Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Merenwen - myślę, że skoro wyjazd jest o 6.30 to max. koło 16 powinniśmy być, bo pisze, że rozpoczęcie o 16.00 także Wandrus raczej wysłałby tak autokar, żeby dojechał na miejsce na czas.
Chyba, że coś wypadnie, nigdy nie wiadomo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']Ja jestem zdania, że nie ma sensu tłuc się pociągiem jak się ma ( nawet małego ) psa, dużo rzeczy i jeszcze przesiadki. W autokarze jadą sami psiarze, na luzie możesz się położyć, pies też, pies może zjeść, napić się, załatwić, wyspać, odpocząć. Ty możesz porozmawiać z kimś, zjeść, zdrzemnąć się, przejść w trakcie postojów, porozmawiać o obozie, zapoznać się z osobami z turnusu i przede wszystkim w autokarze jest duuużo ciszej i to bez wątpienia wpływa to dobrze na samopoczucie psa podczas jazdy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]. Jest naprawdę mnóstwo powodów dla, których dla Ciebie i głównie [B]dla psa[/B] jazda tak długo autokarem jest lepsza.[/QUOTE]Podzielam twoje zdanie ;) W autokarze jest o niebo lepiej i jest fajniejsza atmosfera.
Ja osobiście nie mogłam zasnąć ostatnio bo Gacka maltretowała mała dziewczynka i w ogóle wszyscy podstawiali ręce do obwąchania, a coś tak czułam, że jak zasnę Gac zrobi się agresywny. (specjalnie jak już wracaliśmy usiadłam z daleka od tej małej dziewczynki, żeby przynajmniej teraz dała nam spokój, ale pech chciał, że miała "ciocie", która usiadła koło nas i się do niej dosiadła :lol: na szczęście tak tragicznie nie było jak za pierwszym razem bo znalazła sobie kolegów).
Także radze wam jeżeli jedziecie z psem autokarem to posadźcie psa na siedzeniu od okna bo żyć wam nie dadzą :lol:
W ogóle ja mam bardzo dużo wspomnień związanych z tym autokarem....

Link to comment
Share on other sites

coraz bardziej chcę już tego obozu ;]
nieee w życiu, ja mojej Fanty nie posadzę pod oknem, bo nie usnę. Zresztą to będzie dla niej nowe miejsce, także przez pierwsze 3 godziny, będzie leżała częściowo na moich kolanach, czyli obie będziemy pod oknem ;) Gorzej gdy już obczai autobus i będzie chciała sobie pospacerować xD W sumie dla osó jadących na inny obóz pies w autobusie to wielka atrakcja, także chyba nie obędzie się bez ochów i achów na temat pieska ;] Byleby nikt nie był natrętem to będzie gitez majonez ;)Może małe dziewczynki się jej przestraszą, bo jest wilczuropodobna i będą bały się jej pogłaskać? Chciałabym ;]

Link to comment
Share on other sites

Ja tam tez wole autokar ;)
W pociagu ostatnio wcale nie bylo przyjemnie...
Co do ceny to troche przesadzaja.... 190 za przejazd + za oboz... :shake: Za kolonie do Grecji w hotelu*** placi sie mniej....:angryy:
Na ale oboz jedyny w swoim rodzaju :loveu:

Podczas trasy w autokarze tez byli tacy co Korke chcieli zaglaskac, ale jak poszlam spac to dali spokoj... Pol drogi przespalam przytulona do psa... Atmosfera fajna, postoje dlugie takze bylo ok ;)

Link to comment
Share on other sites

tak jak juz pisałyśmy z Pania Karoliną - czytanie ze zrozumieniem dziewczyny :) [B]pierwszy dzien[/B] obozu zaczyna sie o [B]16 [/B]a ostatni kończy się o 10. wiec spodziewamy się waszego przjazdu gdzieś od godziny 16 ale jesli ktos bedzie o 14 to nic sie nie stanie, ale żeby to nie była 12 bo my tez musimy wiele rzeczy pozałatwiac w sprawach obozu i nie bedziemy mialy czasu na zakwaterowanie Was itd.

Link to comment
Share on other sites

dajcie spokój wszystkie te domki sa w takim samym stanie albo porównywalnym nie ma lepszych/gorszych a to jak wygladają domki podczas obozu zalezy tylko od lokatorów. jesli bedziecie sie ścigac kto jaki domek chce to za niedługo bedziecie przyjezdzac o 7 rano. my klucze do domków dostajemy i tak o godiznie 14 bo Panie tam musza zanieść posciel i oganac to wszystko a my kwaterowac bedziemy tez od godziny 14 NAJWCZEŚNIEJ takze nie rozumiem tych wyścigów :P

Link to comment
Share on other sites

Ależ kto tu sie ściga? Trudno, jeśli będziemy jechać pociągiem to sobie najwyżej gdzieś posiedzimy i poczekamy do tej 14... ;)
Haha, ale kadra zawsze była w 21 ;pp Bo tam lodówka jest :D Jeśli miałybyśmy jechać późniejszym pociągiem to byłybyśmy godzina 21 jak nie później, bo pociąg przyjeżdża po 20....

Link to comment
Share on other sites

Kufa ma wadę kręgosłupa :-(:-(:-(
Nie może skakać bo w jednym miejscu ma prosty kręgosłup i coś tam się jej może stać :-(:-(:-( I jeśli coś się jej stanie z tym kręgosłupem to albo bezie bezwładna do końca , albo poprostu zdechnie :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']Kufa ma wadę kręgosłupa :-(:-(:-(
Nie może skakać bo w jednym miejscu ma prosty kręgosłup i coś tam się jej może stać :-(:-(:-( I jeśli coś się jej stanie z tym kręgosłupem to albo bezie bezwładna do końca , albo poprostu zdechnie :-(:-(:-([/QUOTE]
:crazyeye: Ale to... to to uleczalne jest? Jakaś operacja czy coś? Ile Kufa ma lat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...