Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

O to super, a co jeśli dostanie przed obozem kilka dni, to wtedy też przyjechać czy jak? Bo wtedy nie wiem co robić ;( czy ją zostawiać w domu i jechać sama z sis, czy przekładać, chociaż ta opcja nie bardzo mi pasuje czy w ogóle nie jechać?

Link to comment
Share on other sites

no w zesżłym roku działało psy nie ciagneły do suki, wiem jedno ze jak Szirka dostanie to bedzie z daleka od Waszych ćwiczeń zeby nei rozpraszała psów tyle moge obiecać ;) ale mysle ze może nie dostanie! MAM NADZIEJE! :) kurcze Ewelina ciężko powiedziec wiesz... wiem ze Ci zalezło na obozie ale co to za obóz bez psa, ewentualnie mozesz siostrze pomagać. Najlepszym rozwiązaniem była by zmiana turnusu ale skoro to Ci nie odpowiada to naprawdę nie wiem :(

[COLOR=Red][B]PANI KAROLINO POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR] :P weź no coś doradź :D

Link to comment
Share on other sites

to Dominika ma labradora a Marta właśnie nie wiem ;) ale one nie były na Twoim turnusie one są w katalogu wandrusa jak jest takie wielkie zdjęcie grupowe to tam jest Dominika z takim kremowym labradorem i Marta ma takiego łaciatego piesia (chyba z myśliwskich jest) ale nie wiem nie znam sie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tam uważam, że bardziej miziasty jest ten z 4 pierwszych zdjęć na moim blogu, to Field Spaniel. Ale Spingery też oczywiście super :)
PS. Wiem że na 4 zdjęciu wysłam MASAKRYCZNIE, ale tak się wygląda po całodniowej wystawie w 26 stopniowym upale xD

Link to comment
Share on other sites

Pies Marty to o ile dobrze pamiętam to Duży Munsterlander.
Jeśli chodzi o sukę z cieczką, to nie ukrywajmy, że jest to problem podczas obozu. Wg mnie lepiej jakby dostała przed obozem niż podczas, ale tego też dokładnie nie wiesz.
Zastrzyki odradzam, bardziej polecam tabletki, o których mówiła pani Gosia. Jednak najlepszym wyjściem byłaby zmiana turnusu. Kwestia taka, że suki są różne i nie jest powiedziane, że twoja suka dostanie cieczkę w tym terminie, w którym ty tego oczekujesz.
Ja niczego nie mogę narzucić, dlatego mimo wszystko decyzje pozostawiam właścicielce..

Link to comment
Share on other sites

Co do psa z auta to chwilowo jest u mnie, ale nie może zostać. Roboczo wabi się Brenda... I jest bardzo miziasta :loveu: Nienawidzę ludzi.... Była tak zmęczona, że przewracała się na drodze i nie była w stanie sama sie podnieść....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...