Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

mnie się wydaje, że nie, bo przecież Rafola była i do kadry nie należała...
zresztą nie wiem, czy do tego jakiś studiów czy czegoś w tym typie nie trzeba mieć skończonych... Może pomocnik nie musi, ale osoby z tej "głównej" kadry raczej muszą.
Ale tego do końca nie jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

To może i ja się przedstawię :D
Mam na imię Karolina i jestem właścicielką dwuletniego psa, w typie teriera tybetańskiego imieniem Ruffy. Agility trenujemy jak na razie amatorsko, razem z Klaudią na placu zabaw (xd), a od marca/kwietnia w rzeszowskim klubie agi. Oprócz psich sportów interesuję się także handlingiem. Za 9 dni będe debiutować na CACIB Rzeszów w konkursie Młody Prezenter. W planach mam ozp4.

Link to comment
Share on other sites

Raczej oddzielnych obozów z przeznaczeniem dla szczeniaków niema ;). A jeżeli masz zamiar wybrać się na Wandrusa to zależy jak mały jest twój psiak. Musi mieć min. 8 miesięcy żebyś mogła z nim ćwiczyć agi. Na posłuszeństwie z tego co mi wiadomo nie ma żadnego ograniczenia wiekowego. Logiczne, że przed skończeniem 8/9 tygodni nie ma co na posłuszeństwo chodzić, ale wydaje mi się, że o aż tak małym psie nie mówimy ;). Socjalizacja jak najbardziej :]. Jeżeli 8 miesięcy nie skończył i do OZP1 nie skończy to najwyżej nie ćwiczyła byś z nim/nią agi i już.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...