Jump to content
Dogomania

Nie ma już Cacka.


Onaa

Recommended Posts

Wśród 600 schroniskowych psów, przerażony, dominowany przez inne psy, czeka Cacek.

Nieśmiało wychyla się z budy, prosi o dom.

Do schroniska trafił po utracie swojego opiekuna.

Już tyle czeka, a nikt go nie widzi :(.

Tam nie ma szans na dom, nie ma szans na nic.

Nikt się nim nie interesuje, nikt mu nie pomoże.

A ja nie umiem mu pomóc :(.

Mogę tylko założyć ten wątek, i prosić chociaż o chwilkę uwagi dla Cacka ...

[B]Mam takie informacje o piesku.[/B]
[B][SIZE=2]Trafił do schroniska po stracie opiekunki w maju 2007r. , miał wtedy 4 lata, czyli jest tam już ponad 3 lata :(.
I nic, żadnej szansy na dom :(.
Mix pudelka, średni, drobny, [/SIZE]czarno-szary.[/B]
[B]To łagodny kochany psiak.
[/B][COLOR=Red][B][SIZE=2]Jest bardzo zdominowany w kojcu :(.
[/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B][SIZE=2]Na widok osoby, która go raz odwiedziła gdy zobaczył, że go woła to dosłownie oszalał ze szczęścia, lizał ją po twarzy.
On prosi : bądź moim człowiekiem !!!
[/SIZE][/B][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=Black][B]Bardzo pilnie potrzebuje domku. Albo chociaż DT.

Nie zostawiajmy go tak samemu sobie :(.
[/B][/COLOR][/SIZE]


[IMG]http://images41.fotosik.pl/345/300ec08d650bb71c.jpg[/IMG]

[IMG]http://images47.fotosik.pl/350/df23a9aea2a2e29fmed.jpg[/IMG]


[IMG]http://images35.fotosik.pl/185/e27085d5f4d6a6ff.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/345/637cd2b9e3969da8.jpg[/IMG]

[B]Prosze, pomóżcie mu znaleźć dom :modla:.


[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cudo.on jest ostrzyżony aktualnie? w jakim mniej więcej wieku? piesek jest z pudelków srednich ?[waga mniej więcej..]-tu było troche chętnych na kudłacze, może i Cacek sie załapie,
,a wstawiłas go na pudelki?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudelki-i-pudelkowate-w-potrzebie.-PROSIMY-O-OG%C5%81OSZENIA/page308[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cacek nie jest młodziakiem niestety :(. Ma ok. 5 lat, tak pisze na stronie schroniska.
Na pudelkach już jest. Chociaż takim typowym pudelkiem to chyba raczej nie jest, to taki mix pudelka.
Jest średniej wielkości, koloru czarnoszarego.
Jest grzeczny, kochany, czysty i posłuszny.
Niestety jest dominowany w boksie. Biedak nie ma szans żeby go ktoś wypatrzył w schronisku :(.

Link to comment
Share on other sites

dlatego wlasnie jestem :)
na popularnych watkach, zawsze ktos pomoze, cos wymysli
wiecej potrzebuja nas te zapomniane wlasnie.

fotki jako takie sa do ogloszen, psa widac ladnie, tylko tak szaro tam, brzydko...
trzeba zaczac od pierwszej serii oglaszania. nie czekajac na sprawdzenie obecnosci psa, jesl ito ma kilka tyg zajac.

bo zapewne on tam jeszcze jest
sprawdzac mozna, jak juz ds bedzie czekal jakis

Dogo, Ty pewnie na kilku stronach go oglosisz
ja moge na niewielu bardzo, ale zawsze cos

potrzeba tekstu do ogloszen ckliwego. kto ma wene tworcza?

Link to comment
Share on other sites

Tylko potrzebuje więcej o nim wiedzieć. Czekam, może ktoś z osób kto chodzi tam do schroniska zerknie na psiaka, zobaczy jak on sobie tam daje radę.
A zdjęcia są no takie jak na możliwości schroniskowe. Tam pies nie wychodzi na spacer, siedzi tylko wystraszony schowany w budzie, to go i mało co widać. Obcięty, może troszkę jak odrośnie mu sierść to będzie fajniej wyglądał, ale znowu jak to kudłacz w schronie to zaraz będzie brudny i skołtuniony. Mam jego zdjęcia z zimy to wyglądał bardzo biednie :(.

A adopcja ze schroniska, przy tylu psach, tam to raczej będzie bardzo marnie z tym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Tylko potrzebuje więcej o nim wiedzieć. Czekam, może ktoś z osób kto chodzi tam do schroniska zerknie na psiaka, zobaczy jak on sobie tam daje radę.
A zdjęcia są no takie jak na możliwości schroniskowe. Tam pies nie wychodzi na spacer, siedzi tylko wystraszony schowany w budzie, to go i mało co widać. Obcięty, może troszkę jak odrośnie mu sierść to będzie fajniej wyglądał, ale znowu jak to kudłacz w schronie to zaraz będzie brudny i skołtuniony. Mam jego zdjęcia z zimy to wyglądał bardzo biednie :(.

A adopcja ze schroniska, przy tylu psach, tam to raczej będzie bardzo marnie z tym.[/QUOTE]

Najlepiej zadzwonić do schronu i spytać.
kier 48 384 77 73 - dzwonić w dniach roboczych od 8 do 14...dzwonić wytrwale !!!
Kierowniczka jest fajną osobą, powie co wie...

Link to comment
Share on other sites

Tam jest 600 psów, wątpie czy wie o każdym psiaku, i czy zajmuje się adopcjami, szukaniem domów i sprawdzaniem ich, miałam nadzieję że może ktoś z wolontariuszy pomoże, zabierze psiaka na spacer, zrobi zdjęcia. To zupełnie co innego, jak ktoś tak osobiście prywatnie się psem zainteresuje.

Link to comment
Share on other sites

I dlatego prosze o pomoc bo ja nie jestem na miejscu i nie dam rady nic zrobić. A to taki uroczy piesek. Tylko że on taki niepozorny wśród tylu innych schroniskowych piesków, a jeszcze jak ciągle schowany ze strachu przed innymi psami z boksu to nikt go nie zobaczy. A był przecież domowym na pewno kochanym pieskiem i marzę żeby dostał szansę na ponowne takie życie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...