Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

[quote name='obraczus87']Dostałam wiadomość od Natalii, że Tusia załatwiła się wczoraj w boksie, ale po kilku godzinach. Z poza tym pije, je, jest ciągle przestraszona, ale już nie wciska sie pod szafkę jak się do Niej wchodzi.[/QUOTE]
Bardzo dobre wiadomosci, Tusia potrzebuje czasu, zeby zaufac czlowiekowi po tym co przeszla....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Acha i dostalam informację o tym, że Hotelik dla Tusi został juz opłącony - za te kilka dni października oraz całyyyyyyyyyy listopad :) Bardzo serdecznie dziekuję PUNISHER ! ! ![/QUOTE]

Bardzo dziekujemy !!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś na wątku jest z okolic Siewierza, Częstochowy prosimy o pomoc

[B][COLOR="#ff0000"][SIZE="7"]BARI STARUSZEK PO KASTRACJI UCIEKŁ Z HOTELU!!!
[/SIZE][/COLOR][/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/189860-Pilne-!!!-Bari-staruszek-po-kastracji-uciekł-z-hotelu[/url].

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u Tusi. Dziewczynka bardzo wystraszona, boi sie okrutnie. Mam nadzieje, że się to zmieni niebawem. Jak przyjechałam to akurat siedziała w boksie. Natalia chciała aby zrobiła siku... podczas całej mojej obecności nie załatwiła sie. Przesiedziała w jednej pozycji :roll:

Link to comment
Share on other sites

ona czuje dobra energie, ale nie wie co to oznacza, ze ciagle ktos do niej mowi cieplym glosem i patrzy...glaszcze i przytuli. Dotad byla niezauwazana, jedna z wielu...
Zaraz jej sie to spodoba i gwarantuje wszystkim ,ze wyrosnie z niej pieszczocha. Znam takie przypadki, nawet mam w domu:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']ona czuje dobra energie, ale nie wie co to oznacza, ze ciagle ktos do niej mowi cieplym glosem i patrzy...glaszcze i przytuli. Dotad byla niezauwazana, jedna z wielu...
Zaraz jej sie to spodoba i gwarantuje wszystkim ,ze wyrosnie z niej pieszczocha. Znam takie przypadki, nawet mam w domu:razz:[/QUOTE]
Tez tak mysle, ona potrzebuje czasu, za szybko wszystko sie dzieje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...