Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='gluchypies']Smuci mnie ten bark jakiegokolwiek zainteresowania Tusią :([/QUOTE]


oj tak tak bardzo mało osób a szkoda i ciągle ta sama niepewność o los suni

czytam ten watek:[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250898-Zwyk%C5%82a-bia%C5%82a-suczka-ze-wsi-o-niezwyk%C5%82ym-imieniu-Blanche/page22"] Zwykła biała suczka ze wsi o niezwykłym imieniu - Blanche....[/URL][/h]
i ........................ nie wiem co dalej pisać , mysleć

jedono pytanie dlaczego Tusia nie ma tyle szczęscia

Link to comment
Share on other sites

GRZECZNOŚCIOWO - UWAGA WARSZAWA!
W związku z przygotowywaniem programu telewizyjnego, POSZUKUJEMY ciekawych/trudnych/niestandardowych przypadków
PSÓW PROBLEMOWYCH w Warszawie i okolicach.

Oferujemy DARMOWY program terapeutyczny.
Warunkiem jest zgoda na nagrywanie całości terapii i wykorzystanie wizerunku w mediach.

Zgłoszenia prosimy kierować na mail:
kontakt@dobrypies,pl oraz [email protected]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bardzo mało mamy tych informacji... :(

 

Ostatni post Astaroth tutaj jest z 25 czerwca :( Przydałoby się jakieś nowe info o Tusi, jakieś zdjęcia. Tu się totalnie nic nie dzieje, dobrze że Tusia ma ogłoszenia ale chyba trzeba jakieś pospolite ruszenie zrobić, wszystkich z dogo tu ściągnąć... No sama już nie wiem :(

Link to comment
Share on other sites

No to nie wiemy, czy ta Pani zadzwoniła. A telefon jest do Astaroth? Czy do kogoś innego? Nie wiem, bo tak rzadko są tu jakiekolwiek informacje, że nie pamiętam już całej historii Tusi :(

 

Ja właśnie też nie pamiętam... wydaje mi się, że do Astaroth, ale nie jestem pewna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...