Jump to content
Dogomania

Lisek - sochaczewski "sheltie" - teraz WAFEL! Bardzo szczęśliwy we własnym domu!


Ania-Sonia

Recommended Posts

[COLOR=red]Łatek z Kabat[/COLOR], za pośrednictwem [COLOR=magenta]Izy Szumielewicz[/COLOR] znalazł dom [COLOR=darkorange][B]Liskow[/B][/COLOR]i!

W niedzielę Lisek będzie już grzał doopkę we własnym domku!!!..........

Wierzycie w to??? Bo ja ciągle nie mogę, ale wszystko wskazuje na to, że to najprawdziwsza prawda!!! :placz:

[SIZE=3][COLOR=red][B]Iza, dziękujemy!!![/B][/COLOR][/SIZE] :sweetCyb: :Rose: :Rose: :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania14p'][SIZE=1]Aniu, wymęcz troszkę Liska przed wyjazdem, bo on zgłupieje ze szczęścia i jeszcze zacznie się wygłupiać![/SIZE][/quote]

Mam tajny plan zabrania na spacer Liska i Kamy, bo jak ja inaczej Kamie w oczy spojrzę :-(

[quote name='ania14p'] Państwo od Bolka pieszo gonili do schroniska, [/quote]
Ale chyba nie z W-wy? :evil_lol:

[quote name='ania14p'][SIZE=1]Aniu, a może chcesz mnie zabrać, Paweł w domu, więc mogę się wyrwać na troszkę?[/SIZE][/quote]
No jasne, że chcę! :lol:

[quote name='Bodziulka']Aniu, zgódź się, będzie miał kto samochód pchać :evil_lol: ;)
a może chcecie race chemiczne na wypadek, gdybyście się zakopały - układa się je na śniegu, żeby zwrócić na siebie uwagę i wezwać pomoc ;)[/quote]
Planuję zabrać TZeta, bo to nie tylko opony się liczą, ale i umiejętności :roll:
TZet za kierownicą, Lisek - obok, a my będziemy pchać samochód i zwracać na siebie uwagę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia']
Planuję zabrać TZeta, bo to nie tylko opony się liczą, ale i umiejętności :roll:
TZet za kierownicą, Lisek - obok, a my będziemy pchać samochód i zwracać na siebie uwagę :evil_lol:[/quote]

hehe opony powiadasz... no znam takich, co zeszłej zimy tam na letnich oponach pojechali i dojechali :evil_lol: (ale to nie byłam ja :p)
ja w sobotę wybywam w góry, więc w razie czego podeślę kilka przydatnych informacji co do odkopywania autka z zasp :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Super :multi: , to się jeszcze przed wyjazdem namówimy, ja chciałam Lisia pożegnać i wyściskać i ten ostatni schroniskowy spacerek z nim zaliczyć (bo pierwszy w zeszłym roku też był ze mną), sprawdzić co słychać u mojej Barbie prześlicznej i mam kołderkę od sąsiada, przyda się dla szczeniaczków.
Bodziulko, TZ Ani, to pomieszkuje w Białymstoku, a tam nie takie śniegi widzieli :evil_lol: , z tego co wiem Państwo Bolusiowie od szosy gonili, z Warszawy raczej nie dali by rady tak szybko dobiec :evil_lol: !

Link to comment
Share on other sites

Ania, w Bieszczadach 2 lata temu jeździło sie jak w torze saneczkowym - dosłownie - wysokie ściany śniegu po bokach, wąsko i rzuca na wszystkie strony :evil_lol: tam w nocy spada koło 30cm śniegu i samochód trzeba nie odśnieżać ale odkopywać ;) ale teraz się trochę ociepla, to w razie czego kąpiel błotna Was czeka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia'][COLOR=red]Łatek z Kabat[/COLOR], za pośrednictwem [COLOR=magenta]Izy Szumielewicz[/COLOR] znalazł dom [COLOR=darkorange][B]Liskow[/B][/COLOR]i!

W niedzielę Lisek będzie już grzał doopkę we własnym domku!!!..........

Wierzycie w to??? Bo ja ciągle nie mogę, ale wszystko wskazuje na to, że to najprawdziwsza prawda!!! :placz:

[SIZE=3][COLOR=red][B]Iza, dziękujemy!!![/B][/COLOR][/SIZE] :sweetCyb: :Rose: :Rose: :sweetCyb:[/quote]

O rany!!! To ja chyba popłaczę sobie troszeczkę :placz: :placz: :placz: .... z radości oczywiście!! :bigcool: :bigcool: :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']hehe opony powiadasz... no znam takich, co zeszłej zimy tam na letnich oponach pojechali i dojechali :evil_lol: (ale to nie byłam ja :p)
[/quote]
No właśnie mój samochodzik ma oponki letnie, dość łysawe, szczerze mówiąc :oops: Ale za to - jaki kierowca! :eviltong:

[quote name='Bodziulka']Ania, w Bieszczadach 2 lata temu jeździło sie jak w torze saneczkowym - dosłownie - wysokie ściany śniegu po bokach, wąsko i rzuca na wszystkie strony :evil_lol: tam w nocy spada koło 30cm śniegu i samochód trzeba nie odśnieżać ale odkopywać ;) [/quote]

Nooo, też odkopywaliśmy kiedyś w Bieszczadach samochów, nawet w środku pod maską musieliśmy go odśnieżać! :crazyeye:


[quote name='Bodziulka'] więc w razie czego podeślę kilka przydatnych informacji co do odkopywania autka z zasp :evil_lol:[/quote]

[quote name='Bodziulka'] ale teraz się trochę ociepla, to w razie czego kąpiel błotna Was czeka :evil_lol:[/quote]

[quote name='Bodziulka']nie zapomnijcie o kole zapasowym :razz:[/quote]
Co za inwencja! :evil_lol: Zapomniałaś Bodziulko o powodzi i jeszcze paru kataklizmach! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia']No właśnie mój samochodzik ma oponki letnie, dość łysawe, szczerze mówiąc :oops: Ale za to - jaki kierowca! :eviltong:
[/quote]

:crazyeye: na letnich? i jeszcze żyjesz?? Ania!! mój tata (jakoś na jesieni, jak zaczęło mocniej padać) jechał jeszcze na letnich oponach, wolniutko, wpadł w poślizg i nawet abs mu nie pomógł! na szczęście było pusto i żadnych drzew ;) i od razu po przyjeździe do domu zmienił opony :evil_lol:

[quote]
Nooo, też odkopywaliśmy kiedyś w Bieszczadach samochów, nawet w środku pod maską musieliśmy go odśnieżać! :crazyeye: [/quote]

hehe bywa :lol:


[quote]
Co za inwencja! :evil_lol: Zapomniałaś Bodziulko o powodzi i jeszcze paru kataklizmach! :diabloti:[/quote]

jeśli chodzi o kataklizmy, to poszukuję pontonu górskiego, bo tam w Bieszczadach, gdzie jedziemy, siły natury ostatnio zerwały jedyny w najbliższej okolicy most i kombinujemy jak się przedostać na drugą stronę rzeki :evil_lol: (a potem jeszcze ponad 0.5km pod górę z tobołami :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania14p']Właśnie, wymieniając zagrożenia zapomniałam napisać o tsunami, terrorystach, płonących wieżowcach i awarii silników w samolocie, z tym też mamy zamiar sobie poradzić![/quote]

w Kożuszkach nie ma wieżowców :hmmmm:

[quote]
Ps. Pontonu nie mam, może saperzy pomogą?![/quote]

może goprowcy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...