Jump to content
Dogomania

zawody w Warszawie


Małgoś

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Arial]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Warszawie[/FONT]
[CENTER][FONT=Arial]zaprasza na[/FONT]
[B][FONT=Arial]ZAWODY OBEDIENCE[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]09.07.2006r.[/FONT][/B][/CENTER]

[/CENTER]

[FONT=Arial]Zawody odbędą się w trakcie Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych.[/FONT]
[FONT=Arial]Miejsce zawodów: Stadion Gwardia, ul.Racławicka 132 Warszawa[/FONT]

[FONT=Arial]Zgłoszenia wraz z adresem e-mail lub telefonem przewodnika proszę przesyłać do 3 lipca na adres [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT]

[FONT=Arial]Opłaty startowe:[/FONT]
[FONT=Symbol] [/FONT][FONT=Arial]Klasa 0 – 40zł.[/FONT]
[FONT=Symbol] [/FONT][FONT=Arial]Klasa 1 – 40zł.[/FONT]
[FONT=Symbol] [/FONT][FONT=Arial]Klasa 2 – 40zł.[/FONT]

[FONT=Arial]Opłaty można uiszczać na miejscu.[/FONT]

[FONT=Arial]Obsada sędziowska: Marek Szczepański[/FONT]
[COLOR=black][FONT=Arial]W przypadku zaliczenia danej klasy na ocenę doskonała, będzie można startować w klasie wyższej po uiszczeniu opłaty i okazaniu drugiej karty z oceną doskonałą ( w przypadku startu w klasie 2).[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Informacje: 0606 631 355 ; [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to startujemy! :D
Jak tak dalej pójdzie, to Baritus będzie miał monopol na organizację zawodów obedience w Wawie! Gratuluję i... dziękuję!:)

Czy można prosić o jakieś info dotyczące zawodów agility lub link, gdzie można znaleźć taką informację?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figolandia']Czy można prosić o jakieś info dotyczące zawodów agility lub link, gdzie można znaleźć taką informację?[/quote] na razie neistety niewiele wiadomo:angryy: Wszystko co jest, masz na agility w kalendarzu zawodow w przyklejonych na ostatniej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figolandia']Czy można prosić o jakieś info dotyczące zawodów agility lub link, gdzie można znaleźć taką informację?[/quote]

Proponuję zajrzeć do działu agility

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18604[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zaglądałam do tego tematu, jak najbardziej. Może coś przeoczyłam, ale na temat tych zawodów nic nie znalazłam. Poza tym wiele informacji zawartych w tym topicu jest nieaktualnych. Dlatego pytam, gdzie mogę znaleźć jakieś konretne dane na temat tych zawodów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figolandia']Zaglądałam do tego tematu, jak najbardziej. Może coś przeoczyłam, ale na temat tych zawodów nic nie znalazłam. Poza tym wiele informacji zawartych w tym topicu jest nieaktualnych. Dlatego pytam, gdzie mogę znaleźć jakieś konretne dane na temat tych zawodów.[/quote]
Podejrzewam, że Dogomania jest jedynym miejscem, gdzie się cokolwiek robi w tym temacie. Wiele terminów zawodów ogłaszanych jest właśnie tu lub pocztą pantoflową :evil_lol: . Jestem prawie na 100% pewna, że nie ma innego (lepszego) źródła. A na pewno nie znajdziesz takowego na stronach ZK :shake: .

Link to comment
Share on other sites

Zerówka ma odprawę o 8:30. A od metra zdaję się musisz się przejść, bo zamknięte jest skrzyżowanie Racławicka/Wołoska i z tamtej strony nic w Racławicką nie wjedzie (chyba że jakiś objazd dla autobusów jest? Nie wiem :confused: )

Link to comment
Share on other sites

Zerówka:

1. KROTON CONTRA Controversia, bouvier, Agnieszka Doner-Bielińska, 97 pkt.
2. Myriad Y'ALL BETTER HURRY, ow.australijski, Małgorzata Kędziorek, 96 pkt.
3. CONAN z Atutowej, hovawart, Hanna Krawczyk-Sullivan, 96 pkt.
4. SAJJADINA ARAKIS La Toma, O.B. groenendael, Agata Kozłowska, 95 pkt.
5. BUFFY von Suagra, hovawart, Monika Marczyszyn, 92 pkt.
6. PYROS, miks, Agnieszka Iżycka, 90 pkt.
7. LARA, O.N., Anna Fijałkowska, 89,5 pkt.
8. MANIEK, sznaucer miniatura, Magda Kluczewska, 89 pkt.
9. IOWA Eden Severu, Ceskoslovensky Vlcak, Jolanta Kędzierska, 86,5 pkt.
10.BALROG z Peronówki, Ceskoslovensky Vlcak, Przemysław Peron, 86 pkt.
11.CHEITAN z Peronówki, Ceskoslovensky Vlcak, Agnieszka Bartoszewska, 85 pkt.
12. BAROSZ, O.N., Ewa Leszczyńska, 82 pkt.
13. RATMA Estilo, hovawart, Robert Koniecki, 75 pkt.
14. DEWI z Peronówki, Ceskoslovensky Vlcak, Joanna Bąk, 71,5 pkt.
15. EX De-Bes, O.N., Agnieszka Kwaśnik-Chojnacka, 63 pkt.
16. Bu z Buchnika, berneński pies pasterski, Wojciech Glanowski, 46 pkt.

Link to comment
Share on other sites

dzieki i gratuluje startu Malgosiu.:p .
chce tez pogratulowac dinie[to ten belg z 4 miejsca]-Agata bedzie dobrze,z nerwami w debiucie trudno wytrzymac.gratulki dla pyrosika i lary,barosza ,exa-maxa[dzieciak sie staral], no i gratki dla bu ze tym razem wytrzymala na ringu chociaz z wpadka;) .i dla wszystkich-butelka nerwosolku przed startem w lacku:lol:
ps.i zapomnialabym-gratulacje dla conana.i pozdrowienia Haniu.jak tam twoja sunia?pamietasz jeszcze tresera?:)

Link to comment
Share on other sites

Jedynka:

1. FIGA, miks, Agnieszka Żabińska, 165 pkt.
2. GULDEN z Dobrego Towarzystwa, tibetan terrier, Anna Jasińska, 162pkt.
3. TRAPER, beagle, Magdalena Darowska, 155 pkt.
4. Shoreland POLISH PRINCESS, ow. australijski, Ewa Borkiewicz, 146 pkt.
5. LUKSUS Mundus Canis, O.N., Ewa Lewińska, 142 pkt.
dysk. CZARIK Ew-Bor, ow. australijski, Ewa Borkiewicz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolfin']ja pozdrawiam wszystkich, ale najbardzej wilczakow:multi: -dzielne jestesz cie i takie dobre wyniki.[/quote]

No ba. Pewnie że dzielne są. I nawet mniej się dziewczyny denerwowały niż ja :lol:

A ja chciałam pogratulować wszystkim startującym w ten nieludzki upał wytrwałości i wyników. Szczególnie wilczakom (Cheitan, naprawdę nie jesteś gorszy od Balerona, nie daj sobie wmówić ;)), Merlotkowi (vel Conanowi), Mańkowi, Figulcowi. Byliście super :p
Figulec, ugryź Pańcię za te utyskiwania na ciebie :)
Jedyną parą zachowującą olimpijski spokój była Agnieszka z Tio - ale bouvierowe usposobienie widocznie się udziela przewodnikowi :cool3:
I wielkie podziękowania dla dzielnych sekretarzy oraz wszystkich osób, które zajmowały się Jeremim i moimi psami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nooo dziekujemy , jestesmy dumni i bladzi, ze nam sie udalo :)
Ale pisze tu bo chcialam o sedziowaniu i samej osobie sedziego:)
Oczywiscie jakies tam drobne piiiii...... sie zadarzaly ale to jest absolutnie normalne!
generalnie: sedzia - duza klasa i czapki z glow. WIdac,ze profesjonalista i z pasja do tego co robi:) Bardzo zyczliwie nastawiony do startujacych, ostry nieprzytmonie (tnie bezlitosnie punkty za durne bledy przewodnika) ale jednoczesnie diablenie elastyczny na psa i warunki. Na miejscu zwracajacy uwage na kazde posuniecie, od razu podajacy przewodnikowi przyczyne obciecia punktow, dosc trafnie oceniajacy "wrazenie ogolne" calej pary.
Mialam w zyciu paru doskonalych trenerow, takich w stylu SP. Kazimierza Gorskiego ( taki trener-nauczyciel-ojciec) i odnioslam wrazenie, ze sedzia Marek Szczepanski jest wlasnie "z tej gliny".
Wiec powtarzam: mimo jakis tam potkniec (a kto jest nieomylny?) - jeden chyba z ciekawszych sedziow i ja nim jestem "oczarowana" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Z ciekawości spytam: czy ktoś z jedynki zaliczył kwadrat?
Widziałam trzech pierwszych zawodników i nikomu się nie udało.
[COLOR=paleturquoise].[/COLOR][/quote]
Jedynki nie widziałam, ale w papierkach mam:
wysyłanie do kwadratu: Traper 9 pkt
Figa 8,5 pkt.
Czyli trzeba było zostać do końca :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga']Nooo dziekujemy , jestesmy dumni i bladzi, ze nam sie udalo :)
[quote]

My z Vortikiem tez dolaczamy do gratulacji :lol:

[quote name='Gaga']
Ale pisze tu bo chcialam o sedziowaniu i samej osobie sedziego:)
generalnie: sedzia - duza klasa i czapki z glow. WIdac,ze profesjonalista i z pasja do tego co robi:) Bardzo zyczliwie nastawiony do startujacych, ostry nieprzytmonie (tnie bezlitosnie punkty za durne bledy przewodnika) ale jednoczesnie diablenie elastyczny na psa i warunki. Na miejscu zwracajacy uwage na kazde posuniecie, od razu podajacy przewodnikowi przyczyne obciecia punktow, dosc trafnie oceniajacy "wrazenie ogolne" calej pary.
Mialam w zyciu paru doskonalych trenerow, takich w stylu SP. Kazimierza Gorskiego ( taki trener-nauczyciel-ojciec) i odnioslam wrazenie, ze sedzia Marek Szczepanski jest wlasnie "z tej gliny".
Wiec powtarzam: mimo jakis tam potkniec (a kto jest nieomylny?) - jeden chyba z ciekawszych sedziow i ja nim jestem "oczarowana" :lol:[/quote]

Milo to slyszec, zwlaszcza, ze sedzia z Krakowa :lol: . Widac nasi sedziowie zaczynaja powaznie myslec o sedziowaniu obedience i traktuja nas troche lepiej. Tylko tak dalej!
No i zycze wszystkim, a mojemu Vortikowi w pierwszej kolejnosci, aby upaly zelzaly, to i poziom nastepnych zawodow znacznie sie podniesie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i V']
My z Vortikiem tez dolaczamy do gratulacji :lol: [/quote]

:oops: podziekowal, podziekowal...aja zalozylam sobie wczoraj, po przeprowadzeniu glebokiej analizy calosci wystepu (w rozbiciu na elementy), ze w jedynce zaczniemy jak w zerowce dostaniemy 95 pkt i niekoniecznie u sedziego, ktory sedziowal w Ryczywole :diabloti:
Poprzeczka jak dla mnie i Cheya wysoka, wiec mamy do czego sie wspinac :cool3:


[quote name='Basia i V']
Milo to slyszec, zwlaszcza, ze sedzia z Krakowa :lol: . Widac nasi sedziowie zaczynaja powaznie myslec o sedziowaniu obedience i traktuja nas troche lepiej. Tylko tak dalej!
No i zycze wszystkim, a mojemu Vortikowi w pierwszej kolejnosci, aby upaly zelzaly, to i poziom nastepnych zawodow znacznie sie podniesie.[/quote]

Tak tak.. sedzia przyjechal z Krakowa:)
Mnie sie jeszcze spodobalo, ze podkreslal, ze zerowke sedziuje lekko lzej...owszem cial punkty za "drobnostki" ale wyraznie mowil, ze w jedynce czy dwojce to juz by wymagal innego stylu :) Wyglada mi to na donbra idee popularyzacji sportu...bo takie glosy sie ciagle pojawiaja ;)
Do zyczen spadku temperatury sie dolaczamy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...