Jump to content
Dogomania

Ktoś z was ma Syberian Husky-samca?


Guest Bijou

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta Pani nie bawi sie wogóle w hodowle (dlatego nie pseudo) a dopuscila suczke u znajomego co ma rodowodowego pieska za spora oplata to bylo raz i tylko raz. Wiesz widzialam jak ona sie o tego pieska troszczy i to mi wystarczalo jaka ma opieke dwa domy dalej sąsiad weterynarz takze niczego pieskowi nie brakuje.

Link to comment
Share on other sites

Napisze jeszcze tylko jedno;

W Polsce mieszkają nie tylko ludzie bogaci .Są też biedaki którzy też mają prawo do posiadania i kochania psa czytaj kundelka .I dobrze się dzieje ,że suki nierasowe mają szczeniaki .Gdyby doszło do takiej sytuacji,że wszystkie suki nierasowe zostałyby wysterylizowane to 90% naszych rodaków nie pozowiłaby sobie na kupno rasowego szczeniaka.

NIe piszczie mi tu ,że ze schroniska można brać bo w schroniskach też by się szybko wyczerpały zasoby .

Swiat składa się z ludzi zakręconych(w pozytywnym tego słowa znaczeniu)

na pt. rosowych .Ale są też ludzie którym do szczęscia starczy tylko kundel .

Równie dobrze mogę zarzucić komuś kto wystawia psa ,że męczy go niemiłośiernie bo nie leży w naturze psa chodzić po wystawach .

Link to comment
Share on other sites

Metros, nie sądzę, że kogoś przekonasz :( Chyba lepiej będzie jeśli ten temat pójdzie sobie w zapomnienie.

PS.

Swoją drogą ciekawe dlaczego jedni ludzie są w stanie zmienić poglądy, gdy przedstawi im się konkretne fakty, a inni wolą tych faktów nie widzieć? Może tak jest łatwiej? A może to tylko kwestia kompleksów?

Link to comment
Share on other sites

Drogi Metros no nie denerwuj się tak .

Przyznam ,że macie racje jak mi ktoś wreszcie przyzna ,że hodowla psów rasowych przynosi zysk.

Osobiscie wolałbym kupić psa u prawdziwego hodowcy zarejestrowanego w ZK i psa z metryką.Ale w takiej hodowli która ma zysk .Co oznacza ze psy są tam naprawde najlepsze i właściciel nie wsydzi się tego ,że żąda za psa tyle a tyle bo koszt jest taki a taki i on też chce jakiś ekwiwalent za swoje poświęcenie czas i wysiłek.

I przed takim hodowcą chyle czoła

ale w polsce nie ma takich wszyscy oficjalnie nie mają zysku czyli dla mnie są oszustami albo psy są nedznej jakości.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich. Ktos napisal w tym poscie ze jest on niepotrzebny. No to sie mylil :) A wiec zawsze chcialem miec husky wlasciwie to tylko dlatego ze mi sie podobal nigdy nie zdawalem sobie sprawy ile trzeba poswiecic mu czasu i pracy. No i trafilem na to forum i tu dopiero dowiedzialem sie ze potrzebuje bardzo duzo ruchu czego niestetu nie moge mu zapewnic ale caly czas chcialem kupic husky dopiero ten post pokazuje ze wlasciwie nic nie wiem o husky i bardzo skrzywdzilbym tego pieknego pieska i przy obecnych moich warunkach niestety nie kupie go. Wiec mimo iz wasze zdania byly rozne i troche sie sprzeczaliscie mozecie byc zadowoleni z siebie bo wlasnie moze uratowaliscie jednego pieknego pieska :)

Pozdrawiam wszystkich moze kiedys bede szczesliwym posadaczem tego pieknego psa.

P.S Moze moglibyscie podac mi stronki ale jakies naprawde dobre o husky.

Link to comment
Share on other sites

Mirror_X mimo wszystko cieszę się ,że to moje sztucznie podtrzymywanie dyskusji na coś sie przydalo.

Musze też przyznać ze nie osiągnąłem swojego celu czyli przekonanie ludzi ,że w tej chwili chodzi głownie o kase a nie o dobro rasy husky.

Niestety na forum dyskutujątylko zapalency i miłośnicy psów a Ci którzy robią kokoski na MODNEJ AKTUALNIE RASIE mają taką dyskusje pod ogonem.....................

Mirror_X jest jeszcze setka innych ras i jeżeli zależy Ci na piesku to na pewno znajdziesz jakiegoś dla siebi......

pozdrawiam i powodzenia

Link to comment
Share on other sites

P.S Moze moglibyscie podac mi stronki ale jakies naprawde dobre o husky.

Tutaj masz linkownię. 8)

Najlepsza strona ( http://husky.best-dog.net/ )niestety nie działa od jakiegoś czasu... :(

A te wybrałam tak na szybko, są dobre. :D

http://www.anana.w.pl/

http://www.areshusky.friko.pl/

http://republika.pl/nerus/

http://www.republika.pl/malingm

http://strony.psy.pl/ceik/

http://www.huskyzone.w.pl/

Link to comment
Share on other sites

Mirror_X mimo wszystko cieszę się ,że to moje sztucznie podtrzymywanie dyskusji na coś sie przydalo.

Musze też przyznać ze nie osiągnąłem swojego celu czyli przekonanie ludzi ,że w tej chwili chodzi głownie o kase a nie o dobro rasy husky.

Niestety na forum dyskutujątylko zapalency i miłośnicy psów a Ci którzy robią kokoski na MODNEJ AKTUALNIE RASIE mają taką dyskusje pod ogonem.....................

To teraz ja wtrącę 3 grosze. Samojedy podobały mi się od 6 lat, i zawsze marzyłam a takim psie. O rasie wiedziałam mało ale od czego są ksiązki, gazety i internet. Zebrałam potrzebne informacje, pojechałam nawet 400 km na spotkanie samojedów, tylko po to aby przekonać się czy na pewno chcę tego psa.

I wiesz co chciałam psa i mieć hodowlę oczywiście dla kasy a jakże.

Po roku posiadania cudownej "rodowodowej" suni po wspaniałych rodzicach i jej pierwszych sukcesach wystawowych, na dzień dzisiejszy nie jetem pewna czy będę ją rozmnażać!!!

Trochę więcej wiedzy przez ten rok i przyszło zastanowienie.

I co a gdzie ta kasa którą mam zarobić??????

A powiem Tobie, że mam już 3 chętnych na małe samki i są to odpowiedzialni ludzie, bo znam ich kilka lat i mają już psy.

A propos ciąży. Mam dzieci i więcej nie będę pisać.

Ale czasami zastanów się zanim napiszesz głupotę

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odzew. Jesli chodzi o inna rase to tez sie zastanawialem no i oczywiscie znowu problemy :) Bo podobaja mi sie rodwajlery (chyba zle napisalem ale nie o to chodzi) niestety moi domownicy sa przeciwnikami tych psow naogladali sie telewizji i twierdza ze to sa psy mordercy. Ale mam nadzieje ze niedlugo sie wyprowadze i wtedy bede mogl sobie pozwolic na husky. Gdy widze te pieski to gesia skurka obejmuje moje cialo :D Jeszcze raz dziekuje.

PZDRV

Link to comment
Share on other sites

Bo podobaja mi sie rodwajlery (chyba zle napisalem ale nie o to chodzi) niestety moi domownicy sa przeciwnikami tych psow naogladali sie telewizji i twierdza ze to sa psy mordercy.

rotwailery :D

a jesli idzie o opinie.....Opiniami sie nie przejmuj ale znajdz po prostu kogos kto ma dobrze wychowanego,sympatycznego psa a ani sie obejrzysz jak rasa podbije im serce :wink:

PS.zawsze mozesz zatrudnic do tego zmudnego przekonywania Age 2 bo ona ma dusze meczennicy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Sie wlasnie zalamalam - ogladam sobie z nudow allegro i co widze - ze pani sprzedaje suke "rodawler" :o . Zdjecia co prawda nie ma (wiec trudno tak naprawde stwierdzic o jakiego zwierza pani sie rozchodzi :wink: ) ale niesmialo przypuszczam, ze to moze byc rottek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...