Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

Przez ostatnie pół roku przyszły 2 wpłaty, obie od eossi, razem 100zł. Jeśli coś pomyliłam/nie zauważyłam  to mówcie. Tusia ma sponsora na karmę, co miesiąc dostaje worek dobrego jedzenia. Na szczęście (odpukać), nie choruje, więc z weterynaryjnej strony wydatki są tylko na szczepienia. Teraz zabezpieczałam ją frontlinem jeśli chodzi o kleszcze, ale przydałby się jej kiltix. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Tusię wciąz ogłaszam, licznik zerowałam już kilka razy, moim zdaniem ona ma juz dom, tylko warto o tym po prostu powiedziec,inne psiaki czekają na pomoc!

Statystyki:
  Wyświetleń: 713
Tel : 352
GG : 0
Skype : 0
Obserwuje : 16
 
Link to comment
Share on other sites

Nie było ani jednego telefonu, ani maila w sprawie adopcji Tusi. Nie blokuję adopcji bo uważam, że Tusia jest moja. Wręcz przeciwnie, nie mam możliwości wzięcia odpowiedzialności za nią. W pewnym sensie sama jestem w tej chwili bezdomna. 

A jeśli chodzi o samą Tusie to wszystko ok, nie za bardzo mam co napisać, bo ogólnie to nic się nie dzieje. To bardzo fajny pies, tylko nikt jej nie docenia ze względu na wygląd. Osoby dla których jest to cecha nie istotna raczej mają już zwierzęta. Tusia radzi sobie w mieście, choć kiedyś sądziłam że to nie możliwe, boi się ulic gdzie jest duży ruch, przejeżdżających samochodów. Choć sama jazda samochodem nie jest dla niej jakaś bardzo straszna. 

Link to comment
Share on other sites

O 17.06.2016 o 10:24, Astaroth napisał:

????

Przecież pisałam, hotel dogiland nie istnieje i nie powstał żaden na jego miejsce. Tusia mieszka w Warszawie ze mną. 

Rozumiem,że do końca życia będzie na DT....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...