Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

 

23 lipca zrobiłam dla Tusi zupełnie nowe wyróżnione ogłoszenie, oto statystyka na dzisiaj:

Wyświetleń: 245
Tel: 30

 

 

 

to czekanie na TEN telefon , na TEN właśnie

Ellig -dzięki wielkie

 

 

  •  Wyświetleń: 410
  •  Tel: 51
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

  •  Wyświetleń: 410
  •  Tel: 51

 

 

 

Dużo wyświetleń !

 

może ktoś w końcu  zlituje się nad sunieczką 

 

 

bo już do cholery najwyższy czas!

 

 

Astaroth - przesłałam dla Tusi 50 zł 

czy ten Pan co mieszka niedaleko nie jest zainteresowany Tusią?

Staram sie na bieżąco wyróżniac ogłoszenia, zamieniac zdjęcia , opis, tytuł.
Nie ma nowych informacji, ani zdjęc, czy nadal po tylu latach Tusia nie chodzi na smyczy?
Na razie sunia ma wyróżnione ogłoszenie do 17 września.

  • Wyświetleń: 847
  •  Tel: 144
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam

U moje 9 letniej jamniczki stwierdzono guz sutka , poszukuje dobrego chirurga i anestezjologa , ponieważ sunia ma problemy z sercem , czy ktos zna i może polecić ?  z góry bardzo dziekuję

 

Mam tą samą sytuacje, lekarz powiedział, że nikt się nie podejmie operacji u psa z chorym sercem... ale jeśli kogoś polecicie fajnego to chętnie skorzystam

Link to comment
Share on other sites

Ja poleciłam Białobrzeską, bo ufam tamtejszym wetom. Jagiel prowadził moją sznaucerkę chorą na chłoniaka, jego żona jest kardiologiem, i wielokrotnie robiliśmy u niej EKG, a Agnieszka Karewicz to chirurg, naprawdę dobry wet, szalenie ciepła, miła kobieta, która przed operacją wyjaśnia wszystko, tłumaczy, nie denerwuje się, no i wszystkich 3 wetów mam w jednym miejscu :)

 

Frocia miała naprawdę duże guzy na listwie mlecznej, przed operacją robioną miała całą morfologię, oprócz tego EKG i RTG klatki piersiowej, żeby sprawdzić, czy nie ma przerzutów do płuc.

Link to comment
Share on other sites

jest onkolog Dominiak Tomasz przyjmuje w Vetriver w Laskach, tam mają całą aparature anestezjologiczna - dzwoniłam miła Pani dała numer tel do Pana Doktora.

Doktor Jagielski - jest oblegany .

wielkie dzięki  za informacje  

 

Dominiak to uczeń Jagielskiego, nie będę tu dużo pisać publicznie, mogę na PW, ale pomimo sympatii do niego jako młodego człowieka, nie polecam niestety :(

Link to comment
Share on other sites

omg, chyba zależy, jak bardzo to serce jest chore... trop z białobrzeską dobry, bo onkolog (tam i jankowska przyjmuje) obgada porządnie z anestezjologiem, jakby co. 

 

do polecenia mam też dr Lipińskiego na powstańców, specjalista chirurg, też onkologiczny, a na powstańców też mają dobry sprzęt na miejscu i niezbędnych specjalistów. Ale to jakby co.

Link to comment
Share on other sites

guza zdiagnozowali w piątek , w sobote robiliśmy morfologile, biochemie , hormon tarczycy i RTG klatki piersiowoej - brak przerzutów i szukam jakiegos rozwiązania może troche nerwowo , moja wet która robiła sterylkę nie za bardzo chce sie podjac operacji ponieważ nie ma sprzetu specjalistycznego i boi sie ze wzgledu na serce, dzis bedzie EKG i echo i dalej nie wiem co robić , szukam i jestem spanikowana  

Link to comment
Share on other sites

guza zdiagnozowali w piątek , w sobote robiliśmy morfologile, biochemie , hormon tarczycy i RTG klatki piersiowoej - brak przerzutów i szukam jakiegos rozwiązania może troche nerwowo , moja wet która robiła sterylkę nie za bardzo chce sie podjac operacji ponieważ nie ma sprzetu specjalistycznego i boi sie ze wzgledu na serce, dzis bedzie EKG i echo i dalej nie wiem co robić , szukam i jestem spanikowana  

 

Nawet Cię nie będę uspokajać, bo ja sama też straszliwie panikowałam, więc doskonale wiem przez co przechodzisz.

Na szczęście u nas już dwa lata minęły od operacji, i wszystko jest ok. Tłuszczak nam się tylko objawił, ale jesteśmy póki co pod kontrolą.

Meila już Ci  wysłałam :)

Link to comment
Share on other sites

a jankowska? być może mniej oblegana, niż jagielski, ale też białobrzeska. zadzwoń i się dowiedz. Z drugiej strony ona onkolog, jak i on, więc ciąć nie bedą i tak, na białobrzeskiej to się trzeba pytac o dostępność chirurga, z zaznaczeniem, że do konsultacji dokumentacji u onkologa przed operacją i że z asysta anestezjologa sobie życzysz, bo serce. ty i pies nawet nie jesteście do tego potrzebni, to weci sobie pogadają przy kawce, z waszymi papierami w dłoni.

 

 

W nerwach jesteś, kto by nie był. Czekac też nie ma co, ale lepiej kilka dni później, niz na łapu capu u byle kogo. No chyba, ze to sprawa na cito, ale to by wynikło z badań. 

Co by się nie działo, wysyłaj wyciętego drania na histo, do  idexxu najlepiej. 

Link to comment
Share on other sites

białobrzeska dziś nieczynna - remont 

czyli kolejność taka : onkolog, kardiolog, chirurg robiacy operację   , dzis skompletujemy wszystkie  potrzebne badania na  konsultacje.

jutro dzwonie na białobrzeską - tam jest w jednym miejscu wszystko - onkolog, kariolog, chirurg , mają apartaurę do narkozy wziewnej

może znajdzie sie jakiś niedaleki termin

bardzo bardzo Wam dziekuję  

Link to comment
Share on other sites

od razu mów, o co chodzi, niech oni tam wiedzą, co i jak mają zgrywać. moze tylko w niektóre dni mają dyżur w tych samych godzinach odpowiedni weci?

 

jakby terminy były długie, dzwoń na powstańców, tez mają tam specjalistów onko, w sumie  nie boli dowiedziec sie, jakie terminy mają. a teraz najbardziej potrzebujecie, żeby wam kardio się wypowiedział. 

nie wiem, jak na białobrzeskiej, na powstańców możesz koszt rozłozyc na raty. Na białobrzeskiej pewnie też, bo niby dlaczego nie?

Link to comment
Share on other sites

od razu mów, o co chodzi, niech oni tam wiedzą, co i jak mają zgrywać. moze tylko w niektóre dni mają dyżur w tych samych godzinach odpowiedni weci?

 

jakby terminy były długie, dzwoń na powstańców, tez mają tam specjalistów onko, w sumie  nie boli dowiedziec sie, jakie terminy mają. a teraz najbardziej potrzebujecie, żeby wam kardio się wypowiedział. 

nie wiem, jak na białobrzeskiej, na powstańców możesz koszt rozłozyc na raty. Na białobrzeskiej pewnie też, bo niby dlaczego nie?

 

Co Ty, na tyle chemii jakie miała moja Wiki, koszty przez 3 lata przeogromne, o żadnych ratach nawet mowy nie było, i raczej nie ma :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...