Jump to content
Dogomania

Jamniczka BARDZO chora - proszę o wsparcie, bazarki na leczenie! Słowisia za TM


Basia1244

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cosik wiem.... Pani ma dzwonić jutro i chciała zabrać jutro jamnisię, ale ta postanowiła, ze od dzis bedzie prawdziwą suką i musi jeszcze chyba zostać kilka dni u Ulv, bo pani ma psa. A pewnie trudno było by ich odseparować w 1-pokojowym mieszkaniu. Jutro będzie decyzja.

Link to comment
Share on other sites

Słowik ma ciagle fatalne wyniki wątrobowe, a do tego dopiero teraz tak naprawdę odbudowuje strawioną przez organizm tkankę- ona miała nawet cofnięte dziąsła, o zanikach mięśni nie mówiąc!!! W takim stanie operacja może być zrobiona tylko jeśli jest konieczna do ratowania życia, wiec na razie sterylka nie wchodzi w grę, bo byłoby to głupim narażaniem życia suni....

Link to comment
Share on other sites

Jak Magda do mnie zadzwoniła wczoraj z tą radosną wiadomością (że jamnisia ma cieczkę) to na szczęście leżałam, bo inaczej przewróciłabym się z wrażenia. Jedyne dobre w tym wszystkim to to, że cieczka pojawia się w momencie, gdy pies zaczyna czuć się na siłach do rozrodu! Wniosek taki, że jamnisia zdrowieje! I to jedyne pocieszenie w tej sytuacji. A ponieważ nie da się jej teraz sterylizować, to trzeba rozważyć za kolejne 4 - 5 miesięcy zastrzyk hormonalny (o ile nie będzie przeciwwskazań innych) - te cieczki to niestety koszmar jest.

Link to comment
Share on other sites

Na razie to raczej szansa na DT, niż na DS.

Cieczka mija spokojnie, Słowik co prawda byłaby i może na jakieś "rozrywki" chętna, ale Maciek zachowuje się jak prawdziwy pies ogrodnika- pilnuje zazdrośnie swojej suczki (no właściwie to wszystkich suczek), ale biedak zupełnie nie wie, co powinien zrobić, żeby uszczęśliwić wybrankę. Maciuś jest oczywiście już wykastrowany, a że chyba nigdy nie miał okazji zostać "prawdziwym mężczyzną", to nie ma nawyków- i w efekcie widać, że się biedak zastanawia "coś powinienem chyba zrobić, ale co?" ;)

Kupiłam Słowicy olej z ostropestu za 17 zł, serek biały kosztował nas ostatnimi czasy w sumie ok 25 zł; muszę kupić Essentiale, bo się skończyło i definitywnie skończyły nam się puszki.... W związku z tym jestem zmuszona niestety do żebrania......
:modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...