Jump to content
Dogomania

KORA OD DZIŚ MA DOM oby już taki na stałe :) Dziękuję wszystkim którzy w tym pomogli


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

[quote name='weszka']Qrwa jak można nie wiedzieć co się stało z psem :angryy::mad: No wiem, wiem można jak się jest takim typkiem. Może jeszcze Pan Sąsiad coś wyciągnie od tego chłopka.
Ważne, że ta dwójka już zaopiekowana :multi::loveu:[/QUOTE]

Pan sąsiad będzie się próbował dowiedzieć jakby cud się zdarzył i je namierzył to je oczywiście zabierają do siebie .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moim zdaniem gość po prostu pozbył się suk, bo bał się że nikt ich nie będzie chciał i mu zostaną. a żeby nie było to dla nas takie jasne i logiczne to dorzucił jednego chłopca. ja bym chyba obeszła okoliczne wysypiska śmieci, jakieś śmietniki większe - pewnie się nie fatygował i nie jechał tylko podszedł gdzieś niedaleko od swojego domu. oby tam tylko rzeczka nie płynęła :( Wojtuś ma rację - dwa są uratowane, to aż 2 psie życia, to powód do radości. Jak już będą w DT to prosimy o zdjęcia na wątku. Będą na otarcie łez po tych 4 biedakach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']moim zdaniem gość po prostu pozbył się suk, bo bał się że nikt ich nie będzie chciał i mu zostaną. a żeby nie było to dla nas takie jasne i logiczne to dorzucił jednego chłopca. ja bym chyba obeszła okoliczne wysypiska śmieci, jakieś śmietniki większe - pewnie się nie fatygował i nie jechał tylko podszedł gdzieś niedaleko od swojego domu. oby tam tylko rzeczka nie płynęła :( Wojtuś ma rację - dwa są uratowane, to aż 2 psie życia, to powód do radości. Jak już będą w DT to prosimy o zdjęcia na wątku. Będą na otarcie łez po tych 4 biedakach.[/QUOTE]

Kenny myślę dokładnie tak samo :(

Link to comment
Share on other sites

jakby mu się powiedziało, że za każdą sunię dostanie flaszkę to by poleciał sam ich szukać...i o dziwo by znalazł :/ lepiej go nie straszyć, bo żal mi tych Państwa co wzięli je teraz. Lepiej żeby nie mieli wojny z tym sąsiadem. A słuchajcie może on je ma, tylko nie chce dać!? może sobie pomyślał że jak wyrosną to pseudo będzie miał w piwnicy i będzie na maluchach zarabiał? i może po to mu jeden facet do rozmnażania? ja już głupoty gadam...

Link to comment
Share on other sites

Domki się znajdą na pewno, bo chłopaki ładne :)
Rudzia dzwoniła dziś do mnie i mówiła, że pieski pojadą do DT we wtorek, bardzo się cieszę. Możliwe, że jeden DT stanie się nawet DS, ale ciiii :D
Najważniejsze, że psiaczki zdrowe :) witamy na dogomanii panie Tomku i mamy nadzieję, że maluchy nie dają Wam specjalnie popalić :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qwerty1']Witam,


pieski są u nas mają się dobrze roznoszą dom w pył :D.

Postaram się dziś zrobić foty i wrzucić na forum w poszukiwanie domku dla chłopaków są zaangażowani nasi znajomi więc może się uda coś znaleźć.


Pozdrawiam Tomek[/QUOTE]

Witamy bardzo serdecznie na forum i jeszcze raz serdecznie dziękuję za to zabraliście maluchy do siebie :)

Rozmawiałam z wetkami , maleństwa są zdrowe na szczęście , jeden czarny łotr waży 3.3kg , łaciatek 2,8 kg , są już odrobaczone , odpchlone i pewnie niedługo zostaną ukąpane :)
Docelowo nie będą takie duże jak się wydawało na początku , obecnie mają ok. 3-4 miesiące .

No to tyle :)
Pozdrawiam z zielonej wyspy na którą właśnie doleciałam ;)
Będę zaglądać :)

Tomku jeszcze raz:loveu::loveu::loveu: a i jeszcze jedno jakby przypadkiem chłop sąsiad wygadał się co zrobił z psiakami i jakimś cudem okazałoby się że maleństwa żyją to proszę dowiedz się gdzie je dał , jak wrócę za flaszkę wódki może uda się je odzyskać ...

Link to comment
Share on other sites

Oj jaki zwrot akcji :D najprawdopodobniej oba pieski będą miały dom :D.

Dzwoniła przed chwilą koleżanka z Myślenic i Benek (tak Go ochrzciłem :D "łaciaty") na 99% ma już rodzinkę a Borys :D (czarny) na 80%.

Co do reszty dowiedziałem się tyle że pan rozdał je komuś wolę nie drążyć tematu przykro mi. Na pewno będą miały lepiej niż tutaj.

Obecnie jestem na etapie namówienia Pana na sterylizację suki, w sumie on by się Jej pozbył ale córka nie pozwala a ja się z gówniarą nie będę szarpał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...