Jump to content
Dogomania

Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!


kasumi

Recommended Posts

[quote name='kasumi']to jakby Twoi rodzice mogli...:D :loveu:
psiaki dostałyby lepszą karmę za darmo :)[/QUOTE]
nie jada autem - jadą autobanem..wygodnictwo

[quote name='selegne']To ja go podsunęłam koleżance.Pomagałam im znaleźć psiaka, a jak zobaczyłam Horbika, wiedziałam, że to będzie on. I nie myliłam się :) Wiem, że póki co jest nieco wystraszony.[/QUOTE]

super....bidulet taki z niego...ja go z allegro nie wywalam - bo jest boski:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']Monday - napisałam do dziewczyn co jadą na trasie śląsk - wawa i z powrotem, może będzie po drodze...

)[/QUOTE]
Do Warszawy zawsze bliżej podwieźć psa. Jakby coś się wyklarowało to daj namiar na Magdę 606 916 915 - ona z domkiem rozmawiała, ona wszystko wie

[quote name='selegne']To ja go podsunęłam koleżance.Pomagałam im znaleźć psiaka, a jak zobaczyłam Horbika, wiedziałam, że to będzie on. I nie myliłam się :) Wiem, że póki co jest nieco wystraszony.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy - Horbik wystraszony....on tak już z natury ;) Podobno jakiś antybiotyk dostawał, ale mieli iść z nim do weta - niech nie zwlekają, bo w schronie niestety parwo :(

[quote name='anita_happy']Billa ma obserwatoraaaaaaaaaaaa[/QUOTE]

Byłoby fajnie jakby ktoś bliżej się nią zainteresował...
Ale obserwator to nie znaczy nic, klikniesz, bo po prostu pies ci się podoba.
Do mnie wypisywało kilka osób, że chcą Bilę, ale kierowałam do Magdy na rozmowe telefoniczną i już nie dzwonili...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Podobno jakiś antybiotyk dostawał, ale mieli iść z nim do weta - niech nie zwlekają, bo w schronie niestety parwo [/QUOTE]
Były z nim u weta od razu w drodze do domu, słabo słyszałam przez telefon, może dzisiaj dowiem się czegoś więcej (;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Widzę, ze sie kręci :)
Czy jakies wiadomości od Dody w sprawie wizyty p.a. dla Jacoba ?? Zdążą przed Świętami ??
DT czeka na Nutkę a ja na wiadomości kiedy w końcu będzie mogła przyjechać :)[/QUOTE]

już z nią złapałam kontakt i mam nadzieję, że to wszystko będzie przed świętami :)
dzisiaj znowu był ten facet odwiedzić Jacoba :) byli na spacerku i wszystko było ok.
sami przyjadą po psa...

Nutka może jechać przed świętami :) wszystko jest na wątku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']słuchaj, a jak będziesz naszą Nutkę wiozła do DT? może i te szczeniaki władować do Ciebie? :D[/QUOTE]

No własnie tak staram sie to zgrać w czasie ale czekam na wiadomości od moniaaa.a czy mogę Nutke jej już na Święta przywieźć czyli w sobotę to bym i szczyle zabrała i było by git. Tylko jak wiadomo tam wirusówki i każdy dzien dla nich to ogromne ryzyko :( Dlatego kazdy dzien do przodu to wieksza szansa dla szczylków :(

Link to comment
Share on other sites

kasumi, nie wiesz nic o tym transporcie na śląsk?
magda pytała czy da się coś wykombinować, rozmawia z kobitką co chce Bilę bardzo często i coraz bardziej ten dom jej się podoba...
ja jej napisałam, że jak się znajdzie ktoś bliżej to niech się nie zastanawia...albo niech namówi panią, żeby sama spróbowała przyjechać...z dziećmi, z kimś...obojętne
W dwie strony będzie ok 650km, to też kosztuje :( Licząc najmniejszymi kosztami to i tak wyjdzie ok 250zł za samo paliwo :( Trochę kasy nie ma.....
a Bila znajdzie dom, jest śliczna, teraz ma ładniejsze zdjęcia....tylko Binki mnie martwi, bo nikt się o niego nie odzywa...
Możecie pomóc go ogłaszać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']Togo przeleżał dwa dni na przystanku na paderewskiego
[IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/IMG_71721600x1200.jpg[/IMG]

On jest bardzo zadbany, może komuś uciekł za suką...

Czy ktoś z tamtych okoli mógłby zobaczyć, czy nie ma porozklejanych jakichś ogłoszeń o niego?
Nie ogłaszam go jako do adopcji, tylko, że szukamy właściciela...bo on w schronie dopiero od 14 kwietnia...jest bardzo przyjemny, ogromnie piszczy za człowiekiem...
Może naprawdę się zgubił...[/QUOTE]


Jak ktoś będzie to niech zobaczy czy chłopak dalej jest w schronie, może już go ktoś znalazł???
I czy może został przeniesiony na bytowe??? Jak tak to gdzie.
Zaczynam go ogłaszać jako bezdomnego, może komuś się spodoba - nie ma co czekać.
Chyba już od 14 kwietnia w schronie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']Jak ktoś będzie to niech zobaczy czy chłopak dalej jest w schronie, może już go ktoś znalazł???
I czy może został przeniesiony na bytowe??? Jak tak to gdzie.
Zaczynam go ogłaszać jako bezdomnego, może komuś się spodoba - nie ma co czekać.
Chyba już od 14 kwietnia w schronie....[/QUOTE]
Wczoraj jeszcze był...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']A Nutka zostaje w schronie na Święta :( moniaaa.a nie może jej wziąć przed Świętami. Dopiero teraz dostałam od niej info :( Tak czy siak musze jechac po szczyle bo transport ustawiony :(
Szkoda że Jacobowi się nie udało :([/QUOTE]

jakoś zwaliły się te święta....:( żebyś słyszała głos tego chłopaka...ech...szkoda gadać, ale nie ja podejmowałam decyzję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']wątek ogłoszeniowy:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206572-Radomski******-do-og%C5%82aszania!-W%C4%85tek-informacyjny!!!-POMOCY-W-OG%C5%81ASZANIU!!!?p=16753198#post16753198[/url]

pisać TUTAJ jakich psiaków brakuje...[/QUOTE]

Nie ma:
Bili - owczarkowatej
Mamy
Blanki....
z resztą - warto umieścić wszystkie psy, które są na pierwszej stronie tego wątku...

Kasumi - bardzo dobry wątek...
wreszcie będzie przejrzyście, bez szukania przez kilkadziesiąt stron...

Nie ma też Iryska...
Wiesz co, myślę, żeby na pw przesyłać ci takie konkretne opisy + link do albumu ze zdjęciami...będzie ci łatwiej
Jak będę w domu to popatrzę co mam w swoim folderze do ogłaszania i podeślę, to umieścisz...tylko nawet jak dostaniesz link do albumu to wklej trochę zdjęć na wątek.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"]UAKTUALNIONE...[/SIZE] nareszcie....siedziałam kilka h, żeby te wszystkie wątki przekopać....i tak brakuje mi kilku...+ ja jeszcze muszę zrobić teksty do kilku następnych psów.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206572-Radomski******-do-og%C5%82aszania!-W%C4%85tek-informacyjny!!!-POMOCY-W-OG%C5%81ASZANIU!!!?p=16760471#post16760471[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...