Jump to content
Dogomania

Krajowa KROSNO 16.07.2006 r.


AnkaW

Recommended Posts

A ja dalej nie wiem. Zglosilam elektronicznie i przeslalam na e-maila rodowod. Nie potwierdzilam telefonicznie (bo nie maja dyzuru we wtorki, wiec po co termin do wtorku??!!!!!) Zadzwonilam do nich dzisiaj powiedzieli ze oni nie wiedza zebym zadzwonila w poniedzialek :shake: W planie sedziowania jestjeden pies w mojej klasie, jestem ciekawa czy to my OBY!!:-( :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lavanara']A ja dalej nie wiem. Zglosilam elektronicznie i przeslalam na e-maila rodowod. Nie potwierdzilam telefonicznie (bo nie maja dyzuru we wtorki, wiec po co termin do wtorku??!!!!!) Zadzwonilam do nich dzisiaj powiedzieli ze oni nie wiedza zebym zadzwonila w poniedzialek :shake: W planie sedziowania jestjeden pies w mojej klasie, jestem ciekawa czy to my OBY!!:-( :-([/quote]

No to obyś nie miała tak jak ja, bo na prawde coś jest nie tak z tą organizacją, ja tez zobaczyłam na spisie ilosciowym psów, ze jest jeden pies w klasie mojego i myslałam, ze to mój, ale potem napisałam maila, zeby się upewnic i odpisano mi ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, ze przykro nam ale psa nie ma w spisie!!!, Mimo, ze wysłałam zgłoszenie z ich strony 2 dni przed upływem terminu, a opłate i skan rodowodu wysłałam na maila 4go lipca. I oczywiscie Nowy Sącz tez mi odpadł, bo zgłoszenia były tylko do 5go. Także jestem bardzo rozczarowana ta wystawa a raczej organizacją tej wystawy:angryy: :angryy: :angryy: !!!.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamel']Tak mało psów? fajnie:razz: . A może ktoś napisać coś o tej wystawie? gdzie się odbywa itd?[/quote]

Kamel, to powyzej to Twoja wypowiedz z dzis z godz.12.00..
Podobno nic nie wiedziałas o wystawie, a nagle twierdzisz ze zgłaszałas na nią psy ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Bo zgłosiłam psa 2 lipca, i nie było jeszcze na stronie ilosciowego spisu psów, dopiero dziś wieczorem sprawdziłam, ze był jeden pies w klasie otwartej myslałam, ze to mój, ale nie. Bo na maila mi odpisano, ze nie zostało przyjęte moje zgłoszenie, mimo, ze wysłałam opłate i wszystkie dokumenty przed terminem. A co do tego, że pytałam o informacje o tej wystawie to prawda, bo nigdy w Krośnie na wystawie nie byłam, chciałam poprostu sie czegos wiecej dowiedziec na jaka wystawę zgłosiłam psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamel']Bo zgłosiłam psa 2 lipca, i nie było jeszcze na stronie ilosciowego spisu psów, dopiero dziś wieczorem sprawdziłam, ze był jeden pies w klasie otwartej myslałam, ze to mój, ale nie. Bo na maila mi odpisano, ze nie zostało przyjęte moje zgłoszenie, mimo, ze wysłałam opłate i wszystkie dokumenty przed terminem. A co do tego, że pytałam o informacje o tej wystawie to prawda, bo nigdy w Krośnie na wystawie nie byłam, chciałam poprostu sie czegos wiecej dowiedziec na jaka wystawę zgłosiłam psa.[/quote]
A czy dostałaś potwierdzenie mailem z oddziału, że ci psa przyjęli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamel']Bo zgłosiłam psa 2 lipca, i nie było jeszcze na stronie ilosciowego spisu psów, dopiero dziś wieczorem sprawdziłam, ze był jeden pies w klasie otwartej myslałam, ze to mój, ale nie. Bo na maila mi odpisano, ze nie zostało przyjęte moje zgłoszenie, mimo, ze wysłałam opłate i wszystkie dokumenty przed terminem. A co do tego, że pytałam o informacje o tej wystawie to prawda, bo nigdy w Krośnie na wystawie nie byłam, chciałam poprostu sie czegos wiecej dowiedziec na jaka wystawę zgłosiłam psa.[/quote]

Rozumiem :).

Ale myslę, ze nie ma co się czepiac organizatorów, organizacji itd. W sumie to jest nasz wystawców biznes by zgłosic się skutecznie. Ja zawsze zgłaszam elektronicznie, i nigdy przez formularze, bo raz ze im niedowierzam, a dwa ze wystawiam po kilka psów ( w krosnie 4) i nie mam cierpliwosci do wypełniania kilku formularzy. I zawsze mam stresa czy psy przyjete czy nie. Dotychczas zawsze sie udawało, ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.. I bede winic tylko siebie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamel']Nie :shake: , tylko jak wysyłałam zgłoszenie z ich strony to był komunikat, ze zgłoszenie zostało prawidłowo wysłane:( i co z tego, jak mnie jakimś cudem zagubili:-( .[/quote]
Ja dostałam coś takiego na maila z Oddziału Krosno:

[FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Arial]Bardzo Dziękujemy za zgłoszenie psa na naszą wystawę. Zapraszamy do Krosna w dniu 16 lipca 2006. Sędziowanie psów w ringach rozpocznie się o godzinie 10:00.[/FONT][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Arial][SIZE=5][FONT=Arial][B]P[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Arial][SIZE=5][FONT=Arial][B]roponowana Obsada Sędziowska:[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/B]



[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Grupa I owczarki niemiecki[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]

[CENTER][I][I]pozostałe[/I][/I]
[CENTER]Grupa II
[I][I]pinczery, sznaucery[/I][/I]
molosy gładkie
Grupa III
[I][I]Grupa IV[/I][/I]
Grupa V
[I][I]Grupa VI[/I][/I][/CENTER]
[/CENTER]
[I]
[/I]

[CENTER]Grupa VII
[CENTER][I][I]Grupa VIII[/I][/I]
Grupa IX
[I][I]Grupa X[/I][/I][/CENTER]
[/CENTER]
[/SIZE][/FONT]



[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]I. Magdziarska[/SIZE][/FONT]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]E.Giczela, G. Robak[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]J. Niciewicz[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]E.Giczela[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]P[/SIZE][/FONT]. Rechanek
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]K. Nitka[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]M. Wieremiejczyk - Wierzchowska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A. Szutkiewicz[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]M. Wieremiejczyk - Wierzchowska,[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]

[CENTER]A. Paciorek[/CENTER]
[/SIZE][/FONT]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z. Nocoń[/SIZE][/FONT]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]M. Świętoń[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]P[/SIZE][/FONT]. Szemraj
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]P[/SIZE][/FONT]. Rechanek[/CENTER]


[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Opsada sędziowska może uledz zmianie[/FONT][/SIZE][/FONT]
[B][B][FONT=Arial][SIZE=5][FONT=Arial]Opłaty zgłoszeniowe:[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/B]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]pierwszy pies[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]

[CENTER]każdy następny
[CENTER]opłata dla szczeniąt
opłata wniesiona po terminie zgłaszania psów oraz w dniu wystawy[/CENTER]
[/CENTER]
[/SIZE][/FONT]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]60 zł[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]

[CENTER]40 zł
[CENTER]15 zł
100 zł[/CENTER]
[/CENTER]
[/SIZE][/FONT]


[CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Arial]Klasa weteranów, Interchampiony oraz psy ras polskich[/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Arial]

[CENTER]bez katalogu bezpłatnie pod warunkiem doprowadzenia do oceny[/CENTER]
[/FONT][/SIZE][/FONT]

[CENTER][B][I][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial][B][I]Termin przyjmowania zgłoszeń do 4 lipca 2006 roku[/I][/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER]
[B][I][FONT=Arial][SIZE=4][FONT=Arial]

[CENTER][I][B]Opłaty prosimy wpłacać na konto nr: PKO BP O/Krosno 19102029640000650200034587[/B][/I][/CENTER]
[/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/B]

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][FONT=Arial][B][I][B][I]Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy[/I][/B][/I][/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[B][I][FONT=Arial][SIZE=6][FONT=Arial][B][I]ORGANIZATORZY[/I][/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][/B]

[/FONT][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Ja dostałam coś takiego na maila z Oddziału Krosno:

[FONT=Arial][SIZE=3]...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman]No to Ci zazdroszcze, bo ja nic takiego nie dostałam, a bardzo chciałam być na tej wystawie. Od tej pory nigdy w zyciu nie zgłosze psa przez maila ze strony:shake: .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']A ja właśnie dostałam takie coś. Zawsze zgłaszam psa przez formularze , jeśli tylko są i jak dotąd nie miałam problemów z tym.
Mam tylko nadzieję, że ten jeden cavalier w otwartej to mój .[/quote]

Cavisia, ja poki zgłaszałam 1 psa tez zgłaszałam przez formularz. Teraz poprostu nie mam na to czasu i cierpliwosci.. Wole z psami poganiac po polach w weekendy zamiast stukac formularze :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam wczoraj zapytanie mailem i dostałąm potwierdzenie z numerami katalogowymi psiaków.
Wysyłałam zgłoszenie mailem, ale nie formularzem, bo mi się nie chce tego wypełniać. Mam gotowe formularze, na których zmieniam tylko nazwę wystawy, na którą akurat zgłaszam psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Ja też wysłałem zgłoszenie poprzez formularz ze strony www 2 lipca i psa przyjęto.
Sama wystawa odbywa się na stadione (Bursaki). Ringi standardowej wielkości, na trawie. Jak to na stadionie, przy ringach nie ma cienia. Cień można znaleźć na obrzeżach pod drzewami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Lavanara, szkoda, że was nie przyjęli :shake: . Nas przyjęli, przed chwilą dostałam maila, że ta jedna, jedyna cavalierka to moja. Szkoda, że żadnej konkurencji nie mam. Trudno.[/quote]
Z tego co wiem to jednak nie masz tak prosto. Bo w kingach jest pomylkowo jeden cavalier.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...