Jump to content
Dogomania

TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM


anita_happy

Recommended Posts

nie no...załamka...zobaczcie jaka swiadomosc mają ludzie!!!!

[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001647945860&v=app_2344061033#!/event.php?eid=162187610476812&notif_t=event_wall#wall_posts[/url]

[B][I]Dlaczego ludzie w schronisku ,nie pomoga jej .przeciez tam ktos pracuje ,ktos jej daje jedzenie,ktos moze ja poglaskac!![/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anita_happy']nie no...załamka...zobaczcie jaka swiadomosc mają ludzie!!!!

[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001647945860&v=app_2344061033#!/event.php?eid=162187610476812&notif_t=event_wall#wall_posts[/url]

[B][I]Dlaczego ludzie w schronisku ,nie pomoga jej .przeciez tam ktos pracuje ,ktos jej daje jedzenie,ktos moze ja poglaskac!![/I][/B][/QUOTE]
anita_happy nie bierz do głowy,jak ktoś w avatarku pokazuje orzełka,to oznacza,że jego inteligencja również potrafi daleko odlecieć:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']anita_happy nie bierz do głowy,jak ktoś w avatarku pokazuje orzełka,to oznacza,że jego inteligencja również potrafi daleko odlecieć:-)[/QUOTE]

zirytowała mnie ta uwaga...ludzie nie mają świadomości..oglądają Animal planet i SPCA i mysla, ze u nas to samo jest..heh

[quote name='daśka']anita_happy jezeli na karcie ze schroniska nie ma zaznaczonych szczepień to oznacza,że Tula nie była szczepiona?[/QUOTE]

pewnie tak..podejrzewam,z e to milao zwiazek z jej leczeniem...

[quote name='szafranekm']Wspaniałe i wzruszające zdjęcia.Polecam TULĘ I poproszę na pw. o nr. konta dla niej.[/QUOTE]

A witamy i zapraszamy do kibicowania TULECJI :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*zaba*']daska, szacun dla Ciebie i Tz-ta :loveu:, jednak sa gdzies pojedyncze egzemplaze ;)

Z mojego bazarku dzieki holly101 jest 48zl. Bardzo prosze o dane do przelewu.



Tula sliczna, taka puchata, a za kilka dni bedzie juz calkiem nie do poznaia. :loveu:[/QUOTE]

dasieńka finansów TULI pilnuje..

żaba juz konto dostała :)
ale OFICJALNIE PODZIEKUJE :)
:*

Link to comment
Share on other sites

Tulenka taka cudowna na tych zdjeciach.............i taka biedna:(........plakac mi sie chce jak ja widze:(
strasznie sie ciesze,ze ma ja kto wyprzytulac i wysciskac bo jej male serduszko juz pewnie myslalo,ze takie rzeczy nigdy jej nie spotkaja..............maluska ja tez Cie sciskam:)milego dzionka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']poszłam do weta z kartką
szczepienia-narazie musimy się wstrzymać
odpchlanie-Tula dostała narazie ADVOCATE,nie dobrze by było jeszcze kropic ją środkiem na kleszcze,poniewaz byłoby tego za duzo,Wet powiedziała,że u nas babeszjoza nie występuje,niezwykle rzadko trafia pies chory,ale zawsze jest to pies,który był na wyjeździe,zwłaszcza w okolicach W-wy
uszy-przerost małżowin przez bardzo długie nie leczenia zapalenia ucha,z uszu Tuli zawsze będzie wydobywać się wydzielina,ponieważ nie ma dostepu powietrza,jest możliwość przeprowadzenia usunięcia przerosłej tkanki,ale zabieg daje efekt tylko w 50 % przypadków,więc pół na pół,że to pomoże
srodek przeciwświądowy-.Dopóki nie będzie diagnozy musimy się wstrzymać.Zadanie na dzisiaj kupić Tuli oliwkę dla dzieci i miękka gąbkę posmarować Tuli cycuchy,odczekać 20 min i wykąpać w hexodermie masując całe ciało gąbką dosyć intensywnie,za dwa dni mam potraktować Tulę ADVOCATEM.Oliwka przyniesie ulgę wysuszonym cycuszkom Tuli.
zeskrobiny-pobrane zeskrobiny z karku i ucha,oraz włosy z kilku miejsc na ciele,dzisiaj Pani wet zawiezie do badania,wyniki jutro,pojutrze
karma - zamówiona odbiór do końca tygodnia
krew - do pobrania podczar rtg
serce - nierównomierne bicie- podejrzenie tachykardi- zrobić rentgen,żeby zobaczyć,czy Tula ma powiększone serce,jeżeli to nic nie da badanie dna serca ostatecznie ekg,serce zmartwiło Panią wet najbardziej,nieciekawą miła minę:-( pytała czy Tula,kaszele,męczy się.
pazury[/QUOTE] - w tej chwili to najmniejszy problem

Link to comment
Share on other sites

nie jest wesoło z serduszkiem Tuli:-(
Pani wet wyczyściła Tulci uszka,jak pisałam wyżej.
Bedę umawiała wizytę w innej lecznicy na rtg klatki piersiowej,zadzwonię i jak będę wiedziała jaki jest koszt przybliżony to napiszę.
Faktura jest na kwotę 60 zł w tym
ADVOCATE 40 zł
Biotiderm z piątku 10 ZŁ
CZYSZCZENIE USZU,BADANIE I WIZYTA 10 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...