Jump to content
Dogomania

Zdziczała starsza sunia... Prawe trzy lata samotności...


J_ulia

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimi113']Mam pytanie bo pożyczyłam smycz dla Belli jak została odebrana od Kamil i chciałam się zaptać czy mogłabym ją odzyskać bo tamci państwo powiedzieli,że przyślą mi ją a do dzisiaj jej nie dostałam :) pozdrawiam[/QUOTE]


Pani Kamila ma dane domu tymczasowego ja mam do niego 80 km. Bardzo proszę o kontakt z domem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimi113']Mam pytanie bo pożyczyłam smycz dla Belli jak została odebrana od Kamil i chciałam się zaptać czy mogłabym ją odzyskać bo tamci państwo powiedzieli,że przyślą mi ją a do dzisiaj jej nie dostałam :) pozdrawiam[/QUOTE]

A KTO ZWROCI KOSZTA ZA SZCZEPIENIA I STERYLKE. JAKIE POROWNIANIE SMYCZ 15 ZŁ A ZOSTALO WYDANE NA BELLE JUZ OK 500ZŁ. BO PANI KAMILA ZAPOMNIAŁA ZASZCZEPIC PSA . A MOZE LUDZIE TEZ NIE CHODZA NA SZCZEPIENIA OSPY I ROZYCZKI ITK............... MOZE TEZ NIE TRZEBA.:hmmmm::hmmmm::hmmmm: HMMMMMMMMMMMMMM........ NIE WIEM , MOZE PSY SA GORSZE . WIEC PROSZE SIE ZASTANOWIC I NIE UPOMINAC SIE O SMYCZ. ALBO INACZEJ :) NIECH PANI DA NR KONTA. JA PANI WPLACE 10ZŁ. MOZE 7,50 BO JEST JUZ UZYTA :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: WSTYD WSTYD

Link to comment
Share on other sites

"A KTO ZWROCI KOSZTA ZA SZCZEPIENIA I STERYLKE. JAKIE POROWNIANIE SMYCZ 15 ZŁ A ZOSTALO WYDANE NA BELLE JUZ OK 500ZŁ. BO PANI KAMILA ZAPOMNIAŁA ZASZCZEPIC PSA . A MOZE LUDZIE TEZ NIE CHODZA NA SZCZEPIENIA OSPY I ROZYCZKI ITK............... MOZE TEZ NIE TRZEBA.:hmmmm::hmmmm::hmmmm: HMMMMMMMMMMMMMM........ NIE WIEM , MOZE PSY SA GORSZE . WIEC PROSZE SIE ZASTANOWIC I NIE UPOMINAC SIE O SMYCZ. ALBO INACZEJ :smile: NIECH PANI DA NR KONTA. JA PANI WPLACE 10ZŁ. MOZE 7,50 BO JEST JUZ UZYTA :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: WSTYD WSTY"


Mam taką prośbę proszę nie porównywać mnie do osoby która się Bellą zajmowała ja szczepie i chodże na wizyty ze swoimi czwoonogami. :) A co o smyczy to mam prawo się upomnieć bo była pożyczona na życzenie osób które psa zabierały. A na marginesie smycz tyle nie kosztowała :( I to nie żaden wstyd upominać się o swoje wię lepiej proszę się samemu zastanowić co Pani pisze, a potem innych obrażać :( A co do zwrotu kosztów za szepienia i sterylke to przecież nie ja je będe oddawać. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimi113']Dziękuje za odpowiedź wezme od niej namiary :D[/QUOTE]


:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: prosze isc do Pani Kamili. niech odda pani za smycz:) A jak Pani pisze o smyczy to troche wstyd. Bo tak naprawde to Pani kamila powinna pojechac po ta smycz albo zapłacic za koszta jej przywiezienia lub nadania. A nie pisac na forum o smyczy. Moze lepiej zapytac sie o zdrowie psa

Nikt Pani nie porownuje . sama pani napisała o smyczy . czyli dla mnie wystepuje Pani razem w imieniu Kamili na tym watku. Dlatego uwazam ze nie powinna P:ani pisac otwarcie o smyczy tylko isc z tym do Kamili.

Link to comment
Share on other sites

Nie występije w imieniu Kamili tylko swoim a wogóle tłumaczyć się PANI nie muszę i mam taką prośbę nie zna mnie PANI więc proszę mnie nie oceniać!!!! A co do Belli to wiem akurat jak się czuje :p ""wystepuje Pani razem w imieniu Kamili na tym watku"" a to jest porównanie :/ A tak wogle to proszę się zjąć sobą bo akrat do PANI tego nie pisałam dziękuje i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4631/bella1p.jpg[/IMG]

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2972/25042036.jpg[/IMG]

[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/33/53831564.jpg[/IMG]


:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

NASZA KSIEZNICZKA BELLA :loveu::loveu::loveu::loveu::
JEST PRZEPIEKNA I PRZEKOCHANA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimi113']I z tym się zgadzam to forum o Bellusi :lol: Śliczna i kochana a jak poszukiwania nowego domku??[/QUOTE]

jest kochana i piekna:) Julia jej szuka dobrego, kochajacego domku:) A moze Ciocia zrobi jej prezent z ta smycza:) fajnie by było. Bo jechac po smycz to kawał drogi a ci ludzie tez za przesyłke by musieli zapłacic. A ja naprawde moge Pani pokryc koszt tej smyczy jak cos. prosze na pw mi tylko napisac. Kazdego pieska szkoda bo sa skazane na człowieka i na jego łaske. Taka prawda. Miałysmy nie pisac i tej ni eszczesnej smyczy. wiec prosze pomyslec i na pw mi napisac. zeby było juz po sprawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']A DT nie ma ochoty czasem na Bellunie ?? ;)[/QUOTE]


DT bardzo kocha Belle, ale to naprawdę DT. Nie chcą blokować miejsca kolejnej bidzie, starszej i bardziej potrzebującej niż Bella. Trwa sprawdzanie domu dla Belli wszytko rozstrzygnie się na dniach , ale myślę ,że to może być to ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J_ulia']DT bardzo kocha Belle, ale to naprawdę DT. Nie chcą blokować miejsca kolejnej bidzie, starszej i bardziej potrzebującej niż Bella. Trwa sprawdzanie domu dla Belli wszytko rozstrzygnie się na dniach , ale myślę ,że to może być to ;)[/QUOTE]

no to :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.blueberry.']No ja czytam i czytam i oczom nie wierzę... Sama robiłam wizytę PA dla Belli i dom był idealny... No co za... :angryy:

Julka mogę tylko Cię przeprosić.[/QUOTE]


Nie masz za co przepraszać. Nigdy nie ma 100 % niestety .


Tak na pocieszenie dodam , że...


Bella dzisiaj jedzie do nowego domu! Bardzo dziękuję [U]Anii i Kajber[/U] za zrobienie wizyty :) Wieczorem napiszę szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...