Jump to content
Dogomania

URAN - odżył po koszmarze...pojechał do DOMU. Trzymajcie kciuki żeby to był TEN DOM!


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='paulinken']Ja mam od lilki szablon na allegro, ale jak o tym pisałam to jeszcze była mowa, że prawie na pewno Uranek pojedzie do złotej wilgi.[/QUOTE]
Paulinken to musimy z niego korzystać :lol:.
Wczoraj rozmawiałam z Grażynką o Uranie. Ona mówi że on jest tam strasznie biedny. jest atakowany przez inne psy, bardzo się ich boi. Stąd jego ogólne przerażenie. W związku z tym nawet sprawę kastracji odłożyliśmy na później. Nie możemy go zabrać z boksu, wykastrować i później on wróci do tego samego boksu nie dość że z abażurem na głowie to jeszcze zupełnie inaczej pachnący. To byłby koniec Urana....
To jest wg Grażyny bardzo wrażliwy psiak. Bardzo potrzebujący człowieka. On tam się marnuje..... Błagam o ogłoszenia dla Uranka!!!!! On w nowym kochającym domu będzie prawdziwym TYSZAKIEM....

I jest ewentualnie szansa że gdyby się znalazł dom taki na 1000 % pewny to Uran mógłby kilka pierwszych dni poza schronem spędzić w DT w Tychach. Jednak jest to opcja tylko na kilka dni i póki nie będzie nic na milion procent pewnego to nie wchodzi w grę. Po Uran nie może wrócić do schronu. Jak już z niego wyjdzie to na zawsze......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dodałam dwa ogłoszenia (w życiu tego nie robiłam, więc liczę że wyszły ok ^^)
> [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=259054087&Guid=12dffca4-42a0-a20b-2687-d304ffff5d46"]gumtree[/URL]
> [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11205417_pilne_piekny_mlody_pies_do_przygarniecia.html"]ale gratka[/URL]

Wczoraj spotkałam się z koleżanką, która jest wolontariuszką w straży dla zwierząt ponieważ chciałam podpytać o to w jaki sposób szukają opiekunów dla zwierzaków, które trafiają do nich z interwencji i niestety ale Marta powiedziała, że od wielu tygodni mają z tym problem. Zauważyła, że ciężko idzie im znajdowanie domów dla szczeniaków, mimo że szczenięta "schodziły" im błyskawicznie. Jest przestój do tego stopnia, że rozwożą zwierzęta po zaprzyjaźnionych schroniskach, ponieważ brakuje miejsca na nowe znajdy przywożone z interwencji.
Ja liczę że to kwestia ferii zimowych, które na szczęście dobiegają końca za (chyba?) dwa tygodnie.
A w sobotę, jak naklejałam ogłoszenie Uranka tablicy pod sklepikiem osiedlowym to zaczepiła mnie jedna pani i powiedziała "dziecko, żywność drożeje, ludziom zaczyna brakować do końca miesiąca, kto weźmie odpowiedzialność za zwierze które wymaga jedzenia i opieki lekarskiej. Życze powodzenia bo piesek sliczny"

Tak czy siak trzeba próbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zlota_wilga']Dodałam dwa ogłoszenia (w życiu tego nie robiłam, więc liczę że wyszły ok ^^)
> [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=259054087&Guid=12dffca4-42a0-a20b-2687-d304ffff5d46"]gumtree[/URL]
> [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11205417_pilne_piekny_mlody_pies_do_przygarniecia.html"]ale gratka[/URL]

Wczoraj spotkałam się z koleżanką, która jest wolontariuszką w straży dla zwierząt ponieważ chciałam podpytać o to w jaki sposób szukają opiekunów dla zwierzaków, które trafiają do nich z interwencji i niestety ale Marta powiedziała, że od wielu tygodni mają z tym problem. Zauważyła, że ciężko idzie im znajdowanie domów dla szczeniaków, mimo że szczenięta "schodziły" im błyskawicznie. Jest przestój do tego stopnia, że rozwożą zwierzęta po zaprzyjaźnionych schroniskach, ponieważ brakuje miejsca na nowe znajdy przywożone z interwencji.
Ja liczę że to kwestia ferii zimowych, które na szczęście dobiegają końca za (chyba?) dwa tygodnie.
A w sobotę, jak naklejałam ogłoszenie Uranka tablicy pod sklepikiem osiedlowym to zaczepiła mnie jedna pani i powiedziała "dziecko, żywność drożeje, ludziom zaczyna brakować do końca miesiąca, kto weźmie odpowiedzialność za zwierze które wymaga jedzenia i opieki lekarskiej. Życze powodzenia bo piesek sliczny"

Tak czy siak trzeba próbować.[/QUOTE]
Piękne dzięki za ogłoszenia:lol:. Zawsze to nam daje szanse na znalezienie domku.
Rzeczywiście teraz z adopcjami nielekko ale na dobrą sprawę dla kogoś kto chce psiaka to każdy czas jest dobry a dla kogoś kto nie chce to każdy zły... Musimy liczyć że jakieś serce mocniej zabije dla Uranka.
I masz rację - tak czy siak trzeba próbować :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się nad jednym...
Może wykupić ogłoszenie? W dzienniku Metro. Poprosiłam o cennik z ich biura reklamy. Wybrałabym opcję od poniedziałku do czwartku.
I teraz pytania dwa:
1. tylko warszawa
czy
2. dwa inne miasta -> które?
Co radzicie?
[URL]http://img189.imageshack.us/i/ogloszeniev.png[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...