Jump to content
Dogomania

KABATY!!! Pomozcie dokarmiac Naszego NERO ! Ciezka zima, a On tam sam, w budzie :(


P78

Recommended Posts

Atomowka, hotelik... po 5 latach przebywania na wolnosci... :( ... Ciezka sprawa...

Jestem za przeniesieniem budy lub za postawieniem drugiej - za podrzuceniem tez tej Pani jak sie zgodzi karmy... Poza tym wiem, ze psy sa dokarmiane - zabiedzone nie sa na bank...
Troszke nie jest fajne, ze jest ich 3 i to wzbudza opinie, ze jest juz jakas sfora, ale skoro nikt do tej pory nie zawracal d..py, to moze to nie problem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli rozumiem, że psy są dwa bezdomne a jeden z nich od lat 5.
Jamnikowaty ma pana który go luzem puszcza.
Psy mieszkają gdzieś w pobliżu czyjejś posesji i są dokarmiane przez ludzi i przez tą starszą panią.
I chcecie postawić budę temu większemu, tak?
A co z tym średnim, buda by była ich obu?

A jeśli ktoś by mógł, to poproszę o wejście na mój 2 podpis, jaki cudowny pies głodował pod bramą na wsi mojej rodziny....

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/194663-!PILNIE-DT!-maltretowany-wyg%C5%82odzony-quot-pan-quot-do-wi%C4%99zienia-pies-do-schroniska-(/page7[/url]

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co do "naszych psow", to te dwa jamnikowate sa faceta, ten duzy czarny jest bezdomny, choc jaki on tam duzy :(

Link to comment
Share on other sites

Ten czarnuszek po odłowieniu będzie miałbardzo marne życie....Co go czeka -schron? Może lepiej zostawić wszystko jak jest, tylko jamiczastym zafundować obroże? Przy dwóch oznakowanych to i ten trzeci będzie uchodził za "zagospodarowanego" i nikt go na Paluch nie wsadzi? One całkiem dobrze wyglądają i niezle sobie radzą...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Gagata, że z nami jesteś... :lol:Ja też myślę, że można byłoby psiaka zostawić.
Boję się tylko, że z nim może być coraz gorzej, bo pies już niemłody i kulejący...
No i tam przy Gąski robi się coraz ruchliwiej, bo to stał się coraz bardziej znany odcinek samochodów okrążających korki....

Podobno psiaki też oszczekują rowerzystów... Chodzi mi o to, żeby ktoś nimi się nie zainteresował w negatywnym tego słowa znaczeniu...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

i jak sytuacja z psiakami? ktoś tam podjeżdża? Byłam dzisiaj rano, był tylko 1 ten największy, kulejący, biedak... dałam jeść, ale co z teo... zima idzie. Kurcze rozważam wzięcie go pod swój dach ale ktoś musiałby mi pomóc w odłowieniu go. Mam podwórko i 2 psiaki: suczkę i starszego samczyka... jeśli by się pogodziły to bym go zabrała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kulka']i jak sytuacja z psiakami? ktoś tam podjeżdża? Byłam dzisiaj rano, był tylko 1 ten największy, kulejący, biedak... dałam jeść, ale co z teo... zima idzie. Kurcze rozważam wzięcie go pod swój dach ale ktoś musiałby mi pomóc w odłowieniu go. Mam podwórko i 2 psiaki: suczkę i starszego samczyka... jeśli by się pogodziły to bym go zabrała.[/QUOTE]

Jej, byłoby cudnie...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kulka']i jak sytuacja z psiakami? ktoś tam podjeżdża? Byłam dzisiaj rano, był tylko 1 ten największy, kulejący, biedak... dałam jeść, ale co z teo... zima idzie. Kurcze rozważam wzięcie go pod swój dach ale ktoś musiałby mi pomóc w odłowieniu go. Mam podwórko i 2 psiaki: suczkę i starszego samczyka... jeśli by się pogodziły to bym go zabrała.[/QUOTE]


W grę wchodzi ew tylko jeden , reszta ma domy, ten kulawy jest tam od lat, ma wielu sponsorów w dokarmianiu i przepiękną budę, sam go dokarmiam codziennie ale nie tylko ja....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sie macie :) gagata :) wiem od Abry, ze mru chciala "zakosic" bude (myslala, ze jest pusta... :) ) wlasnie kulawego z Powsina, hehe, cioteczki zostawta bude :):):) Abra przekazala :)? Aha i u mojego faceta kupowalas plytki :):):) Swiat jest maly :), hehehe :)

Tak, pisalam z kulka, i nic cisza...

Ech... :shake:

Waldek, zadzwon do mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']Proszę zostawić budę w spokoju, to buda "kulawego" , sam ją tam postawiłem aby mógł komfortowo spędzać mroźne noce, nie możecie go jej pozbawić !!!!![/QUOTE]

Waldek, spokojnie... I'm sorry, mea kulpa...

A tak między nami :) zdolniacha z Ciebie !
Pół Wa-wy miało na nią zakusy, ale gabaryty odstraszyły "budowych skrytożerców":evil_lol:
Zostawiamy ją zatem w spokoju, i kodujemy w pamięci, że Waldek posiada prawdziwy talent konstruktorski, który warto wykorzystać w odpowiednim momencie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...