Jump to content
Dogomania

1.500 zł - cena życia. DYNIA kupiona!! dziękujemy :))) SZUKAMY STAJNI W WARSZAWIE


Greven

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Makrela']
Cieszę się, że klacz już bezpieczna[/QUOTE]
Ja od wczoraj nie mogę uwierzyć, że to już, tak szybko, tak nagle!
Ale jest, najważniejsze że jest i teraz trzeba "tylko" spłacić dług i znaleźć jej dobry dom.

[quote name='olalolaa']zdjęcia super klaczka jest cudna! i najwazniejsze - bezpieczna.[/QUOTE]
Zdjęcia takie sobie, ale chciałam się z Wami podzielić szczęściem, jakie daje oglądanie jej. No tak - jej, klaczy, kobyłki. Koniecznie trzeba zrobić bazarek na imię!


[quote name='ick']
Ale duży dług został..
Jaki jest aktualny stan konta?..ile brakuje?[/QUOTE]
Na ten temat napiszę jutro, bo teraz był weekend, pieniądze nie spływały - stan konta bez zmian. Jest trochę deklaracji, a więc jest szansa, że jutro dam radę spłacić tego biednego ogrodnika ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Można też umieścić ...też tgo linka allegra cegiełkowego klaczy w NS....[/QUOTE]
Chodzi mi o reklamę i rozgłaszanie tego allegra cegiełkowego..
Oszuści mogą zawsze oszukiwać.( to karalne)..są przecież też inne podobne ogłoszenia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Wykupię jakiś cegiełki na allegro, Greven dużo masz koni pod opieką ?[/QUOTE]
Pod bezpośrednią opieką (czyli w gospodarstwie) 7 koni. Jest tyle wydatków, że odwleka nam się jesienne odrobaczanie, a przez to i szczepienia :( Każda kupiona cegiełka to parę złoty na te koniska.


[quote name='Canaveral-staff']ale Ona jest piękna [/QUOTE]
No, widać że masz dobry gust :cool:


[quote name='donacja']
Zaraz biorę się za rozsyłanie linka do cegiełkowego allegro, teraz trzeba szybko kasę zbierać.[/QUOTE]
Dziękuję :loveu:


[quote name='A.R.S.']no i teraz idzie zima, więc dodatkowy koń= dodatkowe siano[/QUOTE]
Niestety... Siano - nasze własne, z tegorocznych sianokosów - powoli zaczyna się kończyć. Owies i pasza są dokupowane na bierząco. Niestety, nie ma pieniędzy na takie dodatki, jak zwykle zimą: na marchew, czy otręby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Można też umieścić ...też tgo linka allegra cegiełkowego klaczy w NS....[/QUOTE]
Co to NS?


[quote name='łolkiee']Tylo teraz pytanie, czy odoba u której był koń nie wycwani się i nie powtóży akcji?[/QUOTE]
Wg mnie nie. Oni nie mają za bardzo warunków na konia, nie mają też hodowli typu krowy, czy świnie. Po podwórku chodzi trochę kur i kotów. Jeden mały kundelek. Ule z pszczołami. No i przede wszystkim nie mają do tego głowy - trawa zaczęła się kończyć i od razu padła decyzja o sprzedaży kobyłki, bo nikt nie wpadł na to, by zrobić zapas siana... A wiecie, czym ją karmili? Dyniami. Nie mówię, że to coś złego, bo dynia może być dobrym dodatkiem, ale przecież nie podstawą diety.

Link to comment
Share on other sites

NS czy NK to Nasza Klasa...
albo na facebooku ..
Wiosna to zrobiła aby rozleklamować allegro...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195121-Siwa-drobna-klaczka-za-1700zł-ma-bardzo-mało-czasu!-POMOCYYY[/URL]!!

ZAPRASZAMY NA BAZARKI dla konika
dla koniarzy i nie tylko...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/194995-BRYCZESY-gt-gt-bat-ujeżdżeniowy-gt-gt-NAUSZNIKI-gt-gt-na-wykup-klaczy-do-27.10/page4[/URL]
i jeszcze jeden dla ....
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/194970-Po-KSIĄŻKI-zapraszamy!-i-PODRĘCZNIKI-DO-NIEMIECKIEGO-glinianki-gt-Na-wykup-konia-do27.10?p=15604347#post15604347[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, PW nie działa mi definitywnie. Widzę tylko rosnący licznik wiadomości. Bardzo proszę - to, co mi wysyłałyście od wczoraj (a może nawet przedwczoraj?), napiszcie tu, lub na maila [email][email protected][/email]

Nasza kobyłka ma się dobrze, tylko odkryłam, że... nie umie pić wody. Konie na wsi często nie są pojone, bo w sezonie mają "napić się" z trawy, a poza sezonem z warzyw i moczonej paszy (śruta), ale zwykle szybko uczą się, co to wiadro z wodą. Niestety nasza kobyłka jest przypadkiem trudno reformowalnym. Wodę w wiadrze wącha, wiadro szturcha nosem, aż w końcu wylewa zawartość. Podprowadzona do wanny z wodą wykazuje obojętność. W związku z tym staramy się, aby jej pasza była bogata w płyny (marchew, jabłka, papkowate otręby), ale to generuje kolejne koszty, ehh :(

Obiecałam dziś wstępne rozliczenie, wpłaty spływają co prawda na konto, ale w banku miła pani poinformowała mnie, że jest "ogólnopolski błąd systemu" i część transakcji nie dochodzi do skutku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Dziewczyny, PW nie działa mi definitywnie. Widzę tylko rosnący licznik wiadomości. Bardzo proszę - to, co mi wysyłałyście od wczoraj (a może nawet przedwczoraj?), napiszcie tu, lub na maila [email][email protected][/email]

Nasza kobyłka ma się dobrze, tylko odkryłam, że... nie umie pić wody. Konie na wsi często nie są pojone, bo w sezonie mają "napić się" z trawy, a poza sezonem z warzyw i moczonej paszy (śruta), ale zwykle szybko uczą się, co to wiadro z wodą. Niestety nasza kobyłka jest przypadkiem trudno reformowalnym. Wodę w wiadrze wącha, wiadro szturcha nosem, aż w końcu wylewa zawartość. Podprowadzona do wanny z wodą wykazuje obojętność. W związku z tym staramy się, aby jej pasza była bogata w płyny (marchew, jabłka, papkowate otręby), ale to generuje kolejne koszty, ehh :(

Obiecałam dziś wstępne rozliczenie, wpłaty spływają co prawda na konto, ale w banku miła pani poinformowała mnie, że jest "ogólnopolski błąd systemu" i część transakcji nie dochodzi do skutku.[/QUOTE]

ja wiem że przy takiej ilości koników którymi sie opiekujesz ciężko chodzić z miską za ta jedną klaczą ale może spróbuj
ja co prawda z Maksiem takiego problemu nie miałam ale On poprostu lubi się pieścić i pije wodę z miski dla psów takiej metalowej oczywiście takich misek wypija około 10 - nie pije tak codziennie oczywiście ale od czasu do czasu nie myślcie sobie że On już całkowicie mnie omamił :)

może w taki sposób nauczy sie co to woda i z czasem nie bedzie problemu z pojeniem z wiadra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Na chwilę obecną jest 870 zł wpłat na kobyłkę. Czyli już połowa![/QUOTE]

Przekazuję wieści, iż z dzisiejszymi wpłatami (włącznie z allegro cegiełkowym) jest w tej chwili równe 1000zł.
Wszystkim wpłacającym i pomagającym na inne sposoby ogromne :iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...