Ize:)

Link to comment
Share on other sites

Haha, ja bym się nie zdziwiła, gdyby Iza w miejsce jednej Biedronki przywiozła "pod kurtką" dwie kolejne bidy :lol: Czego Wam oczywiście, Andrzejku, nie życzę ;) bo co za dużo (na raz), to nie zdrowo. Trzeba sobie przerwę zrobić, choć parę dni...

.............. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Haha, ja bym się nie zdziwiła, gdyby Iza w miejsce jednej Biedronki przywiozła "pod kurtką" dwie kolejne bidy :lol: Czego Wam oczywiście, Andrzejku, nie życzę ;) bo co za dużo (na raz), to nie zdrowo. Trzeba sobie przerwę zrobić, choć parę dni...

.............. :diabloti:[/QUOTE]
No nie! odpukaj, przepluj nie wiem co jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie odpukam! Lepiej, żeby przytargali do domu nową bidę, niż bida miała się zmarnować na jakiejś ulicy, albo w rowie. Nie odpukam, nie odpukam, nie odpukam! (ale trzymam kciuki, aby to nie było dziś, ani jutro... chwila oddechu dla Izy i Andrzeja)

P.S. Ok, ale ja biorę już tylko na wymianę :evil_lol:

Aktualnie mam w ofercie "pies wykastrowany Misiek" oraz "kotka sterylizowana z chorym oczkiem Violet". Bo na konia to chyba nikt się nie porwie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']... Ok, ale ja biorę już tylko na wymianę :evil_lol:
.... Bo na konia to chyba nikt się nie porwie :evil_lol:[/QUOTE]

No nie wiem... niech pomyślę...
Gdyby tak Uczciwie - z kilograma - taki powiedzmy 500kg koffany koniś....
8 piesków + 2 kotki = to będzie??? Jeszcze coś trzeba by dorzucić!!!
Owies i siano zamiast royala czy choćby josery... no ale puste łazienki...
GDZIE PO TEGO KONISIA? :ylsuper:
Zaraz, moment jaki kowal? Jakie kilometry ogrodzenia? Ile worków marchewki?:???::smhair2:
Nie - wiesz... po namyśle:siara: - DZIĘKUJĘ!!!:painting:

Biedroneczka bez ogoneczka trafiła do fajnych ludzi. Nic nie pisałem żeby nie zapeszać (:razz: gdyby był net to i tak bym nie wytrzymał) ale im bliżej było wyjazdu to po kolejnych telefonach od Pani już było wiadomo. Człowiek, który na zapas dowiaduje się jaką karmę najlepiej kupić, co ze "sprzętów" - już można wnioskować.
Trochę obaw budził w nas jeszcze ten brak ogonka ale jak się okazało, że te "normalne inaczej" mogą być co najwyżej jeszcze kochańsze... zastanawiałem się czy szybkiej podmianki na Pontona nie zrobić [url=http://www.dogomania.pl/threads/174260-Won-st%C4%85d-Supe%C5%82-!?p=13594905&viewfull=1#post13594905]pamiętacie jeszcze Pontona?[/url] :diabloti:

Szykuje się chatka dla drugiej panienki - domek z ogrodem - nowi "rolnicy" (świeży import z wawki). Ale nic jeszcze nie "przyklepane" - trwa remont - zobaczymy czy adopcja już w trakcie czy dopiero po zakończeniu - ew. ile to ma potrwać - ew. czy...

Link to comment
Share on other sites

ja też trzymam kciuki, wstyd-nie zaglądałam, ale wzięłam na tymczas szczeniaka collie i tak mi jakoś zaniemógł no i się zaangażowałam w leczenie, (a jeszcze na forum collie się domek kroi,tfu, tfu nie zapeszać)...to to cudo z banerka ;) A biedroneczkom życzę jak najlepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...