Jump to content
Dogomania

Balti juz w DS :), wiec jednak cuda sie zdazaja! Kolejna dobra akcja :)! Dzieki! :)


P78

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']do końca listopada ma opłacone chyba :(

telewizja się wypięła na Baltazara...[/QUOTE]

Baltazar przyjechał 16 października, do 16listopada za hotel wyszło 450zł do tego za leki zapłaciłam 78zł. Na razie dostałam tylko 110zł. Dziewczyny obiecały że będą
zbierać ale nie wiem jak im idzie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem, po odcieciu mnie od swiata i neta... :)

mru to nie bylo tego Teleexpresu??? Wczoraj gadalam z Kalina i mowila, ze ma byc, i ze to spora nadzieja, cholera :(
W gazecie tez nie poszlo dobrze, zeszzzzz!
Z tego co wiem to marnie z kasa na Baltazara :(... Nie wiem jak pomoc Kalinie...:(

Slyszalam od Bozenki Mimisi, ze jakis pan chcial dac dom, ale chyba tylko do stycznia :(
mru czy Ty cos wiesz? To przez Vive ten Pan moze...?

Fajnie, ze ta sunka onkowata, co ja wstawilas na strone znalazla dom w Poznaniu :)!
Zeby i Jemu sie poszczescilo, taki cudny pies...:-(

Link to comment
Share on other sites

tak, ten pan go wypatrzył na naszej stronie i chce pomóc jak może... oby coś z tego wyszło, chyba pani Kalina miała dziś dzwonić do tego Kuby :)

Teleexpressu nie było :( mówili, że może w piątek... biedny tyen pies :/

ktoś był też ze strony Vivy chętny pomóc finansowo, 50 zł miesięcznie - zawsze coś...!

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko, ze to taka krotka pomoc, bo pies sie przywiaze i co dalej :(...
Mam wrazenie :), ze mowila cos tez o jakiejs kobitce, ale moze mi sie juz miesza... :)

A widzialas tego cudnego kaukaza, ktorego w Minsku tez Kalina znalazla??? Jest gdzies watek... Evita zakladala na prosbe Kaliny... Strasznie mi go zal :(

Wczoraj tez slyszalam od Kalinki, ze pod jakims tam supermarketem u nich blaka sie sunia, ktore miala doczepione do szyjki i ogona puszki po piwie!!!!!!!!!!!!!! Ta sunia ma gdzies ukryte male!!! :placz: Brawo Minsk, pomyslowi ludzie:mad:! Dziewczyny tam walcza z wiatrakami!!! :-(:-(:-(

Przekaze im dwie (jak na razie dwie) budki dla kotow, dzis bede rozmawiala ze znajoma pania w tej sprawie - sytuacja kotow tam jest tez tragiczna! - sama mam od dziewczyn dwa koty z Minska..., ale kolejne przybywaja :(

Link to comment
Share on other sites

Oli Komecie to ja o nim mówiłam... ona nie bywa w tych okolicach chyba. niby miała na psa miejsce ale zaraz jednak już nie... komu ona go zgłaszała???????? hyclowi????????

pod Tłuszcz nie jedziemy ja tam psów nie mam i chyba bym nie była mile widziana nawet... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Olka go dzis zlapala, ale tego ze Stanislawowa, to ten sam :)? Jezeli tak, to ma w aucie teraz jakiegos ze zlamana lapa i jedzie z nim do Bobrowca, na Mazowiecka do weta.
Na szczescie juz bezpieczny!

Hehe taaaa, ja w sumie tez juz chyba :), ale ja nie mowie pod "ten" Tluszcz :), tylko cos mi Abra mowila o szczenietach i mamusi...
Zreszta niestety ja tez nie pojade, bo mi cholera drugi kot zapadl na wirusa, a kasy zero na leki :( Bede kombinowala u kogo ublagac leczenie :( albo chociaz pozniejsza oplate...

Puchy macie dla Dymin na Ursynowie :) - dzis dzwonilam do Pawla, moze wiesz juz :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Czy Baltazar ma mozliwosc bycia NADAL w tym hoteliku w ktorym jest?
Kalina wspominala, ze chyba tylko na jakis czas :( Czy to sie zmienilo???
Bardzo zalezy mi na odpowiedzi jak najpredzej...
Czy chodzi tylko o oplaty czy tez o miejsce lub nawet nowy hotelik...???

Baltazarku trzymaj sie, ciotki kombinuja :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Paulina, dzieki za info o Baltazarku:)

Deklaruje 50 zl miesiacznie na Baltazara. to byla moja deklaracja na Kubusia, ale nie doczekal kolejnego miesiaca w hotelu:( Moze jeszcze ktos w Kubusiowych deklarowiczow tez zdecyduje sie przeniesc deklaracje.
poza tym - jesli ofiarodawc sie zgodza - to pozostala kasa ze zbiorki na Kubusia przejdzie na Baltazara

a On nie moze zostac dluzej w tym hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...