Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

[quote name='ata']Dzieki ;),

Jak Ty w jednym poście umieszczasz tyle cytatów, bo ja do tej pory się nie nauczyłam:oops:[/QUOTE]

[quote name='lilk_a']dług wynosi teraz 1310,-[/SIZE][/U]

dodawanie wielu cytatów jest proste trzeba nacisnąć to takie coś małego z plusikiem koło "odpowiedz z cytatem" zaznaczasz tyle cytatów co chcesz zacytować , ostatni już normalnie "odpowiedz z cytatem" i już [URL="http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=newreply&p=18413593"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/multiquote_40b.png[/IMG] [/URL][/QUOTE]
wypróbowałam sobie również ;) , ale dalej nie mogę wprowadzić sobie w sygnaturkę info z bazarkiem :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']wypróbowałam sobie również ;) , ale dalej nie mogę wprowadzić sobie w sygnaturkę info z bazarkiem :/[/QUOTE]

bazarek leży na obu łopatkach , no ale mnóstwo jest takich bazarków a psów potrzebujących pomocy jeszcze więcej więc nie ma się co dziwić ....

[SIZE=2][COLOR=red][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221159-Motylki-cegie%C5%82ki-dla-Samiego-na-koniec-niespodzianka-%21%21%21-do-25-.01.12-do-godz-24.oo?p=18402284#post18402284"][I][FONT=Georgia][B]Bazarek motylkowy dla Samiego zapraszam!!![/B][/FONT][/I][/URL]

[COLOR=black]zaznacz to co u góry przeciągnij po tym myszą , zrobi się granatowy pasek , naciśnij ctrl+c wejdz w pole sygnatury i wklej tzn naciśnij ctrl+v
moze sie zdarzyć tak że nie masz już miejsca to wtedy wypisuje komunikat [/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']fajnie :)


kodu do banerka na wątku nie ma .... najprościej to przeciągnij z w wcięniętym lewym przyciskiem myszę po banerku aż zrobi się niebieskawy , naciśnij ctrl+c wejdz w edytuj sygnaturę i będąc w polu sygnatury naciśnij ctrl+v :)
faktycznie :) ..... może chcesz rudego do pary ? ;)[/QUOTE]

udało mi się :diabloti:
pewnie, że rudy do pary by się przydał -moja panna uwielbia towarzystwo innych psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']To dzięki PW.
Nie będę czekać aż mój podopieczny pójdzie do domu i już teraz zadeklaruję 10 zł.
Na czyje konto wysyłać i do którego każdego miesiąca?
Jeśli to ostatnie ma jakieś znaczenie.[/QUOTE]

Deklarację wyślij proszę na konto Lilk_a, na pewno nie długo tutaj zajrzy i Tobie przekaże ;)

Link to comment
Share on other sites

witajcie ..... jakoś długo mnie nie było ;) ale zasnęłam jak kamień ;)

po pierwsze :
[B][U]dotarły nowe wpłaty na konto Samiego [/U]

[/B]deklaracje :[B]
UBOCZE Samsung za 3 mc ---- 60 zł

[/B]bazarek motylkowy :[B]
[/B][B]moca35 za motylki ------------20 zł

[/B]i jednorazowe :[B]
Anna i Bogdan P.- -------------20 zł[/B]

[I][B][COLOR=red]dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

[/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]Ubocze miał zaległości w deklaracjach - na dzień dzisiejszy wyrównane do stycznia włącznie ( 40 zł wpiszę na konto spłaty zadłuzenia)
odliczam też od długu 10 zł wpłacone przez Carycę na konto aty
[/COLOR][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']To dzięki PW.
Nie będę czekać aż mój podopieczny pójdzie do domu i już teraz zadeklaruję 10 zł.
Na czyje konto wysyłać i do którego każdego miesiąca?
Jeśli to ostatnie ma jakieś znaczenie.[/QUOTE]
[COLOR=black]dziękujemy:loveu:
zaraz wysyłam pw :)

i następne wpłaty

[B]deklaracja 01/12 docha ---10 zł

i jednorazowa wpłata od Małgorzaty i Dariusza U. ----100 zł

[/B]stokrotnie dziekujemy[B] :loveu:
arkusz kalkulacyjny uzupełniony, koniecznie zajrzyjcie tam jest wszystko czytelne i jasne :)
[/B][/COLOR][SIZE=4][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][FONT=Georgia][B]Arkusz kalkulacyjny rozliczeń Samiego -klik![/B][/FONT][/URL][/SIZE]

zaraz wpisuję wszystko w drugi post :)

Edited by lilk_a
poprawka Doroty S-S na dochę
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Zero odzewu..... Cajusa też nie mogę złapać...[/QUOTE]
Cajusa to nie złapiesz , ja pytałam go o jego deklaracje i tu i na fb ... brak jakiegokolwiek odzewu więc trzeba go skreślić
i została jeszcze kakaicezar , ale też nie mam od niej odpowiedzi choć wysłałam chyba już parę pw

chodzi przecież tylko o informację na tak lub nie .... różnie się w życiu dzieje , nic nie jest na zawsze ....

[quote name='bakusiowa']Zrobiłam dzisiaj przelewik dla Samiego.[/QUOTE]
ślicznie dziękujemy:loveu:

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Ludzie są jacyś niepoważni. Grzeczność nakazywałaby odpowiedzieć na pw. Nie ważne jaka to odpowiedź. Ty lilk_a pomagasz. Ile aukcji robiłaś na allegro aby nazbierać pieniędzy na potrzebujące psy. Tutaj coś nie widać tłumów.[/QUOTE]w natłoku nowych tematów , psów bardziej niż Sami skrzywdzonych czy chorych nie ma się co dziwić że mało tu osób pisze , zaglądają , ale pies bezpieczny więc nie ma alarmu
mnie najbardziej dobija stan psychiczny psa ..... i tak było z Samim jego przerażny wzrok , wciśnięcie się w kąt budy ... dla mnie to jest najgorsze
zwierzęta są przygotowane z natury na cierpienie fizyczne , to się zdaża w naturze , wzajemne walki , śmierć z rąk silniejszego , ale nikt nie przygotował zwierząt do cierpienia psychicznego , to się w naturze nie dzieje
tylko człowiek zdolny jest zadać powierzonym swojej opiece zwierzętom ból psychiczny , strach , przerażenie , niepewność ...
ból fizyczny , choroba , śmierć to zwykłe odczucia przypisane życiu , instynktownie sobie z tym radzą , owszem , odczuwają strach przed silniejszym zwierzęciem , zagrożeniem życia , wtedy obroną jest atak czy ucieczka
ale żyjąc w środowisku człowieka narażają się tym samym na atak z jego strony , atak często przemyślany , bestialski , ale też wynikający z głupoty czy założenia że człowiek jest panem życia....
jak dla mnie pomoc dla chorego fizycznie zwierzęcia jest pomocą konkretną: leczenie , operacja , konkretne działanie i skutek , ale pomoc psu ze zniszczoną psychiką to wielkie wyzwanie i chodzenie po grząskim gruncie
Sami ma miejsce gdzie może czuć się bezpiecznie ... ale ile jeszcze pracy nad nim , i jak długa droga do domu przed nim ? nie wiadomo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...