Jump to content
Dogomania

Krajowa KROSNO 16.07.2006 r.


AnkaW

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotal']Z tego co wiem to jednak nie masz tak prosto. Bo w kingach jest pomylkowo jeden cavalier.[/quote]

Dorota, wiem o tym :)Sama z właścicielką tej drugiej suczki to wyjaśniałam . Ale muszę powiedzieć, że odpowiedzi z oddziału nawet szybko przychodzą.
Za to ty masz fajnie :) Dwie suczki, obie twoje :) Wszystko zostanie w rodzinie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Macie gdzieś ulotkę ile za 1 i 2 psa??
Bo pasowałoby w końcu jutro zapłacić. :cool3: Wolałabym nie płacić na wystawie. :roll:[/quote]
[FONT=Arial]opłata wniesiona po terminie zgłaszania psów oraz w dniu wystawy[/FONT][FONT=Arial]

100 zł
[FONT=Arial][/FONT][/FONT]

To ze strony oddziału

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Dorota, wiem o tym :)Sama z właścicielką tej drugiej suczki to wyjaśniałam . Ale muszę powiedzieć, że odpowiedzi z oddziału nawet szybko przychodzą.
Za to ty masz fajnie :) Dwie suczki, obie twoje :) Wszystko zostanie w rodzinie ;)[/quote]
Tylko ze ja zglaszalam 2 buldozki i 3 kingi( i za tyle zaplacilam). Dostalam list ze przyjete sa 4 psy.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Zglaszalam przez formularz na stronie. Dostalam na skrzynke mailowa 5 potwierdzen, tylko ze bylo bez nazw psow. W poprzednim tygodniu zobaczylam ze ilosciowo w kingach sie zgadza tylko ze byla w innej klasie, a ze byla tez jedna w klasie to nie robilam problemow. A pozniej dostalam list z 4 potwierdzenia. Akurat ta brakujaca suczka moge zrobic to pozniej, tylko musze odzyskac pieniadze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Mój Nando CWC, NPwR,BOB I BOG-2
:laola:

[IMG]http://img107.imageshack.us/img107/2707/nandoresbogbw2.jpg[/IMG]

I skromniej cirneco, Rudi CWC, NPwR a Kerttu CWC, NSwR i BOB :)[/quote]

buziaki dla NADO i spółki :D:D

mam kilka fot z finałów twojego malca :D:D jak przegram na komp to ci prześlę :D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...