Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

JESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM! :(
Matko, było super, mega i wgl! Klaudia, Marysia, Ola- dziękuję! :loveu:
Było zajebiście, naprawdę bardzo fajni ludzie i wgl, pogoda też w 90% zadowalająca, jedzenie nienajgorsze, kilka nocy było masakrycznie zimnych (grube dresy, skarpety, t-shirt i gruuba bluza), ale tak to gites.
Naprawdę pozytywnie wspominam ten obóz, chociaż liczę na to, że za rok będzie lepiej (człowiek pierwotny? <3)

Isles- bez przesady, to wątek o obozie więc piszemy tu o przygotowaniach i wgl, bez sensu wątek gdzie są tylko opinie, taki wątek miałby z max 40 stron..

Link to comment
Share on other sites

Taa dzięki namową dziewczyn wreszcie założyłam konto:D Boże wyjechałam z Rynu o 10.30 a już za Wami tęsknie i robi mi się przykro że jutro rano nie obudze się o 6.00 przez zabawy mojego psa z Fantą:( Dziekuje wszystkim uczestniczkom za świetny obóz szczególnie-Marcie,Klaudii i Marysi (mam nadzieje że ogarnie wkrótce dogo):* Za rok koniecznie musimy jechac na obóz tylko na inny turnus ale koniecznie z dziewczynami:P Człowiek pierwotny ahh.... ale pamiętajmy to są TYLKO spaniele

Link to comment
Share on other sites

Olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Nic nie mów, ja się żegnałam z Karoliną to się rozryczałam :(
Wgl teraz taka pustka, bo sama w domu siedzę do jutra, rozpakowywać mi się nie chce w ogóle....
Taak, od połowy obozu spałyśmy w 4 w domku 14 i godzina 7-8 Emi, Molly i Fanta szalały i mi po łóżku skakały. Nawet tego mi brak!
Oczywiście, że za rok razem jedziemy! Ale na 2 lub 3 jeśli będzie tak jak w tym roku <33
A z Marysią to znając życie różnie może wyjść..
Człowiek pierwotny wyszedł z jaskini! <33
[url]http://www.youtube.com/watch?v=vDOFUIbk1zA[/url] :(:(:(:(:(:(
Przez pół drogi słuchałam Naprawimy to.. Jest mi cholernie smutno! :*

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.youtube.com/watch?v=vDOFUIbk1zA[/url] powinnyśmy nakręcić film jak idziemy na gofry i do tego ta piosenka:(
Wgl mam nadzieje że nie masz praw autorskich do Molowe :P Też jest mi strasznie smutno i kto mi kurde zje zupke chinska wieczorem??? i który pies wyliże mi całe opakowanie wegety jak nie Fanta??? I kto będzie moim zamulonym dzieckiem jak nie Emiśśśka i kto mnie obroni w drodze do Wc jak nie Daisy :(:(:(:(ja już chce przyszłe wakacje!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hahaha ja tak patrze na Twój nick i się zastanawiam czemu nie jest w nawiasie by Daisowe xDD
Taaa, łażenie nocne po porcie, aspołeczniakii! Smutasek Molly, 'noo' Emisiowej, ja pierdziele ile wspomnień! Choćbym miała po Ciebie przyjechać, MUSIMY jechać razem za rok! I nie ma huja we wsi jak to Klaudia sie ze mnie śmieje :*

Link to comment
Share on other sites

no my dzisiaj z Emisową równo wyjechałyśmy i potem jak ich mój tata wyprzedzał to ja ryczałam:(Tak dzięki Wam mam tyle wspomnień szczególnie to Emisiowej "noo","jaa","co nie? co nie ? co nie ? w co drugim zdaniu" "o ja zwaliłam konia" "pani Sylwiooo" i wgl wszystko.......ja piernicze:(:(:(


i co znalazł sie Wam ten lupin?

Link to comment
Share on other sites

Wróciłyśmy ;)
Weeź, człowiek pierwotny wyszedł z jaskini, hahaha xD
[B][I]
ozp1[/I][/B] - Fanta nauczyła się wg mnie najwięcej, być może dlatego, że chodziłyśmy na wszystkie zajęcia ;) Noo, prawie wszystkie :evil_lol: Było super, szczególnie wtedy, gdy ktoś mnie znalazł schowaną w szafce pod umywalką w 15 xD hahahaha. albo alarm nocny, z którego nic nie pamiętam, bo półprzytomna chodziłam. Noc pod drzewem :loveu: chodzenie bez smyczy :loveu:
[I][B]ozp2[/B][/I] - bieg terenowy, podczas którego wywaliłam się o własnego psa :oops: Fanta nauczyła się ciągnięcia na komendę - może to zmotywuje mnie do cotygodniowego biegania z nią :evil_lol: survival, nauka skakania z barki, egzaminy częściowo podczas burzy, 2on2off, komendy z biegu, marszu, przywołania :loveu:
[I][B]ozp3[/B][/I] - 4 psy w jednym domku, zabawy o 4 nad ranem, haha. , posłuszeństwo i agi na lewą rękę - wyszło nam to na ogromną korzyść, slalom taki, jaki chciałam, alarm nocny (to bardziej do Lakusiowej :evil_lol:) i poranne odpracowywanie punktów karnych xD
[B][I]ozp4[/I][/B] - dziękuję Marcie, Oli i Marysi i przede wszystkim p.Karolinie :loveu: I zdarzył się cud - Daisy sobie podporządkowała Fantę :crazyeye::evil_lol:

To tylko tak w skrócie.
Za rok oczywiście też jadę, dzisiaj mogłabym już rezerwować :evil_lol: Co do turnusów, to się nie określam, bo nie wiem, na których będzie p.Karolina z p.Gosią, ale wpadnę na wszystkie, na których będą :loveu: Tradycyjnie przez jeden turnus praca na 100%, a później odpuszczamy, z czym problemów ze strony kadry, mam nadzieję, nie będzie;)

Martu, pamiętaj: [B]27 sierpnia![/B]

Link to comment
Share on other sites

ja też już jestem :D
Gdyby nie zachowanie mojego psa to już z dniem dzisiejszym byłabym pewna rezerwacji następnego obozu za rok :D
Super jest :)
Ale na Nerku się trochę zawiodłam, okropnie się zachowywał.
Mam nadzieję ze po kastracji, do wakacji się uspokoi.
Na razie pozostaje nam z nim pracować :)

Link to comment
Share on other sites

No własnie jedź z Nero za rok tylko może na turnus gdzie będzie mniej psów i wgl spanielowych bo z nimi miał najwiekszy problem;)Ogólnie nawet sam Pan Marek powiedział Ci że jak będziesz uciekała od problemu to go nie rozwiązesz wiec postaraj się pojechać w przyszłym roku i przyzwyczajać go do dużej grupy psów;)A na pewno będzie lepiej

Link to comment
Share on other sites

oj, Nero to okropny był, same przyznacie.
Mnie też to już wkurzało że musiałam z nim na uboczu stać bo zaraz by się rzucał.
W domu nigdy czegoś takiego nie było, baaa, jeszcze przed wyjazdem przecież na dogo wrzucałam filmik jak Nero się ze spanielowym bawi.
Ale myślę że stres też zrobił swoje...
Pierwszy raz pociągiem, w niedzielę ten wypadek...
Za kilka dni, jak pies już odpocznie chce iść z nim na wybieg, zobacze jak będzie...

Link to comment
Share on other sites

Fantowa z ta wypowiedzią chodziło o to żeby za dużo od nich nie wymagać i ogólnie że są jakie są bo to tylko spaniele wkurzyło mnie to na maksa no ale niech bedzie:( Ola jasne jest to że pies inaczej zachowuje się po za domem a inaczej w domu no ale bez przesady jakieś masakry to tam nie było:D głownie nie lubił spanieli i to tyle :P w przyszłym roku trzeba rozdzielić spaniele po kilku turnusach :P:P

Link to comment
Share on other sites

No sorry bardzo, ale to, że jest to [U][I][B]tylko [/B][/I][/U]spaniel ma oznaczać, że może Ci wejść na głowę i masz nie brać się za jego wychowanie, bo to [U][I][B]tylko[/B][/I][/U] spaniel?
Bez przesady, z odpowiednim podejściem da się ułożyć spaniela lepiej niż niejednego psa innej rasy powszechnie uważanego za psa posłusznego. Wzorcowy spaniel jest żywiołowy, generalnie ruchliwy, lecz to nie oznacza, że go sobie nie podporządkujesz.
Nie słuchaj osób, które niekoniecznie mają pojęcie o tym, co mówią, bo znam wiele dobrze ułożonych spanieli, po prostu w niektóre należy włożyć trochę więcej pracy.
Takie jest moje zdanie na ten temat :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...