Jump to content
Dogomania

leonbergerowata Saba - już w swoim własnym domu! dziękuję wszystkim za pomoc :)))


mru

Recommended Posts

  • Replies 355
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj zabieram z Sarnówka cztery maluchy. Trzy pojadą do Lublina (trzeba będzie zmienić ogłoszenia na Lublin) jeden jedzie znowu do Wioli - dzisiaj ma się zjawić ktoś chętny na psiaka. Jeśli dzisiaj ktoś się zdecyduje to jutro Wiola zabiera ostatniego psiaka i będą kolejne wizyty ;)

Link to comment
Share on other sites

Lublin donosi :)

Chłopaki mają się świetnie, mój dywan znacznie gorzej :), Jeden z nich, największy, najsilniejszy i najodważniejszy został przekazany dyrektorce przedszkola z mężem, dostał imię Kosmo i żyje jak pączek w maśle, ta dziewczyna wie o umowie i fundacji i miała się sama do Ciebie odezwać, mam nadzieję, że to zrobiła.

U mnie zostały dwa, z kotami dogadują się świetnie, niestety potrzeby załatwiają jeszcze w większości w domu ale zauważam już poprawę. Nazywają się (tymczasowo) Coffee i Bisquit i wszyscy na ulicy myślą że to Labradory. Coffee jest posłuszny, chodzi po dworze i załatwia tam część swoich potrzeb, Bisquit piszczy, buntuje się i ciągnie do domu. Są strasznie mądre, surowy głos wystarczy, żeby się uspokoiły, wiedzą, gdzie mieszkają i sprawiają, że wszyscy się w nich z miejsca zakochują :). A propos, dzisiaj była u mnie dziewczyna, która chciałaby wziąć jednego na stałe, wie o umowie i, że musicie ją sprawdzić, mam jej numer i obiecałam, że jutro zadzwonię z odpowiedzią, więc powiedz mi jak to ma dalej wyglądać.


w ogóle zaproszę DT na wątek :)

Link to comment
Share on other sites

trzeci maluszek, co pojechał do Lublina ma już dom, tak pisze o nim jego nowa pani :)


od soboty jest z nami Bruno, maluszek ze świętokrzyskiego

Niszczy nam mieszkanie i podbija serca coraz mocniej. Jest już po kolejnym odrobaczeniu i w poniedziałek jedziemy z nim na szczepienie.
Plany mamy bardzo dalekosiężne....

W naszym przypadku dom tymczasowy nie wchodzi w grę. Zakochani jesteśmy w nim po uszy, juz go nikomu nie oddamy.
W związku z powyższym prosimy o przygotowanie umowy adopcyjnej i innych ważnych dla Was i dla nas informacji czy papierów.



haha ale fajnie :) dopełniamy formalności!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

no właśnie rozmowa jest taka że już nie mogą być... eh a mówiłam DT, że to nie takie proste...
właśnie wykupić mogę tylko u kogoś kto może zrobić już teraz, ostatnio wykupiłam innym szczeniakom to ogłoszenia zostały zrobione jak już maluchy znalazły domy.

Link to comment
Share on other sites

ja mogę poogłaszać na jakieś 10 portalach.
czyli trzeba ogłaszać na Lublin ? czy tez Krakow, Warszawa, Katowice, Kielce? jest mozliwosc transportu?

to moje pierwsze ogłoszenie i nie wiem co z tego wyjdzie, skopiowałam tekst z tego ogłoszenia wyżej...
wyszłoo coś takiego ; [URL]http://lublin.szerlok.pl/oferta/dwaj-czekoladowi-chlopcy-szukaja-domow-ID4AOG.html[/URL]
jak bedzie pasowało to mogę dalej ogłaszać..
tylko przydałby się nowy tekst, bo ten taki troszke nie bardzo pasujący do ogłoszeń..
tamten post o załatwianiu się był z 15.12 czyli wnioskuje że psiaki już nie brudzą w domu tylko załatwiają się na dworku?

poproszę o jakies nowosci, wtedy ruszam z ogłoszeniami :):)

Link to comment
Share on other sites

hohoho zrobiłam ogłoszenia i już 3 potencjalni chętni są!! super!!!
proszę o kontakt z jedną osobą - 793-644-375

który numer jest dobry ? bo potencjalny chetny napisał że numer jest błedny a podane sa 2 nr ;790 102 273 i 790 102 272
różnią sie tylko koncowka, który prawidłowy ?!

Link to comment
Share on other sites

mail to najlepsza droga do kontaktu ze mną, skrzynka na dogo to jest do dupy :P
odpisałam tamtej pani ale ona mnie pyta czy to labradory i musimy domy sprawdzać...

za to dziś był fajny telefon i zobaczymy. dom z ogrodem i 3 koty.

Link to comment
Share on other sites

okej, właśnie mnie pytała tam jakaś osoba czy bedzie wizyta przed adopcyjna i czy bedzie umowa podpisywana i coś mi tu śmierdziało.. ale najważniejsze chyba zeby pies nie był na łańcuchu, był karmiony i otoczony opieką.. jesli ktos ma to zamiar zrobic, to umowa nie jest mu straszna. ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...