Jump to content
Dogomania

Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O widze ze nikt dzis do Dimka nie zagladal:(
Dzisiaj zDimciem byłam znowu na spacerku spusciałam ze smyczki i biegł po lasku skakał pzre zgalezie i na akzde przywolanie wrcała is zedł pzrzez chwile przy nodze pOprostu cudo nie pies
On nie moze dlugo byc w schronie

Ach gdyby nie rodzice....

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że ludzie byli nieodpowiedni (skoro go oddali :angryy: ). Chodzi mi tylko o to, żeby tym razem nie ułatwiać wszystkiego za wszelką cenę rodzinie deklarującej chęć przygarnięcia Dimka. Wtedy o ile mnie pamięć nie myli i adopcja była za darmo, i transport zapewniony, i karma podarowana, i wsparcie moralne innych dogomaniaków w okolicy... I co? G...no! Ludzie okazali się (pomimo tragedii, która jest ich udziałem od lat) nieodpowiedzialni i niewrażliwi! Niech ich szlag! Podobnie, jak wielu innych tępaków, nie docenili kogoś, kogo dostali za darmo. Jakby musieli zapłacić na giełdzie za psa parę stów, może zastanowiliby się przed jego oddaniem.

Link to comment
Share on other sites

Bo tak to niestety bywa, ze jak ludzie cos za darmo dostana, to mysla, ze jeszcze ich blagac sie powinno zeby ta darowizne otrzymali-zupelnie nie doceniaja staran innych ludzi, takich jak transport, karma, itp. Mysla, ze to wszystko im sie nalezy:angryy: buraki i tyle

a w miedzyczasie nadal szukamu domu dla Dima, ktory niecierpliwie czeka na nowych, odpowiedzialnych ludzi, 'nieburakow'!

Link to comment
Share on other sites

Aniu - Zuzia prześliczna. Gratulacje.
Teraz razem będziemy trzymać kciuki za Dimka. Ja trzymam od dawna za to kochane, wyjątkowe psiątko, które ma okropnego pecha.

Dimuś - wszyscy tak bardzo chcą żebyś w końcu byl szczęśliwy. Trzymaj się piesku kochany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...