Jump to content
Dogomania

Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!


marlenka

Recommended Posts

W sobotę zdjęcie szwów , kąpiel i potem sesja zdjeciowa . Sonia sucha karmą gardzi ... dlatego chyba taka chuda jest ale od czasu sterylki wcina ryż , i widac ze go lubi , nie wiem czy Ola nie przesadza ale sunia zjada 2 torebki ryżu dziennie i jeszcze potrafi żebrac ze stołu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szukalam bazarku catangel, ale nie znalazlam; natknelam sie za to na bazarek paja i sobie przypomnialam, ze mam u niej jeszcze chyba jeden pakiet; zaraz sie zorientuje i dam znac; jesli nie ma to czy znalazlby sie ktos chetny zeby uczestniczyc w kosztach? 60 ogloszen kosztuje 15 zlotych; moze by sie tak zrzucic po piataku?

edit: a, nie bede juz glowy zawracac paja bo to stara sprawa; moze tak na allegro wyroznione sie zrzucic? byloby moze nawet sensowniej i bardziej efektywnie...
zaraz zrobie wywiad srodowiskowy


edit2:
dobre wiesci - selenga znajdzie dla nas chwilke i zrobi ogloszenie na allegro; ona robi naprawde wspaniale ogloszenia, wiec jestem dobrej mysli;
marlenko - masz pw
;)

Link to comment
Share on other sites

z innego watku dowiedzialam sie, ze marlena ma w pracy zaoblokowane dogo, a w domu nie ma netu; do tego jakies klopoty z komorka - jak zwykle nie wystarczy jedno nieszczescie, ani jak widac nawet para...
jak juz sie zjawia to calym stadem;
oby jak najszybciej wszystko sie naprawilo bo jestem bardzo ciekawa czy sa jakies telefony w sprawie malutkiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...