Jump to content
Dogomania

Kosz na czas wychowu szczeniąt. Co o tym sądzicie??


domispeed

Recommended Posts

[quote name='domispeed']Zrobiłm kosz dla mojej suki. Czytałem o nim i stwierdziłem że warto by taki mojej Roxi (owczarek niemiecki) sprawic:). Co o takim koszu sądzicie ma wymiary: 120 x 120 x 50 (dł,szer,wys).[/quote]

Ja sądze ze trzeba by zacząc od zrobienia suce uprawnien hodowlanych; nie od kosza do odchowu szczeniąt.
A co ty o tym sądzisz ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='domispeed']ciekawe po co Ci karenina wiedziec czy moja suka ma uprawnienia hodowlane?????????? PYTAM O KOSZ DO WYCHOWU SZCZENIĄT!! NIEPOTRAFISZ CZYTAĆ??????????[/quote]

Wyobraz sobie, ze potrafie, i juz w innym temacie przeczytałam, ze nie ma uprawnien ..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mnie od pewnego czasu zastanawia jeszcze jedna sprawa..
Ile z osób które rozmnażają/chcą rozmnażac bezpapierowo PRÓBOWAŁO zrobic suce hodowlanke i się nie udało?
W niektórych rasach i te 3 BDB moga by problemem ( zwłaszcza jesli pies jest naprawdę słaby), no i w przypadku ON te dodatkowe kryteria czyli A lub B dysplazja, wyszkolenie, testy psychiczne.. Moze nie udało sie spełnic wymogów.. A pęd do hodowli pozostał ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='domispeed']ciekawe po co Ci karenina wiedziec czy moja suka ma uprawnienia hodowlane?????????? PYTAM O KOSZ DO WYCHOWU SZCZENIĄT!! NIEPOTRAFISZ CZYTAĆ??????????[/quote]

A może po to, że pseudohodowcom nie będziemy pomagać? :cool3:
Do rzeczy : z Twojej odpowiedzi wynika że nie ma uprawnień. A tak się składa, że o ile nie każdy musi mieć szczeniaka po Championach, to każdy chce po zdrowych i normalnych psychicznie rodzicach - w przypadku ON właśnie coś takiego też jest wymagane. I dlatego pytanie jest jak najbardziej zasadne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']A może po to, że pseudohodowcom nie będziemy pomagać? :cool3: [/quote] Nie będziemy!
[quote] z Twojej odpowiedzi wynika że nie ma uprawnień.[/quote] W jakimś temacie [B]domispeed[/B] wręcz podkreśliła zdanie, że nie ma zamiaru robić swojej suce uprawnień. Bo po co:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Musze pewne rzeczy sprostować bo się wszyscy na mnie uwzieli. Otóż. Co do goldena to chciałem najzwyczajniej wiedzieć jaki ten pies posiada charakter, usposobienie i wiele osób mi pomogło, pisząc szczere dobre opinie o piesku. Dziękuje im bardzo za to. Pytam na przyszłość. Narazie żadnego Goldena nie kupuje i niemam zamiaru takiego. W głowie tworzy mi się myśl że na tym forum to pytań nie można zadawać!! Co się dzieje!! Też jestem miłośnikiem psów i niewiem co was ugryzło. A jak ktos już pisze że szczeniaki mojego owczarka w drodze ......... no poprostu brak mi słów!! Przecież czytałem wasze obszerne wypowiedzi i poprafie z tego wyciągnąc wnioski. Mojej suce daleko jeszcze do szczeniąt. a o kosz pytałem bo widziałem na stronach hodowców takie kosze i chciałem się Was zapytać o krótki komentarz. Ale to zdaje się byc niemożliwe. Co ciekawe na 14 odpowiedzi żadna nie opowiadała o tym koszu. Tak więc bardzo dziekuje za słowa uznania i bogate odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz,wyciągasz wnioski,ale nie dotarło do Ciebie( jak tu ktoś napisał),że
PSEUDOHODOWCOM NIE pomagamy...Jeśli wyrobisz rodowód,zaliczysz wystawy+hodowlanka to napewno uzyskasz wiele odpowiedzi dotyczących
rozmnażania psów.Najpierw,postanów cos a dopiero potem rób!:)

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Pytania zadawać można jak najbardziej,po to tu wszyscy jesteśmy.Tylko ze czasem kojarzy sie to tak:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24471"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24471[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24920"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24920[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja tu nikogo urazac nie chcialam ale niestety,jesli komunikuje sie przez internet to czasami rozne rzeczy mozna sobie wyobrazac. Niejeden przypadek pseudohowodcy juz przerabialismy. Dlatego taki nasz "bunt".
Zazwyczaj pseudohodowcy pytaja tylko tak z ciekawosci..a potem ta ciekawosc przejawia sie w praktyke i w czyn.

i jeszcze jedna prosba..jesli chcesz info o dobrych hodowlach goldenow to napisz do osob ktore maja goldena na prov.Bo na forum takich info udzielac nie mozna,a po co zasmiecac forum kilkoma takimi samymi topicami ktore i tak przedzej czy pozniej beda zamkniete przez moda.
pozdrawiam
cuciola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='domispeed']Zrobiłm kosz dla mojej suki. Czytałem o nim i stwierdziłem że warto by taki mojej Roxi (owczarek niemiecki) sprawic:smile:[/quote]
[quote] Mojej suce daleko jeszcze do szczeniąt. a o kosz pytałem bo widziałem na stronach hodowców takie kosze i chciałem się Was zapytać o krótki komentarz. Ale to zdaje się byc niemożliwe. Co ciekawe na 14 odpowiedzi żadna nie opowiadała o tym koszu. Tak więc bardzo dziekuje za słowa uznania i bogate odpowiedzi.[/quote]

O to właśnie chodzi,że jesli zrobiłeś kosz to wyglada na to,ze niezależnie od wszystkiego i tak suke rozmnożysz.Czy zrobi uprawnienia czy nie.Czy zaliczy testy psychiczne czy zwieje gdzie piwprz rośnie przy strzale.Czy dostanie te 3 bardzo dobre czy moze dobre albo gorzej.Czy stawy biodrowe ma A czy D- nie ma też znaczenia.Kosz jak rozumiem już jest wiec brakuje tylko szczeniaków.
Uwierz mi,ze jeżeli zadałbyś pytanie świadczące o poważnym podejsciu do zamiaru hodowli a nie o pędzie do rozmnożenia suki to uzyskałbyś masę porad.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anuleq']Niby gosc chce sie po prostu o goldenach czegos dowiedzieć a tutaj prosze, znalazlam jego watek/topik z prosba o podanie hodowli z malopolski. Bo cytuje " nie chce jezdzic za goldenkiem zbyt daleko".[/quote]

No bez przesady,to chyba nie jest zbrodnia,ze ktoś nie chce daleko jechać?Jedni pojadą do hodowli na kraj swiata bo mają konkretne wymagania i tylko tam moga je zaspokoić,inni wolą szukać lokalnie.Akurat goldenów jest tyle,ze pewnie i tak chłopak bedzie miał spory wybór.
Nie czepiajmy sie kazdego słowa bo chyba nie o to chodzi,żeby człowieka zniechęcic do forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natasza']No bez przesady,to chyba nie jest zbrodnia,ze ktoś nie chce daleko jechać?Jedni pojadą do hodowli na kraj swiata bo mają konkretne wymagania i tylko tam moga je zaspokoić,inni wolą szukać lokalnie.Akurat goldenów jest tyle,ze pewnie i tak chłopak bedzie miał spory wybór.
Nie czepiajmy sie kazdego słowa bo chyba nie o to chodzi,żeby człowieka zniechęcic do forum.[/QUOTE]
Natasza, ale mi w tym momencie nie o to chodzilo. Chodzilo o to, ze chlopak zaznacza teraz ze nie chce kupowac goldena a wczesniej watek w ktorym zaznacza ze po tego goldena nie chce daleko jechać.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz,ja myślę,że to sie nie wyklucza.
Jesli domispeed chce kupić psa za pare miesiecy czy później to również moze nie chcieć po niego jechać daleko.Moze sobie przez ten czas zapoznawać sie do woli z hodowlami,które znajdzie w Malopolsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...