Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

pamiętam co to znaczy. Taki piec na szyber wywaliłam osobiście 16 lat temu( gdy byłam w ciąży). Powiedziałam koniec dorzucania koksu ok 1 w nocy i rozkręcania go o 6 rano, za każdym razem zejść do chłodnej piwnicy, pilnować aby nie wygasło. Doskonale umiem taki piec rozpalić :) drzewo porąbać na szczapy. Od dzieciństwa to znam. wiedziałam kiedy szyber rozkręcić kiedy przykręcić, a ile razy cugu nie było! mój TZ wychowany w blokach w ogóle tego nie uświadczył. Moje dziecko też nie potrafiło by tego obsłużyć.

Link to comment
Share on other sites

taki trochę off topic nam się zrobił zimowy , ale go pociągnę :)
ja wychowałam się na kaflowych piecach w kamienicy , cugu nie było często niestety ... bajka po prostu , mróz na dworze , ale okna pootwierane bo dym się snuje ;)
tutaj mamy piec na węgiel , taki zwykły , niezakręcany , mamy też gazowy ale niestety rachunki są tak wysokie że nie stać nas na ogrzewanie gazem ... no ale to uroki zimy :)

[B]ata[/B] , wyślij mi dane do przelewu do hotelu jamora ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']lilku, kiedy kończą się ogłoszenia dla Samiego? może ja bym coś zakupiła dla niego?[/QUOTE]
a ja nie wiem , pilnuję tych co sama robiłam , te z bazarku to różnie , niektórych nie umiem odszukać ale znalazłam takie które jest ważne do 14 lutego ... myślę że około miesiąca są takie ogłoszenia ważne ... wstawione na wątek 31 stycznia więc można założyć ,że pod koniec lutego mogłyby się pojawić nowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Dzieńdobry ;) Lilk_a, pózniej wyślę Jamorowe dane ;)[/QUOTE]
dzięki :)
a może by tak wysłać Samiego do Australii...

[IMG]http://2.bp.blogspot.com/-3hra7V3wDTM/TbrMD_I8vHI/AAAAAAAAACY/7EjSZBxa7_8/s1600/dingolindyontheprowl.jpg[/IMG]

wtopił by się w tłum dingo :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja już Tutaj kiedyś pisałam, że Sami to coś z psa greckiego ma. W Niemczech jest popularna adopcja tego typu rudzielców i nawet bardzo bym się skłaniała do takiej adopcji, mógłby trafić naprawdę w dobre ręce, ale on ma specyficzny charakter.

Link to comment
Share on other sites

[B]Lilka[/B], zakupię pakiet na tym bazarku 50 ogłoszeń, tylko mam prośbę abyś wstawiła tam tekst i zdjęcia zgodnie z założeniem bazarku.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222051-Og%C5%82oszenia-10z%C5%82-50-stronek.-Na-d%C5%82ug-Rokiego.-Do-12.02-ZAPRASZAMY!?p=18560113&posted=1#post18560113[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha'][B]Lilka[/B], zakupię pakiet na tym bazarku 50 ogłoszeń, tylko mam prośbę abyś wstawiła tam tekst i zdjęcia zgodnie z założeniem bazarku.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222051-Og%C5%82oszenia-10z%C5%82-50-stronek.-Na-d%C5%82ug-Rokiego.-Do-12.02-ZAPRASZAMY%21?p=18560113&posted=1#post18560113"]http://www.dogomania.pl/threads/222051-Og%C5%82oszenia-10z%C5%82-50-stronek.-Na-d%C5%82ug-Rokiego.-Do-12.02-ZAPRASZAMY!?p=18560113&posted=1#post18560113[/URL][/QUOTE]
ok :) pod wieczór to zrobię
dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

dotarły wpłaty na konto Samiego
[B]madziasza za luty 30 zł
Leyla za styczeń-luty 100 zł
Dark za luty 10 zł[/B]
dziękujemy pięknie :loveu:

[B]ata[/B] , pamiętaj o danych do przelewu na hotel jamora :)

[B]docha [/B], najdalej jutro prześlę ten tekst i zdjęcia , bo chciałam kupić starter do telefonu żeby podać nr tel do ogłoszeń :)
mamy 105 zł więcej na koncie atko przelewać ? :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z jamorem :)
Piotrek jutro jedzie do tej Warszawy , zakłada że będzie w okolicach Warki między 14-16( dość duża rozpiętość ;)) no ale tak sobie założył ... a jamor będzie dostępny jutro do 12stej i od 17stej ... jeśli Piotrkowi zejdzie dłużej w Warszawie to podjedzie do Samiego :) jeśli nie ... no to trudno ....

a Sami jak to Sami .... towarzystwo psów jak najbardziej .... ludzi niekoniecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Grzybkowa z powodów finansowych na razie zawiesiła deklaracje dla Samiego
dziękuję serdecznie za dotychczasową pomoc dla Samiego :loveu:
Roleczka - brak informacji
stan sprawdzonych deklaracji na dzis 455zł
ata , dotarła już wpłata anna10025 ? odpiszę od długu i wpiszę jako wpłacone jeśli potwierdzisz wpłatę
zapłaciłam za hotel za styczeń
stan konta 355zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha'][B]Lilka[/B], zakupię pakiet na tym bazarku 50 ogłoszeń, tylko mam prośbę abyś wstawiła tam tekst i zdjęcia zgodnie z założeniem bazarku.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222051-Og%C5%82oszenia-10z%C5%82-50-stronek.-Na-d%C5%82ug-Rokiego.-Do-12.02-ZAPRASZAMY!?p=18560113&posted=1#post18560113[/url][/QUOTE]
wstawione :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...