Jump to content
Dogomania

Simba – piękna onka po przejściach-ma dom!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co ze sterylka Simby? Czarodziejka umówiła juz termin ?

A ja juz zrobiłam obiecany bazarek dla Akcji Sterylkowej, moze zajrzycie ?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195617-Kilka-ciep%C5%82ych-rzeczy-w-rozm.42-oraz-szale-ksi%C4%85zki-na-Akcje-Sterylkow%C4%85-do-11.11[/url].

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz zapytuję o sterylkę? Kiedy mogę się umówić?
Simba poczuła się już na tyle pewnie, że wychodzi na jaw jej prawdziwy charakter. Podejrzenie o agresję mogły być uzasadnione, gdyż Simba mając autorytet przed pyskiem - Portos w tym przypadku - idzie za jego intencją. Kiedy on stary warknie na Arona, ona go dopada i tarmosi bez pardonu. Ciężko jest ją odczepić, tak mocno wpija się w sierść. To jest niestety paskudna cecha. W stosunku do ludzi jest łagodna. Patrzy bezradnie, kiedy na nią krzyczę i kiwam palcem, kijem i smyczą, że nie wolno atakować. Wciąż waruje przy drzwiach, cieszy się na nasz widok, na łąki wychodzi bez podpięcia, trzyma się stada, słucha komend, ale niestety - atakuje koty i atakuje ofiary, czyli psy, które w jakimkolwiek konflikcie są słabsze. Przykład Portosa i Arona, albo Arona i Bejka, który warczał, bo chciał leżeć na wycieraczce. Aron warknął na Beja, Bej jest mały, więc Simba jego zaatakowała. Kiedy Carmen podeszła do miski Daszy, która akurat jadła i warknęła na nią, Simba zaatakowała Carmen.
Jest suką bardzo czują, stróżującą, niespokojną, wiecznie zainteresowaną wszystkim dookoła. Ma problem z przybraniem masy i wynika to chyba z jej ruchliwości. Nie zje ze swej miski, tylko biega dojadać i podkradać od innych. Kiedy ją podpięłam do drzewa i postawiłam gar, żeby w spokoju się najadła, to pruła pysk, płakała i nic nie ruszyła, kiedy odpięłam, poleciała obwąchać wszystkie puste miski, żeby wreszcie dopaść do swojej, zjeść troszkę i znów na przegląd polecieć.
Nie nadaje się absolutnie do kojca, bo przeraźliwie płacze. Musi chodzić wolno, wtedy jest posłuszna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Czarodziejko, zadzwon do Zosi, ona tu decyduje, a ja nie chce się za bardzo wcinac. Simba jest w kolejce do częsciowego zwrotu za sterylke. Tylko najpierw ona musi sie odbyc, wszystko tak jak w przypadku Kory. Oczywiście potrzebna faktura.[/QUOTE]
No to umawiajcie na sterylkę. Ja już pisałam, ze ok. Nie wiem jak będzie z kasą, ale jak tak uwa zacie,.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Zosiu, ja robię tak: wiozę na sterylkę, dziewczyny ją wycinają, wystawiają fakturę i trzeba ją uregulować. Na kogo ma być faktura? Potem, tak, jak wspomniała Bela51 - można ubiegać się o refundację kosztów - ok 75% chyba, więc nadwyżka byłaby zwrócona.[/QUOTE]

[B][SIZE=3][COLOR=#48d1cc]Nowe konto!! Faktury na :

[/COLOR][/SIZE][/B][CENTER][B]Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt[/B]
[B]ul. Rynek 3[/B]
[B]27 - 600 Sandomierz[/B]

[B][FONT=&quot]NIP:[/FONT][/B][FONT=&quot] 864-17-77-063[/FONT]

Bank Spółdzielczy
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=darkgreen]98 9429 0004 2001 0014 6001 0002[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=darkgreen][SIZE=3]tytuł:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=darkgreen][B][SIZE=4]"'Nick' - akcja sterylizacja"[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="#ff0000"][B]Przepraszam za offa.
Zapraszam wszystkich serdecznie na bazarki dla tarnobrzeskich psiaków
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195909-Firmowe-bluzki-bluzeczki-spodnie-rybaczki-spódnice-buty-i-inne-Do-17.10-20-00"]Firmowe bluzki, bluzeczki,, spodnie, rybaczki, spódnice, buty i inne[/URL]
oraz
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195857-Dla-pieska-i-kotka-nowiutkie-zbieramy-na-dług-hotelowy-bazarek-do-15.11.2010r.-20.00"]Szarpak, miseczka, bidon dla psiaka na wycieczki i inne.[/URL][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...