Jump to content
Dogomania

Szkielet psa !Stareńkie,pinczerowate cudo - JUŻ W DOMKU STAŁYM ! :)


Borówka16

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Borówka16']Pan to osoba mieszkająca niedaleko gdzie błąka się pies.
O tym ,że owy pan chce psiaka pani Aneta dowiedziała się od sąsiadki ,której to mówił przy okazji spotkania się w sklepie.
Więc to jest coś w stylu "sąsiadka - sąsiadce".
Teraz musimy wyczekiwać spotkania z tym panem...inaczej się nie da :([/QUOTE]
A nie można tą samą drogą pozyskać namiaru/ kontaktu na pana i np. zadzwonić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']A nie można tą samą drogą pozyskać namiaru/ kontaktu na pana i np. zadzwonić?[/QUOTE]
Majquś ,właśnie się staramy ,ale to jest tak ,że p.Anetka dowiedziała się o tym od sąsiadki ,której tam ten pan mówił ,że chce psiaka ,aczkolwiek ta sąsiadka faceta zna tylko z widzenia :roll:
Za to sąsiadka tej sąsiadki zna go dość dobrze , ma na niego namiary ,ale niestety teraz wyjechała pilnować wnucząt :-(:roll:
Nic tylko czekać :-(

[quote name='nika28']Borówka, nie strasz :diabloti:[/QUOTE]
Dlaczego ? :razz::diabloti::diabloti::diabloti:
Ja bardzo lubię straszyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Kunda']jesli lapanie psiura planujecie na weekend to ja też sie pisze:cool3: o ile kogos jeszcze potrzebujecie :)[/QUOTE]
Potrzebujemy , jasne :multi::loveu:
Odezwę się jak dogadamy się z faciem ;)

[quote name='Ania i Kajber']Trzymam kciuki za ekipę łapaczy i życzę powodzenia.[/QUOTE]
Dziękujemy Aniu :)

[quote name='Marycha35']Boróweczko łapać będziemy każdego zwierza, pod warunkiem, że się nie da!:evil_lol: CZekamy z kumpelą Martuszką na wieści kiedy to odłapujemy Huskyego:crazyeye:[/QUOTE]
Haha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A jakiego husk'ego ?
Mówisz o tym co koło mnie latał ? (wyjaśnienie na wątku o nim ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Ale dokładnie to kiedy łapiemy, jutro?[/QUOTE]

[quote name='jezzbel']Cześć Dziewczyny, nie będzie mnie już dzis przy komputerze a cały czas śledziłam czy zostaje ustalona godzina. Jeśli coś bedziecie mieć możecie wysłać smsa na numer 505027697.[/QUOTE]
Dziewczyny dziś nie możemy niestety łapać ,bo nie mamy gdzie psa umieścić :(

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie , łapanko będzie jutro :multi:
Dzwoniła do mnie p.Anetka i...:loveu:
Kilka domków jest na psiaka chętnych ,w tym jedna Pani ,która ma już swojego psiaka - staruszka.
Ona go chce ,ale raczej na DT ,bo nie wiadomo jak będzie z dogadaniem się psów.
Pani jutro oczywiście też będzie łapać z nami ;)
Dzwoniłam do wszystkich ,którzy podali swoje telefony , 100% obecność zadeklarowali:
*p.Anetka
*Pani ,która da DT psiakowi
*Nika28 (ewentualnie na 2 turę)
*Eliza - moja znajoma ( na 2 turę będzie)
*Koleżanka Elizy (na 2 turę będzie)
*Marycha55 (na 1 turę)
*Koleżanka Marychy55 (na 1 turę)
*Magda z FFA (niepewne)
*Shani (cały dzień :) )
*Jazzbel (raczej 1 tura i troszkę ,bo o 15 musi się zmyć)
*Mąż Jazzbel (raczej 1 tura i troszkę ,bo o 15 musi się zmyć)
*Kunda (cały dzień :) )
*Teqquila (?)
*Mąż Teqquili (?)
[B]
Proszę wszystkich ,którzy nie podali swoich telefonów ,a zadeklarowali na wątku chęć łapania o telefon do mnie :
[COLOR=Red]513-14-59-53[/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ,
Spotkałybyśmy się wszystkie przy Pałacu Młodzieży , to jest ul.Wyszyńskiego ,ale kilka bloków dalej gdzie lata pies jest już Maratońska.
Tylko właśnie nie wiem ,o której mamy się umówić ? :roll:
Bo część z Was może w godzinach raczej południowo-rannych ,a część w wieczornych.
Zastanawiam się czy dwóch tur nie zrobić , jedna byłaby o 12 , a druga o 14:30.
Są też osoby co mają do dyspozycji cały dzień , dlatego robię te godziny w dość bliskich odstępach czasowych ,żeby te osoby mogły zostać w przypadku jakby w pierwszej turze psiak nie został złapany.
Jeśli każdy dałby radę to proszę o wzięcie smyczy - być może będzie tak ,że najpierw rozdzielimy się np.po 2 osoby i będziemy go szukać...
Co o tym myślicie ?

[CENTER]***
Dodzwoniłam się do Jazzbell ;)
z Shani też gadałam - szczegóły w poprzednim moim poście.
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Boróweczko mnie takie rozwiązanie się podoba i pasuje. Będę z kumpelą o 12 przy tym Pałacu Młodzieży, choć nie mam pojęcia gdzie to????? Przy Wyszyńskiego, ale ile, w jakich okolicach?:crazyeye:[/QUOTE]
Marysiu , to jest niedaleko krańcówki tramwajowej , a jak na krańcówce się ludzi spytasz gdzie jest Pałac Młodzieży to każdy będzie wiedział o co chodzi ;)
A czym jedziesz ?
I jeszcze nie wiem czy nie lepiej o 11 , bo rozmawiałam przed sek. z p.Anetą i mówiła ,że wczoraj psiak latał koło 11.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dziekóweczka, przybędę swoim srebrnym rumakiem, hi. Dobra, czekam spoczko na ostateczną wersję. Choć myślę, że 12 jest ok. A może zabrać na tę łapankę jakiegoś naszego psiura?Może w ten sposób tamten Dzwoniec się ośmieli podejść????[/QUOTE]
Ok , no to niech zostaje już ta 12 :)
Właśnie niestety nie wiem jaki on do psów :(
Mój na pewno odpada ,bo albo atakuje inne psy ,albo się ich boi - zależy co do jakiego psa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...